kad ce Srbi vratiti otetu zemlju Bosnjacima

Keeper:
kingu ajd ne kaki.
ko cje da oslobadja carigrad?
imate vi shta da pazite.
chuvajte malo svoje dvorishte, da ne bi i bez njega ostali. vidim, lekcija sa kosovom ti nije ushla u glavu.

Pa vidi ovo, jedan "Velika Ko znam sta Polaturcin ili trecina Musliman" Misli zaista, da su turci ili neke primitivne Muslimane osvojili Kosovo a ne Americki NATO. Vi Turci i Muslimani ili Islamisti ste u svetu poznati po tome, da ste niko i nista.

Muslimanske Islamske zemlje su Sile ! video sam u Iraku, kada je Amerikanac sa pola Oruzija u odnosu na napad iz 99 na Srbiju, S*j*e*b*o tu najjacu Islamsku Drzavu za nesto od nedelju i kusur dana. A Srbiju sa duplo oruzija nisu uspeli za 3 Meseca. I sad se naso jedan Muslimancic ovde da sere. Da ne bi bilo Nato, vas Turaka bi samo jos bilo u turskoj a nigde vise drugde, nit na kosovu, ni i bosni, ni u Albaniji, pa cak ni u Nemackoj, posto Nemce vas iskreno MRZE i vasu p*i*c*k*a*s*t*u religiju.
 
dragan9999:
Keeper:
kingu ajd ne kaki.
ko cje da oslobadja carigrad?
imate vi shta da pazite.
chuvajte malo svoje dvorishte, da ne bi i bez njega ostali. vidim, lekcija sa kosovom ti nije ushla u glavu.

Pa vidi ovo, jedan "Velika Ko znam sta Polaturcin ili trecina Musliman" Misli zaista, da su turci ili neke primitivne Muslimane osvojili Kosovo a ne Americki NATO. Vi Turci i Muslimani ili Islamisti ste u svetu poznati po tome, da ste niko i nista.

Muslimanske Islamske zemlje su Sile ! video sam u Iraku, kada je Amerikanac sa pola Oruzija u odnosu na napad iz 99 na Srbiju, S*j*e*b*o tu najjacu Islamsku Drzavu za nesto od nedelju i kusur dana. A Srbiju sa duplo oruzija nisu uspeli za 3 Meseca. I sad se naso jedan Muslimancic ovde da sere. Da ne bi bilo Nato, vas Turaka bi samo jos bilo u turskoj a nigde vise drugde, nit na kosovu, ni i bosni, ni u Albaniji, pa cak ni u Nemackoj, posto Nemce vas iskreno MRZE i vasu p*i*c*k*a*s*t*u religiju.

I nemoj mi doci stome da je turska u NATO, Amerikanci su je samo primili, da bi imali blize svoje Baze prema NAFTI. Kad Nafte nestane, nestace i Turska u Natu, Jer Turake u Evropi niko nezeli !

Stvarno smesni ovi Musli-Turci, siguran sam, jos 100 Godina i Turaka vise nema u Evropi, poceli ste Zapadu ici na Jaja ! Mrze vas Francusi, Englezi, Spanci, najvise Nemci, ceo istocni hriscanski Narod, itd. pas vas samo jos postuju malo, dok vase Arape Naftu imaju i cute. Ko Digne Glas kao Irak, bice unisten za nedelju dana do temelja.
 
dragan9999:
dragan9999:
Keeper:
kingu ajd ne kaki.
ko cje da oslobadja carigrad?
imate vi shta da pazite.
chuvajte malo svoje dvorishte, da ne bi i bez njega ostali. vidim, lekcija sa kosovom ti nije ushla u glavu.

Pa vidi ovo, jedan "Velika Ko znam sta Polaturcin ili trecina Musliman" Misli zaista, da su turci ili neke primitivne Muslimane osvojili Kosovo a ne Americki NATO. Vi Turci i Muslimani ili Islamisti ste u svetu poznati po tome, da ste niko i nista.

