Јоцић пробио буџет за скоро 100 милиона евра

Ako ce mo tako navedi ti takav link za DS

Linkovi nisu potrebni, jer svi znaju za nedavno uhapsenog gradonacelnika Gorana Knezevica, za Lopove iz DS-a na aerodromu Mariju Rasetu, Branislava Vitasovica, Sladjana Ikovica, za aferu Bodrum, za Janusevica i Kolesara, za Kljajevica sudiju koga je postavila DS, za Cedu koje je zario dok je bio u ds-u, za Vlahovica, Zivkovica, za Kostica i ostale. Dovoljno je samo da se pogleda koliko bogatasa sad ima u vrhu Ds-a a pre 2000. god nije imalo kuce zasta da ih ujede (ne mislim da one koji su i ranije imali para npr djilas)
 
A koja stranka nema nekog od funkcionera koji se omrsio i oštetio državu i budžet.Svaka ima po neko ime za koje postoji sumnja ili se provlači ime u javnosti,za neke i nema osnove već služe za političku borbu,važno je proglasiti nekog i narod odmah to i prihvata.Za DS su aktuelna imena Knežević,Kolesar,Janjušević,Rašeta;za SPS je dugačak spisak iz prethodnih vremena,od SRS-a gnjave Todorovića,Radetu,Pop-Lazić,SNS Vučić,Nikolić,u DSS-u su aktuelni Popović,Ilić,evo sad Lončar,Popović bivši eps,Jakšić,Ivanović,Lazarević,Hamović,NS Velja,Šaran,Jocić,G17 kao nekad JUL.,SPO isto iz vremena gradske vlasti.
Pošto je bilo promena vlasti protivničke stranke nisu istraživale i skupljale dokaze u strahu da neće i njih to isto snaći kada ne budu na funkcijama.
 
Linkovi nisu potrebni, jer svi znaju za nedavno uhapsenog gradonacelnika Gorana Knezevica, za Lopove iz DS-a na aerodromu Mariju Rasetu, Branislava Vitasovica, Sladjana Ikovica, za aferu Bodrum, za Janusevica i Kolesara, za Kljajevica sudiju koga je postavila DS, za Cedu koje je zario dok je bio u ds-u, za Vlahovica, Zivkovica, za Kostica i ostale. Dovoljno je samo da se pogleda koliko bogatasa sad ima u vrhu Ds-a a pre 2000. god nije imalo kuce zasta da ih ujede (ne mislim da one koji su i ranije imali para npr djilas)

He he znači rekla-kazala a?, ne lažimo se međusobno, u svakoj stranci ima lopova i u suprotno niko ne može da me ubedi.
 
Linkovi nisu potrebni, jer svi znaju za nedavno uhapsenog gradonacelnika Gorana Knezevica, za Lopove iz DS-a na aerodromu Mariju Rasetu, Branislava Vitasovica, Sladjana Ikovica, za aferu Bodrum, za Janusevica i Kolesara, za Kljajevica sudiju koga je postavila DS, za Cedu koje je zario dok je bio u ds-u, za Vlahovica, Zivkovica, za Kostica i ostale. Dovoljno je samo da se pogleda koliko bogatasa sad ima u vrhu Ds-a a pre 2000. god nije imalo kuce zasta da ih ujede (ne mislim da one koji su i ranije imali para npr djilas)

OK, znači krade samo DS, ostali su kul, a? bezrezervno su DS lopovi, a ostali OK?

Mislim... vi ste takođe bolid?
 
He he znači rekla-kazala a?, ne lažimo se međusobno, u svakoj stranci ima lopova i u suprotno niko ne može da me ubedi.


Naravno da ima, u nekoj vise, u nekoj manje



Kod:
u DSS-u su aktuelni Popović,Ilić,evo sad Lončar,Popović bivši eps,Jakšić,Ivanović,Lazarević,Hamović

Kada je protiv nekog od njih sprovedena istraga ili podignuta optuznica. Daj link sa tom vescu, moguce da sam propustio to
 
OK, znači krade samo DS, ostali su kul, a? bezrezervno su DS lopovi, a ostali OK?

Mislim... vi ste takođe bolid?


Ne pratis temu, kradu u svim strankama (zato nisam ni glasao na poslednjim izborima), sustina je da se ne krade svuda isto...lako je uporediti afere i videti medju cijim clanovima i funkcionerima ih ima najvise. Jasno, ispred Ds je jedino SPS, pa onda idu ostali. Nadam se da je jasnije, gospodine bolidu
 
Ne pratis temu, kradu u svim strankama (zato nisam ni glasao na poslednjim izborima), sustina je da se ne krade svuda isto...lako je uporediti afere i videti medju cijim clanovima i funkcionerima ih ima najvise. Jasno, ispred Ds je jedino SPS, pa onda idu ostali. Nadam se da je jasnije, gospodine bolidu

Nije, zato što ne stoji. Imam svoje izvore informacija, koji govore da DSS+NS imaju na savesti preko 800 miliona dolara proneverenih para, prema DSovih 150
 
Jesi li ti lud, meni se živi. Uostalom, ja nisam rekao proverene informacije, već svoje izvore...

Veruj mi druže da nisam smešan, ispada da ja ovde pljujem DSS radi odbrane nekog DS-a. nije tako, ZNAM da su najgori...

Sta mislis gde bi otisla ova i ostale teme kad bi svako poceo sa svojim izvorima informacija, o tome se radi
 
Naravno da ima, u nekoj vise, u nekoj manje



Kod:
u DSS-u su aktuelni Popović,Ilić,evo sad Lončar,Popović bivši eps,Jakšić,Ivanović,Lazarević,Hamović

Kada je protiv nekog od njih sprovedena istraga ili podignuta optuznica. Daj link sa tom vescu, moguce da sam propustio to

Ne samo njihova imena već i iz ostalih stranaka se provlače kroz štampu i javnost.Lončar je aktuelan zbog utaje novca,ranije je u skupštini Batić donosio dokaze protiv Jakšića oko pronevere novca namenjen za Kosovo.
 

Back
Top