Кабаре

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh, sad si me bacila u totalni zbun - premijeru čega? Nije valjda već 18. decembra premijera Kabarea?? Pa kad ga pre uvežbaše?? :confused:

EDIT: au, pazi kad je stvarno premijera 18-og! Mnogo su mi nešto brzi, nadam se da nisu i kusi. čim se izvučem s ovog glupog posla trčim do Terazija, valjda ima još neka kartica za mene za decembar! uh, sad sam uzbuđena, ne mogu da radim

hehe!! ni meni nije jasno.. ali ipak, tu je Chet... :P trenira ih hehehe...
ke da crknam do 18og...
i pazi, ne daju karte za parter!!! nego samo balkon za javnost a dole su "krupne zverke":roll: moja mama se posvadjala sa onim sa blagajne zbog toga...:lol:


*****


ja sam svoja zadnja dva rodjendana proslavila u pozoristu!! :D
ovogodisnji na Chicagu a proslogodisnji na Svetlostima Pozornice:D
sto kaze Sally: Bryan darling, we had THE BEST TIME!!!!!!8)8)
 
hehe!! ni meni nije jasno.. ali ipak, tu je Chet... :P trenira ih hehehe...
ke da crknam do 18og...
i pazi, ne daju karte za parter!!! nego samo balkon za javnost a dole su "krupne zverke":roll: moja mama se posvadjala sa onim sa blagajne zbog toga...:lol:


*****


ja sam svoja zadnja dva rodjendana proslavila u pozoristu!! :D
ovogodisnji na Chicagu a proslogodisnji na Svetlostima Pozornice:D
sto kaze Sally: Bryan darling, we had THE BEST TIME!!!!!!8)8)

Па што се посвађала с благајником?! :shock: Није човек крив, он само ради како му се каже...:wink:
 
Па зато и кажем, најлакше је искалити бес на благајнику....
Треба видети које ће "фаце" доћи на премијеру у партер, а посебно у VIP ложе...

П.С.Видиш да и ти спадаш у те привилеговане чим имаш карте за 18-ти...
А где је ту равноправност свих грађана? :wink:
 
fazon je samo dodji prvi/a do karata... moja jadna majka je cekala 2 sata radi 2 karte!

a posvadjala se izmedju ostalog i zbog partera... jer je odgovor bio -"Gospodjo, pobogu!!!!" a i zaista je bio covek neprijatan....
 
Da, ali za balkon.... Na ravnopravost mislim na to, da svako ko hoce moze da kupi kartu za parter,(ukoliko ih jos uvek ima), a ne samo priviligovani idioti....

Слажем се, али постоји један мали проблем, од тих привилегованих идиота зависе градска позоришта (посебно управници), пошто они држе градски буџет...
 
E da, to i mene izluđuje. Dobro, postoji valjda neki protokol koji moraju da ispoštuju u svakom pozorištu, dakle da podele karte familiji učesnika u predstavi, finansijerima iz Skupštine grada (samim tim političarima), sponzorima, i raznim drugima kojima pozorišta moraju da se dodvoravaju ne bi li im izvukla koju kintu. Tako da mislim da je to neizbežno. Ali opet, trebalo bi da imaju poštovanja prema svojoj publici i da ostave deo karta i za nas koji lepo dođemo na blagajnu i hoćemo da ih kupimo. Preteruje se sa tim foliranjem i izigravanjem neke elite. To naročito ne bi trebalo da radi PNT jer dok je bio ''Teatar T'' niko živi im nije dolazio na premijere osim nas publike - kritičari su ih mahom ignorisali, političari nisu ni znali gde je to pozorište osim ako nisu imali interes da postanu upravnici pa da ih još malo opelješe. Čini mi se da sma ja stari ''Briljnatnin'' gldelaa iz onog najboljeg 5. reda a karte sam lepo kupila na blagajni...Zato to naročito njima zameram - tad smo im bili dobri, a sad su im važniji...pa ne znam ko im je to važniji, ali očekujem izveštaj s premijere - Lung i Francine, otvorite četvoro oči da vidite ko je ta stoka što nam otima karte u parteru! :-D

EDIT: preduhitrila me Strela :)
 
fazon je samo dodji prvi/a do karata... moja jadna majka je cekala 2 sata radi 2 karte!

a posvadjala se izmedju ostalog i zbog partera... jer je odgovor bio -"Gospodjo, pobogu!!!!" a i zaista je bio covek neprijatan....

