Kad bi bila Deda Mraz...

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
Moj predlog za veceras , vidim da se rado i lepo igra sa tim, a i sama se nekad zabavim istim , je BUCKAROO DOLPH ili u prevodu magarac maskiran u irvasa ...savrsena igrica za decu raznih uzrasta ...cilj igre je natovariti magarca , a da se ne ritne i ne porusi sve sto ste redjali...kad se savlada tehnika , treba ukljuciti tajmer ...

Beskrajno smesno i slatko, ne tako tesko a opet dovoljno zahtevno , i cesto mu se vracamo...prakticno kad nemam drugih ideja gotovo uvek izvadimo magarca ...

Igracka je kostala 1000 din , i kupili smo je u turblo limac prodavnici ...

6_48380.jpg

U ISTOJ RADNJI JE NASOJ CERKI KOJA JE ISTOG UZRASTA KUPLJENA IGRA 'WHO IS WHO', KOJA NAS JE SVE OBORILA S' NOGU. SA NJOM SE IGRA ONA, STARIJA DECA, MI...SJAJNA JE.
 
Moram vam reci sta je nase najmladje, 4.5godisnje dete pozelelo od deda Mraza. Naime, pre par dana nas je obavestila da je ona zavrsila sa 'misljenjem' oko deda Mraza, i da je smislila sta zeli, a tooo jeeee: trambolina, drvo sa rupom (?!) i tobogan.
I, kaze, to sve mora da se dobije u kompletu!
Pobogu, kakvo drvo sa rupom, sta je to?
Paa, znas, to je ono drvo iz sume (pravo pravcato stablo, sa rupom u koju kbj ulaze sove i sl).
Elem, ona je zamislila da stavi trambolinu pored tog drveta, da besomucno skace, skace i skace po njoj, uleti u tu rupu, i onda se spusti niz tobogan koji bi se nalazio na drugoj strani drveta!
Nisam mogla da poverujem sta je sve u stanju da smisli.
I to nije sve - juce je dodala jos dva kreveta za tu rupu, da u njoj malo odmori. I sta sad ja njoj da kupim za ispod jelke....
 
Moram vam reci sta je nase najmladje, 4.5godisnje dete pozelelo od deda Mraza. Naime, pre par dana nas je obavestila da je ona zavrsila sa 'misljenjem' oko deda Mraza, i da je smislila sta zeli, a tooo jeeee: trambolina, drvo sa rupom (?!) i tobogan.
I, kaze, to sve mora da se dobije u kompletu!
Pobogu, kakvo drvo sa rupom, sta je to?
Paa, znas, to je ono drvo iz sume (pravo pravcato stablo, sa rupom u koju kbj ulaze sove i sl).
Elem, ona je zamislila da stavi trambolinu pored tog drveta, da besomucno skace, skace i skace po njoj, uleti u tu rupu, i onda se spusti niz tobogan koji bi se nalazio na drugoj strani drveta!
Nisam mogla da poverujem sta je sve u stanju da smisli.


Bar je mastovita :D
 
Šašavi auto u Aksi košta 2260 din. Namenjen je deci od 4-9 godina. To je društvena igra,neka vrsta memorija,u kojoj je zadatak igrača da ponove zvuke i pokrete koje izvode Miki, Paja... Nisam sve još pregledala,ali pošto je to Educina igračka,verujem da je odlična.
 
Moje dete svaki dan pita ako bi Deda Mraz mogao malo da pozuri jer ona vise ne moze da ceka Bratz.
A narucila je Cloe i Sashu koje su meni gadne i odvratne,a pride jos dodala kako ni bebe Bratz ne bi bile lose:roll:
Jel se truju vasa deca tim Bratz cudovistima!?
 
Moje dete svaki dan pita ako bi Deda Mraz mogao malo da pozuri jer ona vise ne moze da ceka Bratz.
A narucila je Cloe i Sashu koje su meni gadne i odvratne,a pride jos dodala kako ni bebe Bratz ne bi bile lose:roll:
Jel se truju vasa deca tim Bratz cudovistima!?
Ja sam se opirala i dugo nisam htela da joj kupujem, samo sto dobije od drugih.
Mojoj je glavna zelja za ovu Novu godinu Bratz pevacica, tako da je odgovor da.
Zao mi je da ignorisem njene zelje kada se ona bas lepo sa njima igra
 
Ajd lutke i da prezivim nekako,necu se ja sa njima igrati..ali crtani sam odlucila da izgrebem jer ne mogu da slusam ono prenemaganje Braciki(tako im tepaju!)a da ne pricam sto me dete pita pre neko vece kada ce ona moci da krene na casove joge:shock::roll:
Dacu joj ja jogu po dupetu sa sve onom kutijom od cd-a!:wink:
 
Moja ne gleda taj crtani, ali sam zato ludela od Mjau, mjau mackica.
Pink ne gledamo, pa ni ona, ali je stalno kopka zasto to nije dozvoljeno, a gleda baka, i peva se u vrticu. Uh! Ali trudimo se, ubih se od price, valjda ce nesto ostati u glavi.
 
Moja Lora svake godine pise pismo Deda Mrazu, zapravo ona diktira a ja pisem....
I odusevljena je sto je Deda Mraz tako pametan i uvek joj donese bas ono sto pozeli...
Mi slavimo 2 Bozica i plus Novu godinu pa je poklona puuunooo... :super:
Obicno joj kupujem nesto od odece (mala obozava da se modira - prava je smizla), a ispod jelke je sve ono sto ona pozeli od Deda Mraza... :aha:
Videcemo sta ce smisliti ove godine...
 
Doneo mm katalog iz Metroa i sad deca uzela pa gledaju ko ce sta da mu se kupi i naravno uzela i moja Milica olovku pa zaokruzila sve bebe u tom katalogu tako da pretpostavljate sta cu joj kupiti bebu sa kolicima :D
Ove dve velike ce isto nesto od igracaka.Imace odredjenu sumu novca pa neka kupe sebi sta hoce...za tu noc imaju pravo da se glupiraju pa makar sve to bacili za par dana :D
Jedino sto znam je da cemo kupiti odelo Deda Mraza i odelo za Vilu pa ce biti i maskembala :lol:
 
p045.gif

Nova Godina ce doci brze nego sto cu ja odluciti sta kupiti detetu za Novu godinu...:-?
Prosle godine od silne zelje da pod jelkom bude sareno , preterali smo sa poklonima , sa vecinom se nije ni poigrala...

Sad, obzirom da svasta ima , i da je jos uvek relativno mala devojcica (4,5 godine ) vec sam pocela da se pitam sta bi mogla da joj kupim da je zadovolji a da je ujedno i korisno , ili bar kreativno...

Dakle , otvaram ovu temu da bi pomogli jedni drugima pri izboru paketica a svu nasu decu ...Sta im kupiti , koliko to kosta , gde se prodaje , kome je namenjena , kakva su iskustva , koliko ih fascinira ....

Zato Dragi roditelji , deda mrazovi , i baka mrazice , stricevi , tetke ...ma svi vi koji kupujete poklone ...ujedinimo se !!! :lol:

Ja nemam taj problem:whistling:
Dobila sam spisak :eek: od cerke gde je u dva uredno sredjena spiska sastavila spisak zelja za nju i brata ( koji jos uvek ne ume sve sam da napise:mrgreen:)
 

Back
Top