Kad glupost marsira

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U vreme rata u Jugoslaviji pomogao sam jednoj ugrozenoj familiji da dodje u inostranstvo.

Imali su dvoje odrasle dece, on je bio intelektualac, vredan i inteligentan covek.

Ona je bila iz pasivnih krajeva, domacica i malo je po konstituciji podsecala na americkog grizlija...

Znam ja da su putevi ljubavi cudni i nedokucivi, ali u njihovom slucaju su stvarno prevazilazili moj intelektualni potencijal.

Imali su malo para i on je sa to malo para otvorio simpatican restorancic sa klopom.

Krenulo je vrlo dobro, muz i deca su posluzivali, a zena je kuvala.

E tada su nastali problemi: ona je pocela da se mesa u organizaciju radnje....

Davala je tako glupe savete, da to bas i nije bilo normalno.

Naravno, on se odmah usprotivio i objasnio joj potanko zasto to tako ne moze.

Medjutim ona uopste nije poustala iako je bilo potpuno vidljivo da uopste nije u pravu.

Svaki bukvalno PET MINUTA se vracala na temu!

Samo je o tome pricala, usta nije zatvarala: sa njim, sa gostima, sa mnom..

Siromah, priznao mi je da i nocu ne moze da spava jer ga ona budi i prica mu o tome!

Nekoliko dana on je odlucno odbijao njenu glupost, onda se dva-tri dana ucutao i na kraju je sav slomljen, rekao: "Dobro, neka bude kako ti kazes...!"

Naravno, ispalo je lose.

Nakon nekoliko njenih slicnih "udara", radnja je pocela da gubi musterije..

Ona je sve dalje tonula u svojim glupostima i na kraju se dogodilo jedino moguce - propali su.

Morali su da se vrate, a ona mi je na oprostaju rekla: "To je zato sto ovaj MOJ nije za nista kadar!"
nasli su se :kafa: ali kog vraga to tebe dira?
 
Замолила сам постављача да мало конкретизује тему и да објасни шта очекује од саговорника, а како он то није до данас учинио - тема иде под кључ!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top