Е то је већ друга ствар, али сигурно је добио директиву да продаје искључиво балкон. Не може он тако нешто да ради самоиницијативно.
 
E da, to i mene izluđuje. Dobro, postoji valjda neki protokol koji moraju da ispoštuju u svakom pozorištu, dakle da podele karte familiji učesnika u predstavi, finansijerima iz Skupštine grada (samim tim političarima), sponzorima, i raznim drugima kojima pozorišta moraju da se dodvoravaju ne bi li im izvukla koju kintu. Tako da mislim da je to neizbežno. Ali opet, trebalo bi da imaju poštovanja prema svojoj publici i da ostave deo karta i za nas koji lepo dođemo na blagajnu i hoćemo da ih kupimo. Preteruje se sa tim foliranjem i izigravanjem neke elite. To naročito ne bi trebalo da radi PNT jer dok je bio ''Teatar T'' niko živi im nije dolazio na premijere osim nas publike - kritičari su ih mahom ignorisali, političari nisu ni znali gde je to pozorište osim ako nisu imali interes da postanu upravnici pa da ih još malo opelješe. Čini mi se da sma ja stari ''Briljnatnin'' gldelaa iz onog najboljeg 5. reda a karte sam lepo kupila na blagajni...Zato to naročito njima zameram - tad smo im bili dobri, a sad su im važniji...pa ne znam ko im je to važniji, ali očekujem izveštaj s premijere - Lung i Francine, otvorite četvoro oči da vidite ko je ta stoka što nam otima karte u parteru! :-D

EDIT: preduhitrila me Strela :)

А посебно у VIP ложама.:-D
Ма слажем се Привалова, тачно је све што си написала.:wink:
 
E da, to i mene izluđuje. Dobro, postoji valjda neki protokol koji moraju da ispoštuju u svakom pozorištu, dakle da podele karte familiji učesnika u predstavi, finansijerima iz Skupštine grada (samim tim političarima), sponzorima, i raznim drugima kojima pozorišta moraju da se dodvoravaju ne bi li im izvukla koju kintu. Tako da mislim da je to neizbežno. Ali opet, trebalo bi da imaju poštovanja prema svojoj publici i da ostave deo karta i za nas koji lepo dođemo na blagajnu i hoćemo da ih kupimo. Preteruje se sa tim foliranjem i izigravanjem neke elite. To naročito ne bi trebalo da radi PNT jer dok je bio ''Teatar T'' niko živi im nije dolazio na premijere osim nas publike - kritičari su ih mahom ignorisali, političari nisu ni znali gde je to pozorište osim ako nisu imali interes da postanu upravnici pa da ih još malo opelješe. Čini mi se da sma ja stari ''Briljnatnin'' gldelaa iz onog najboljeg 5. reda a karte sam lepo kupila na blagajni...Zato to naročito njima zameram - tad smo im bili dobri, a sad su im važniji...pa ne znam ko im je to važniji, ali očekujem izveštaj s premijere - Lung i Francine, otvorite četvoro oči da vidite ko je ta stoka što nam otima karte u parteru! :-D
EDIT: preduhitrila me Strela :)
Hehehe, gadjacemo ih paradajzom u glavu....
 
lung, sta smo pricale juce... ne paradajzom neeeego...... :lol::lol::lol::lol::lol:

malo slika sa proba/audicija koje sam nasla zadnjih dana;)

naaadam se da nikome nisam "ukrala" sliku, mrzi me da gledam sve strane, slaba mi je konekcija i spava mi se.
laku noc ljudi mili! :D
 
Ивана Кнежевић напомиње да јој прија што игра Сели Боулс, али се прибојава да наша публика и не зна најбоље ко је то, уз напомену да је филм прославио Лајзу Минели. Сели Боулс је, додаје, много комплекснији и другачији лик, јер је позоришни текст другачији од филмског сценарија.