Muslimanske Islamske zemlje su Sile ! video sam u Iraku, kada je Amerikanac sa pola Oruzija u odnosu na napad iz 99 na Srbiju, S*j*e*b*o tu najjacu Islamsku Drzavu za nesto od nedelju i kusur dana. A Srbiju sa duplo oruzija nisu uspeli za 3 Meseca. I sad se naso jedan Muslimancic ovde da sere. Da ne bi bilo Nato, vas Turaka bi samo jos bilo u turskoj a nigde vise drugde, nit na kosovu, ni i bosni, ni u Albaniji, pa cak ni u Nemackoj, posto Nemce vas iskreno MRZE i vasu p*i*c*k*a*s*t*u religiju.

I nemoj mi doci stome da je turska u NATO, Amerikanci su je samo primili, da bi imali blize svoje Baze prema NAFTI. Kad Nafte nestane, nestace i Turska u Natu, Jer Turake u Evropi niko nezeli !

Stvarno smesni ovi Musli-Turci, siguran sam, jos 100 Godina i Turaka vise nema u Evropi, poceli ste Zapadu ici na Jaja ! Mrze vas Francusi, Englezi, Spanci, najvise Nemci, ceo istocni hriscanski Narod, itd. pas vas samo jos postuju malo, dok vase Arape Naftu imaju i cute. Ko Digne Glas kao Irak, bice unisten za nedelju dana do temelja.

Pa moram jos reci, da su Islamske i turske i Poluturske Drzave Niko i Nista u Svetu.
Nit imaju svoju vojnu Industriju, nit Automobilnu, niti eletronsku niti Compjutersku, pa NISTA NEMATE ! Nemate Mozgove, eto sta vam hvali !
Sve te Tursko-Islamske-Polamuslimanske itd. Drzave kupuje Oruzije il na Zapadu ili Istoku, pa i od Srbije posto sami neznaju. Sta bi bre te Islamske Zajednice radili da nebi imali onu Nafte dolu, cime bi kupili te stavri ? Pa nicim, kad nafte nestane jednog dana dole, seticu se opet Kamila i jasece ih kao bivsi Mohamed kroz pustinju, HAHAHA.
Primitivci ste i poznati po tome u celom svetu !
 
King 7:
Slusaj seronjo mali, to su stvari koje ti ne razumes. Rekoh ti, ne gnjavi me.

takav idiotizam koji ovde propagirash nije teshko razumeti, al je njegov koren teshko razumeti. ko zna shta je tu sve posredovalo...... ti si ko dete koje nije ishlo sa ostalom decom u shkolu, zvuchish ko da su te shkolovali arkan i onaj shto je ish'o u hag da daje sheshelju blagoslov, u nekom od mushkih manastira, i da te nisu pushtali godinama medju svet.

a shto je najvecja tuga, ova zemlja je u raspadu zbog tebi slichnih, onih shto su sanjali neke tamo 'srpske' teritorije a kad su se probudili neke zaista srpske teritorije su im zafalile. i shto je najgore, tome ne vidim kraj. ni raspadu ni vashem opamecjivanju.

"osloboditi svetu sofiju od turaka"..... ijaoooooooo. oslobodi ti sam sebe od gluposti koje su ti usadjivali.
 
dragan9999:
dragan9999:
dragan9999:
Pa vidi ovo, jedan "Velika Ko znam sta Polaturcin ili trecina Musliman" Misli zaista, da su turci ili neke primitivne Muslimane osvojili Kosovo a ne Americki NATO. Vi Turci i Muslimani ili Islamisti ste u svetu poznati po tome, da ste niko i nista.

Muslimanske Islamske zemlje su Sile ! video sam u Iraku, kada je Amerikanac sa pola Oruzija u odnosu na napad iz 99 na Srbiju, S*j*e*b*o tu najjacu Islamsku Drzavu za nesto od nedelju i kusur dana. A Srbiju sa duplo oruzija nisu uspeli za 3 Meseca. I sad se naso jedan Muslimancic ovde da sere. Da ne bi bilo Nato, vas Turaka bi samo jos bilo u turskoj a nigde vise drugde, nit na kosovu, ni i bosni, ni u Albaniji, pa cak ni u Nemackoj, posto Nemce vas iskreno MRZE i vasu p*i*c*k*a*s*t*u religiju.

I nemoj mi doci stome da je turska u NATO, Amerikanci su je samo primili, da bi imali blize svoje Baze prema NAFTI. Kad Nafte nestane, nestace i Turska u Natu, Jer Turake u Evropi niko nezeli !

