Još malo fotografija za neme "Moderne istoričare"...

udri budalu u glavu
sa poklopcem od WC šolje:roll::roll::roll::roll::roll:


07uv8.jpg


ja nisam pisao tu knjigu nego je pisao Nikola Milovanović kupi pa pogledaj

a pošto si toliko upućen u Istoriju idi njih suoči sa istinom......

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,4,15,,116154.jl



Udri sebe po glavi poklopcem od WC šolje. :roll::roll::roll::roll::roll:
I nemoj mi navoditi knjige nekog ko uopšte nije validan istoričar, već obični publicista koji iznosi svoje mišljenje.

A ti lepo skokni od knjižare Plato u ulici Kneza Mihaila i pogledaj knjigu "Uniforms at 2. WW." pa ćeš videti kakvu si glupost izneo.

A onda se osvrni još malo na slike koje sam ja postovao, ti se napravio lud pa ih "ko fol" nisi video, ali si zato postavio gomilu glupih slika koje nemaju veze sa temom...

I prestani da se praviš pametan, kada je očigledno da ti to ne ide od ruke :roll: :roll: :roll:
 
ne znam kolko ima smisla trabunjati o drugi svetski rat i o titovu jugoslaviju sa neki ko je rodjen poslem 1980.oni su bili klinci kada jugoslavije vise nije bilo.
i bas me zanima naprimer taj pobedonoscev iz london koji kaze da tamo uci.tolko se razume u politiku da bi reko da ima 4 banke a mozda i ima al los student pa jos uci.inace ako ima dvaes i pet godina sta on zna o partizani i titovo vreme.a taki ko on pun je forum ko kosnica.
 
ne znam kolko ima smisla trabunjati o drugi svetski rat i o titovu jugoslaviju sa neki ko je rodjen poslem 1980.oni su bili klinci kada jugoslavije vise nije bilo.
i bas me zanima naprimer taj pobedonoscev iz london koji kaze da tamo uci.tolko se razume u politiku da bi reko da ima 4 banke a mozda i ima al los student pa jos uci.inace ako ima dvaes i pet godina sta on zna o partizani i titovo vreme.a taki ko on pun je forum ko kosnica.

Mnogo se bre Milune interesujes za mene, kad sam rodjen i de sam rodjen i sta ucim i kakav sam student i ostalo.

Pusti to, nego kako rotkvice? Jel rodilo to?
 
Mnogo se bre Milune interesujes za mene, kad sam rodjen i de sam rodjen i sta ucim i kakav sam student i ostalo.

Pusti to, nego kako rotkvice? Jel rodilo to?

ma ne sinko.nista lose o tebi.mislio sam na sve slicne tebi.ja sam dosta star i dosta video i preziveo pa ne znam koliko se sa vama moze pricati o titu ili o partizani i cetnici.
knjige su jedno al zivot je drugo.
a rokve pa kod mene jos rano za rokve a i bice mrsavo.lose vreme.
 
Занима ме докле више прича о четницима и партизанима?!:roll:

Да ли је могуће да има још увек оних којима није досадила та тема?!

Да ли некоме пада на памет да највећи део народа, барем у Србији, није био ни у четницима ни у партизанима,
већ су људи гледали како да преживе рат и прехране породице...
 
Занима ме докле више прича о четницима и партизанима?!:roll:

Да ли је могуће да има још увек оних којима није досадила та тема?!

Да ли некоме пада на памет да највећи део народа, барем у Србији, није био ни у четницима ни у партизанима,
већ су људи гледали како да преживе рат и прехране породице...

Sad ispade da su Srbi sedeli kod kuće a u rat išli oni sa viškom energije?
Ima tu neke logike. Baš se isto skoro desilo.
 
Занима ме докле више прича о четницима и партизанима?!:roll:

Да ли је могуће да има још увек оних којима није досадила та тема?!

Да ли некоме пада на памет да највећи део народа, барем у Србији, није био ни у четницима ни у партизанима,
већ су људи гледали како да преживе рат и прехране породице...
tacno tako , od reci do reci
uostalom ima PDF Istorija pa moze tamo da se raspreda o ovome do mile volje
 
ovim pravim srbendama nista ne znaci ime sanje marinkovic ucesnice pokreta opora kao komunista.pa ta devojka koja je bila dvadesetih godina je ucinila ono sto bi danas malo ko.nije se skrivala kao danas neki generali ko zna gde niti je bezala iz zemlje kao neki.fasisti su je uhapsili i strahovito mucili i na kraju kad nisu nista uspeli da saznaju odveli su je pred streljanje,a ona je na gubiliste dosla podignute glave i ponosno izjavila da pucaju u njene komunisticke grudi.da li bi to uradio jedan general koji se deifikuje vec 10 godina.ovo je sramota sta rade kvazi srpske patriote,menjaju sopstvenu istoriju zbog sopstvene ideologije.
 
Занима ме докле више прича о четницима и партизанима?!:roll:

Да ли је могуће да има још увек оних којима није досадила та тема?!

Да ли некоме пада на памет да највећи део народа, барем у Србији, није био ни у четницима ни у партизанима,
већ су људи гледали како да преживе рат и прехране породице...

...ma nije frka zbog cetnika i partizana nego zbog ustasa...kakvi god da su bili ti cetnici i partizani su bili deca cveca u poredjenju sa ustasama :)
 
Još malo fotki (verovatno komunističkih fotomontaža) kako su se neki forumaši (opšte dobro, zadovljni kupac, andreavk, bogart, dikan...) potrudili da ih opišu na temi koja je zatvorena dok sam ja bio odsutan:

Prijatelju, izvini ako sam te uvredio, ali ja nikakve fotke nisam opisivao...O cetnicima i banditima vrlo malo znam, a u prinpicu ne volim ni jedne ni druge...
 
Poenta je (a znaće je neki forumaši koji su se silno trudili da dokažu...) upravo to što si ti rekao, ali obrnuto.
Tj. da su Četnici bili goog guys, a partizani bad guys.
Ja sam od početka tvrdio da su zločine pravili i jedni i drugi, ali postadoh *********, pa onda ustaša... itd. ;)

Pa ako si tako mislis i o jednima i o drugima, napravi temu gde ces napisati podatke o zlocinima obe strane. Ovako delujes pristrasan iako mislim da hoces da budes objektivan i slazem se sa tobom ali da zlocina ima na svim stranama, ko ih je vise u tom periodu cinio tesko je utvrditi i nebitno uostalom. Jel rat je cudo inajnize ljudske strasti dolaze do izrazaja.

Po mom misljenju cinjenica je da nam je komunizam ostavio katastrofu, i kao takvog ga ne volim.
 

Back
Top