Ivana, sestro, i mi se tebe pribojavamo! :D

Ima danas u kulturnom dodatku ''Večernjih novosti'' jedan lep tekst o istoriji mjuzikla ''Kabare'' na Brodveju i na našoj sceni, pa čak sadrži i zvode iz kritika koje je film ''Kabare'' dobio kod nas. Mada je meni najzanimljiviji citat objašnjenje Soje Jovanović zašto je odlučila da Konferansijea ne igra muškarac već žena (a takođe se napominje da je Anu Sofrenović za ulogu Sali izbarla korediteljka Alisa Stojanović što objašnjava mnoge stvari :twisted: ).

E da, juče pre podne sam na početku Knez Mihajlove videla tipa koji jako liči na Četa Vokera na fotografijama - gospodina u godinama, kretavino obučen sa još kreativnijom izbajhanom zurkom. :D
 
Koliko vidim, pribojavaš se samo ti. Toliko si svikla na Milenino meketanje da ćeš iskrizirati što ga u ovoj predstavi neće biti? :-p

De si bre Megatrone, nema te 100 godina! :D Već sam se pribojala da ću biti uskraćena za tvoj svađalački talenat i visprene dosetke!

Bogami, pribojavam se Ivane Knežević. Ne toliko zbog mogućeg meketanja koliko zbog glumačkih (ne)sposobnosti. Ali valjda će me demantovati. Živi bili pa videli (21-og).

I ne diraj mi rođaku Micu ili pada krvna osveta!!!! :evil:
 
A pa tako reci, da je u pitanju rođačko pribojavanje, da te ceo svet razume. A što se tiče meketanja ne boj se, to je Milenin brend i niko to ne radi tako dobro kao ona.

Evo ti jedna Ivanina slika pošto si njen veliki obožavalac.

http://img215.imageshack.us/img215/5072/dsc1982nz4.jpg

Pa već sam rekla da sam ja u rođačko-komšijsko-pobratimsko-posestrimskim vezama sa polovinom našeg glumišta. Rođaka Mica je samo jedna u nizu.
A pošto mi Ivana K. nije rođaka, nju mrzim iz dna duše i uništavam joj karijeru pišući svakakave zlonamerne komentare po ovom eminentnom forumu.
Ništa se od tebe ne mož' sakriti, lolo jedna! :-D

(a i jasno mi je zašto si poslao sam link a ne sliku - da se više prepadnem kad mi izennada iskoči taj mio lik! prljavo igraš, prljavo!)
 
ivanakbt8.png


Одлична је ова Иванина фотографија.
 
privalova:
Pa već sam rekla da sam ja u rođačko-komšijsko-pobratimsko-posestrimskim vezama sa polovinom našeg glumišta. Rođaka Mica je samo jedna u nizu.
A pošto mi Ivana K. nije rođaka, nju mrzim iz dna duše i uništavam joj karijeru pišući svakakave zlonamerne komentare po ovom eminentnom forumu.
Ništa se od tebe ne mož' sakriti, lolo jedna!

(a i jasno mi je zašto si poslao sam link a ne sliku - da se više prepadnem kad mi izennada iskoči taj mio lik! prljavo igraš, prljavo!)

Sirota Ivana, da joj nije tebe ko zna kake bi sve uspehe ostvarila i čija bi sve srca osvojila. Ti si kriva, ti i niko drugi što ona sada nije na Brodveju ili Ist Endu, ili barem u eminentnom JDP-u, nego u buđavom Teatru T. Aha.

A da sam prljav, prljav sam. Zato me i voliš, priznaj, jer sam po tom parametru gori od tebe. :twisted:
 
Sirota Ivana, da joj nije tebe ko zna kake bi sve uspehe ostvarila i čija bi sve srca osvojila. Ti si kriva, ti i niko drugi što ona sada nije na Brodveju ili Ist Endu, ili barem u eminentnom JDP-u, nego u buđavom Teatru T. Aha.

Pa to sam upravo i rekla, što ponavljaš?? Jel' nešto nije bilo jasno? :confused:

A da sam prljav, prljav sam. Zato me i voliš, priznaj, jer sam po tom parametru gori od tebe. :twisted:

Eh, sad, ne pravi se važan jer ne znam baš da li si po tom parametru gori od mene - ja se jako, jako dugo nisam kupala!

Joooj! Jel' ovo Jelena Jovičić? E pa moram da priznam da je za nju je Ivana K. velikanka našeg glumišta. (kuku, sad me i Strela stresira ovim uvećanim fotografijama - kakve su joj ovo silne tačke po njoj??, jadna ja :cry: )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top