Stvarno smesni ovi Musli-Turci, siguran sam, jos 100 Godina i Turaka vise nema u Evropi, poceli ste Zapadu ici na Jaja ! Mrze vas Francusi, Englezi, Spanci, najvise Nemci, ceo istocni hriscanski Narod, itd. pas vas samo jos postuju malo, dok vase Arape Naftu imaju i cute. Ko Digne Glas kao Irak, bice unisten za nedelju dana do temelja.

Pa moram jos reci, da su Islamske i turske i Poluturske Drzave Niko i Nista u Svetu.
Nit imaju svoju vojnu Industriju, nit Automobilnu, niti eletronsku niti Compjutersku, pa NISTA NEMATE ! Nemate Mozgove, eto sta vam hvali !
Sve te Tursko-Islamske-Polamuslimanske itd. Drzave kupuje Oruzije il na Zapadu ili Istoku, pa i od Srbije posto sami neznaju. Sta bi bre te Islamske Zajednice radili da nebi imali onu Nafte dolu, cime bi kupili te stavri ? Pa nicim, kad nafte nestane jednog dana dole, seticu se opet Kamila i jasece ih kao bivsi Mohamed kroz pustinju, HAHAHA.
Primitivci ste i poznati po tome u celom svetu !

:lol: :lol: :lol:

zar vi tamo u lazi lazarevicju imate pristup internetu il ti je danas slobodan dan? ;-)

mislim, ovo prvi put vidim - chovek koji citira sam sebe :lol:
 
Keeper:
dragan9999:
dragan9999:
dragan9999:
Pa vidi ovo, jedan "Velika Ko znam sta Polaturcin ili trecina Musliman" Misli zaista, da su turci ili neke primitivne Muslimane osvojili Kosovo a ne Americki NATO. Vi Turci i Muslimani ili Islamisti ste u svetu poznati po tome, da ste niko i nista.

Muslimanske Islamske zemlje su Sile ! video sam u Iraku, kada je Amerikanac sa pola Oruzija u odnosu na napad iz 99 na Srbiju, S*j*e*b*o tu najjacu Islamsku Drzavu za nesto od nedelju i kusur dana. A Srbiju sa duplo oruzija nisu uspeli za 3 Meseca. I sad se naso jedan Muslimancic ovde da sere. Da ne bi bilo Nato, vas Turaka bi samo jos bilo u turskoj a nigde vise drugde, nit na kosovu, ni i bosni, ni u Albaniji, pa cak ni u Nemackoj, posto Nemce vas iskreno MRZE i vasu p*i*c*k*a*s*t*u religiju.

I nemoj mi doci stome da je turska u NATO, Amerikanci su je samo primili, da bi imali blize svoje Baze prema NAFTI. Kad Nafte nestane, nestace i Turska u Natu, Jer Turake u Evropi niko nezeli !

Stvarno smesni ovi Musli-Turci, siguran sam, jos 100 Godina i Turaka vise nema u Evropi, poceli ste Zapadu ici na Jaja ! Mrze vas Francusi, Englezi, Spanci, najvise Nemci, ceo istocni hriscanski Narod, itd. pas vas samo jos postuju malo, dok vase Arape Naftu imaju i cute. Ko Digne Glas kao Irak, bice unisten za nedelju dana do temelja.

Pa moram jos reci, da su Islamske i turske i Poluturske Drzave Niko i Nista u Svetu.
Nit imaju svoju vojnu Industriju, nit Automobilnu, niti eletronsku niti Compjutersku, pa NISTA NEMATE ! Nemate Mozgove, eto sta vam hvali !
Sve te Tursko-Islamske-Polamuslimanske itd. Drzave kupuje Oruzije il na Zapadu ili Istoku, pa i od Srbije posto sami neznaju. Sta bi bre te Islamske Zajednice radili da nebi imali onu Nafte dolu, cime bi kupili te stavri ? Pa nicim, kad nafte nestane jednog dana dole, seticu se opet Kamila i jasece ih kao bivsi Mohamed kroz pustinju, HAHAHA.
Primitivci ste i poznati po tome u celom svetu !

:lol: :lol: :lol:

zar vi tamo u lazi lazarevicju imate pristup internetu il ti je danas slobodan dan? ;-)

mislim, ovo prvi put vidim - chovek koji citira sam sebe :lol:
ajda seronjo, Idi u dzamiju, vreme ti je !
Koliko ste vi muslimasni sposobni vidim ovde u nemackoj, jeden cisti WC, drugi ulice, trecina vas je na birou rada, i stime Nemcima idete na jaja, jel dojadilo im je da vas nposobce izrzavaju !
 
