Još jedna zavera ili...

dochi che dan kada che i tebi biti jasno ono shto ti danas nije jasno.
sudjenje je pochelo,svedoka koliko god hochech.:sanke:

Meni je sve jasno..........sudjenje je bilo i Milosevicu pa smo videli sta je bilo na kraju........dodje svedok protiv slobe a na kraju ispada da je bio u isto vreme na 2 razlicita mesta,da je zrtva rodjena 2001 a ubijena od strane srba 99-te,kako su srbi upali u kuci i sve ih pobili a on dosao da svedoci........ma da ne pricam sad:hahaha:

Inace znamo mi veoma dobro sta se dogadjalo,a znaju i sudije kao i zapad,kao sto znaju trenutno i kforovci na terenu........i svi se slazu da su siptari zivotinje.
 
Ma tacno se vidi,evo ga tu je nego mozga...........a nisam bas mislio da mu postavljam teska pitanja........
On je verovatno od onih koji su na spisku da su ih srbi pobili z:mrgreen:

Jok more...on je od onih siptara koji su "jaki",kad ih ima bar 10 puta vise...a ovde mu nema onog intelektualca adema..pa jos nekih njegovih prijatelja...pa kako da "bori" covek sam???
 
naravno da nije.oni zbog lepote nisu hapsheni i pozvani tamo.

pa nije ni Haradinaj,a Taci sigurno nece u buksu sto je lep ljubi ga njegova vucic....ovaj majka:)

Gluplji je nego shto sam mislila :sanke:

Veljiki :eek: i jos vece iznenadjenje:roll::)

pre svega,ja sam gradsko dete a koze tebi ostavljam da se i dalje pozabavish:muzi ih ili...........tvoj problem.
U kojem nasem gradu si odrastao....:)

dochi che dan kada che i tebi biti jasno ono shto ti danas nije jasno.
sudjenje je pochelo,svedoka koliko god hochech.:sanke:

Pa bilo je 1000 svedoka za Haradinaja......:think:cujem jedan se utokom 3 puta u glavu roknuo...pa to ti je koincidencija.....
 
Poslednja izmena:

Back
Top