"Join the club"

Vidim da se ovde svasta izdesavalo.Mr X i ja smo krenuli sa nekom dobrom idejom da ljudi pricaju o svojim iskustvima,iskreno i bez ustezanja.Razocarana sam zbog koriscenja duplih nickova.Ako vam je bila zanimljiva prvobitna tema i hocete da pricate o svojim fantazijama i iskustvima,nastavite.
 
Huh, taman sam zamisljala kako cu u gacicama natopljenim spremom otpirlitati jutros na posao i tako njegov trag cijeli dan osjecati, kad ono cvrc...
No, dobro, sutra prije rastanka, moze mi bar nanijeti finu prirodnu masku na lice... :lol:
 
Gazdarica:
Huh, taman sam zamisljala kako cu u gacicama natopljenim spremom otpirlitati jutros na posao i tako njegov trag cijeli dan osjecati, kad ono cvrc...
No, dobro, sutra prije rastanka, moze mi bar nanijeti finu prirodnu masku na lice... :lol:
Ti bar znas kako da ustedis na kozmetici i sredstvima za higijenu :lol:
 
Gazdarica:
Huh, taman sam zamisljala kako cu u gacicama natopljenim spremom otpirlitati jutros na posao i tako njegov trag cijeli dan osjecati, kad ono cvrc...
No, dobro, sutra prije rastanka, moze mi bar nanijeti finu prirodnu masku na lice... :lol:

Mislim da je ovaj post za forum zenski kutak ili mozda recepti. Mada mislim da je bolje za kozu da stavis belance iz kokosijih jaja. Bisercice u kosi moras dobro utrljati da se ne zgrudvaju
 
Ćao svima, evo mene tek sada (neko mora i da radi na poslu)
Jedna moja koleginica ima problem: visoka je 180 cm i ima 30 god, već 2 godine nema dečka a sasvim je ok.
Ja sam je učlanila u nekoliko agencija za upoznavanje i posredovanje i javilo joj se more muškaraca, sa nekolicinom je izašla ali ne više od par puta. Sada ima strah i otpor da uopšte izađe sa bilo kim a vreme prolazi....
Šta dalje?
 
Da nisam fini kao sto jesam rekao bi da je posaljes kod mene.Pa to je stvarno problem. Ona je mozda i zaboravila kako se to radi.

Ona gleda spanske serije i sanja onu veliku ljubav , princa na belom konju , a kada otvori oci ono - surova stvarnost. Nigde nikog. Neka smanji kriterijum .
 
Slazem se sa komsijom,neka smanji kriterijum.Ne razumem kako joj je problem da nadje muskarca ako je sve Ok sa njom.Ne znam dali je komunikativna ili je povucena u sebe,izvedi je negde popite neko pice da se malo oraspolozi i opusti i bice sve OK neki ce se upecati.
 

Back
Top