Keeper:
King 7:
Slusaj seronjo mali, to su stvari koje ti ne razumes. Rekoh ti, ne gnjavi me.

takav idiotizam koji ovde propagirash nije teshko razumeti, al je njegov koren teshko razumeti. ko zna shta je tu sve posredovalo...... ti si ko dete koje nije ishlo sa ostalom decom u shkolu, zvuchish ko da su te shkolovali arkan i onaj shto je ish'o u hag da daje sheshelju blagoslov, u nekom od mushkih manastira, i da te nisu pushtali godinama medju svet.

a shto je najvecja tuga, ova zemlja je u raspadu zbog tebi slichnih, onih shto su sanjali neke tamo 'srpske' teritorije a kad su se probudili neke zaista srpske teritorije su im zafalile. i shto je najgore, tome ne vidim kraj. ni raspadu ni vashem opamecjivanju.

"osloboditi svetu sofiju od turaka"..... ijaoooooooo. oslobodi ti sam sebe od gluposti koje su ti usadjivali.
Slusaj bre, opet mi se lepis. Sta hoces decko? idi juri zenske malo. Izadji negde, vidi svet malo. Nauci se necemu i ne zaskaci ljude, vaspitaj se, pogledaj kako to negde ide. Nemoj mi dosadjivati, rekoh ti vec.
 
za naseg Aliju u Avliju !
Pa moram jos reci, da su Islamske i turske i Poluturske Drzave Niko i Nista u Svetu.
Nit imaju svoju vojnu Industriju, nit Automobilnu, niti eletronsku niti Compjutersku, pa NISTA NEMATE ! Nemate Mozgove, eto sta vam hvali !
Sve te Tursko-Islamske-Polamuslimanske itd. Drzave kupuje Oruzije il na Zapadu ili Istoku, pa i od Srbije posto sami neznaju. Sta bi bre te Islamske Zajednice radili da nebi imali onu Nafte dolu, cime bi kupili te stavri ? Pa nicim, kad nafte nestane jednog dana dole, seticu se opet Kamila i jasece ih kao bivsi Mohamed kroz pustinju, HAHAHA.
Primitivci ste i poznati po tome u celom svetu !
 
dragan9999:
Nit imaju svoju vojnu Industriju, nit Automobilnu, niti eletronsku niti Compjutersku, pa NISTA NEMATE !
Pa ne bih baš da ti se zameram ali mislim da grdno grešiš bar kad je Iran u pitanju a evo i zašto:

Mohamad Fathi, šef iranskog Centra za naučna i industrijska istraživanja, rekao je da je satelit „Mesbah” domaće proizvodnje, te da je predviđen za meteorološke prognoze i lociranje prirodnih bogatstava. Satelit će težiti 60 kilograma, a biće postavljen u orbitu na visini od oko 900 kilometara.
A verovatno si čuo i za njihovu nuklearnu elektranu. :wink:
 
Grandfather:
dragan9999:
Nit imaju svoju vojnu Industriju, nit Automobilnu, niti eletronsku niti Compjutersku, pa NISTA NEMATE !
Pa ne bih baš da ti se zameram ali mislim da grdno grešiš bar kad je Iran u pitanju a evo i zašto:

Mohamad Fathi, šef iranskog Centra za naučna i industrijska istraživanja, rekao je da je satelit „Mesbah” domaće proizvodnje, te da je predviđen za meteorološke prognoze i lociranje prirodnih bogatstava. Satelit će težiti 60 kilograma, a biće postavljen u orbitu na visini od oko 900 kilometara.
A verovatno si čuo i za njihovu nuklearnu elektranu. :wink:
Ajde, bre, a odakle delovi koji su ugradeni u satelit, kupili su ih od Japanca. I Takav danas primitivni Satelit su Rusi ili Ameri digli pre 50 Godina u Svemir. A sta je najbolje, Nuklearne Elektrane su im Rusi sagradili, sve oruzije Irana kupljeno je od rusa, pa i Avioni. Irak je bio Jace od Irana procenjen, i koliko dugo se drzo protiv Amera ? nedelju i kusur Dana. Jos mi je Slika u Glavi bivseg Irackog ratnog ministra kako daje Intervju Novinarima kako su herojski njegovi muslimancici zaustavili Amerikance, 5 Sekundi kasnije se cule Pucnjave u Bagdadu i to se desilo najjacoj Islamskoj drzavi, sila ste u p*i*c*k*u materinu !
 
