jutarnje aktivnosti

Gazdarica:
Meni chat na ovom topicu nimalo nije sexy... :!:

22.gif
 

Zornjak je bezveze. Ne operem ni zube, a zaskačem.. Svako ujutru može, zbog prirodne juatarnje erekcije. Sat vremena nakon buđenja je ok. Mada, nekad zaskačem i dok spavam, što mi kasnije deluje manijakalno...
Vi ste klinci, nemate pojma :P
 
lav607:
avesic:
lave dušo ,,,kaži šta te muči
ja sam iznela svoje ,,,
ne osećam frustraciju zbog problema
čitaj pažljivije ,,,,,,,,,,,,
ja ti evo obećavam ,,,da će ti neko pomoći
ali nikako ako ti to ne želiš i dok se ne uspostavi dijagnoza ,,,,,dakle ,,, :wink:


Ja se iskreno divim takvim tipovima koji sacekaju jutro pored tebe,ali sta ces u ovom gradu bas ima ocajnih..
A sto se tvog tice problema odgovor potrazi pod zdravlje pa ce ti neko objasniti sta se desava u muskoj besici tokom noci i zbog cega ujutru dolazi do ......

Ps.Zadovoljna....


da tražim odgovor ,,,ti se n e bi pitao
dovoljno sam velika devojčica ,pa su neke stvari već pročitane
dakle niko me nije utešio ,,,,,,,
već je podne a ja i dalje neutešna
 
avesic:
lav607:
avesic:
lave dušo ,,,kaži šta te muči
ja sam iznela svoje ,,,
ne osećam frustraciju zbog problema
čitaj pažljivije ,,,,,,,,,,,,
ja ti evo obećavam ,,,da će ti neko pomoći
ali nikako ako ti to ne želiš i dok se ne uspostavi dijagnoza ,,,,,dakle ,,, :wink:


Ja se iskreno divim takvim tipovima koji sacekaju jutro pored tebe,ali sta ces u ovom gradu bas ima ocajnih..
A sto se tvog tice problema odgovor potrazi pod zdravlje pa ce ti neko objasniti sta se desava u muskoj besici tokom noci i zbog cega ujutru dolazi do ......

Ps.Zadovoljna....


da tražim odgovor ,,,ti se n e bi pitao
dovoljno sam velika devojčica ,pa su neke stvari već pročitane
dakle niko me nije utešio ,,,,,,,
već je podne a ja i dalje neutešna


STVARNO NISAM U FAZONU DA SE OVDE PROZIVAMO.OK
 
da jutarnji sex iliti u narodu poznat kao zornjak jedna vrsta sexa koja ostaje u pamcenju mnogih (priznajte)duze traje nego npr.vecernji zato sto muskarac teze svrsava usled otupljenosti cula koje nastupa pre i posle budjenja zar ne.
 

Back
Top