KiZo:
sta oce ova balija smrdi na loj-zasmrdeo nam forum ..idi covece i kupi sapun [jesi li si cuo za tu rec??]. a Tvoj Alija je odavno trebao da ide na robiju na 100 godina al opet politika se umesala.da vam nije bilo amera ijooooj nestali bi vrlo brzo zato bolje cuti i idi kupi sapun..

Ako mi neceg malo strah, ondak to, da se jednog Dana te Nuklearke i Bombe i Iranu nedignu jednog dana sami u vazduh, posto su te Arape toliko primtivni, da ih uopste neznaju odrzavati,
 
Bas sada u Nemackoj se opet diskutira ko je kriv, zato sto je skolstvo u nemackoj lose procenjeno ? Nasli su krivce, kada su Nemce samo Islamiste i turce izuzeli iz Statistike, bilo izmedju Najboljima ! Ti turci i Islamisti toliko vanprosecno malo znaju, da su uspeli statistiku snatno u kompletu da smanje. Od 1000 Turaka upe (ZVANICNO !!!) jedan da studira. 65 odsto od njih neuspeju ni osnovnu skolu, zato vas Memce i mrze sve vise, svaki treci turcin je na birou rada, a nemac place, idete vi turci njima na K*u*r*a*c i to sve vise !
 
King 7:
Slusaj bre, opet mi se lepis. Sta hoces decko? idi juri zenske malo. Izadji negde, vidi svet malo. Nauci se necemu i ne zaskaci ljude, vaspitaj se, pogledaj kako to negde ide. Nemoj mi dosadjivati, rekoh ti vec.

hahah :lol:
ne znam bash koga treba u svet ;-)
ja sam tebi lepo rek'o, trebao bi i ti meni mesto shto izigravash da te 'maltretiram','dosadjujem' i 'spopadam'. sve dok mi ne razjasnish svoj debilni stav i dok se ne naterash makar malo u pamet ja cju ti zakerati svaki put kad mogu. jasno? ;-)

a ti ako ocjesh seri mi ko babetina.
 
Keeper:
King 7:
Slusaj bre, opet mi se lepis. Sta hoces decko? idi juri zenske malo. Izadji negde, vidi svet malo. Nauci se necemu i ne zaskaci ljude, vaspitaj se, pogledaj kako to negde ide. Nemoj mi dosadjivati, rekoh ti vec.

hahah :lol:
ne znam bash koga treba u svet ;-)
ja sam tebi lepo rek'o, trebao bi i ti meni mesto shto izigravash da te 'maltretiram','dosadjujem' i 'spopadam'. sve dok mi ne razjasnish svoj debilni stav i dok se ne naterash makar malo u pamet ja cju ti zakerati svaki put kad mogu. jasno? ;-)

a ti ako ocjesh seri mi ko babetina.
Koga ces ti pederu mali da opamecujes? Obisao sam svet ludo, moja izlaganja su priznata kod najvecih strucnjaka u jednoj zemlji. Ti zloupotrebljavas situaciju da si tamo iza monitora da serkas i "doprinosis" opstoj dosadi. Muda - mudrost, bezmudi seronjo mali, prosipas splacine samo. Iskenjaj nesto pametno pa da ja i ti popricamo. Ti ces meni da uters u pamet. Imas srece da te ne poznajem licno... Begaj bre i ne vuci me za rukav vise.
 
:lol:
vidim ja imam posla sa mudonjom priznatog od "jedne zemlje" (gde su tebe priznali bato, na antartiku?) koji mi ochito malo preti, da, to ide jedno uz drugo ;-) neizdrkano piskaralo. dzaba ti svet kad nishta nisi shvatio, sad sedish ovde a ja ti se smejem dok pishesh o novim krstashkim ratovima mesto da se otreznish i probash uchiniti neshto priznato ovde, da ti se zemlja malo prestane raspadati i osipati, ali ne, ti sanjash pola slavonije, dalmacije, albaniju podeljenu sa grcima :lol:
 

Back
Top