Jezični vibrator

Vesela_zena_beogradska:
E pa to je odlichan izum .. mushkarci i inache ne umeju da lizu .. tojest mlati jezikom i sad kao misli da je lizao picu .. jes` kako da ne ..

A ne, dozvolićete ima nas koji znamo i da ližemo i da guzimo.
To je kao kad bih ja rekao da žene inače ne znaju ni da D... ni da P...
Eto, gaće su bačene.
 
A ne, dozvolićete ima nas koji znamo i da ližemo i da guzimo.
To je kao kad bih ja rekao da žene inače ne znaju ni da D... ni da P...

Ako si imao znachajan broj zena i samo nekoliko ti je dobro pusilo, onda bih tvoje zapazanje uzela kao relevantno.

Nisam ja ni rekla da vas nema ... ali vas je malo. Dodushe, svako za sebe misli da je dobar .. a rachuna se samo ono shto zena kaze.
 
@ Novalsta - Pa, češće ne znate nego što znate, mada ima verovatno kada nekoj
nije bitno da se oko toga trudi. Nije ni to baš prosto, kao što nije ni kod vas bre.

@ Vesela
a) neću ni da se hvalim ni da se žalim...
b) na to sam i mislio, naravno, mada vas to uglavnom i ne zanima previše, rekao bih.
 
Vesela_zena_beogradska:
Je l` ti to meni persirash ili shta?

Ma jok zar sad da persiram kad su rukavice, ovaj, gaće bačene?
Mislio sam, više volite penetraciju nego kulungus - onako generalno. :roll:
Ili vam na početku bitno p a posle može i l..?
Doduše, ko da voli nešto sa takvim imenom... :confused:
Ima gi i izuzetci. Jel vam to zavisi od raspoloženja ili hmm...
 
šta je sad pa kulungus, koji ****? taman sam počeo da kontam ovaj forumački rečnik, a vidi sad ovo...


Pa dobro, pogreshio je, jeste malo teshka i neobichna rech.


Mislio sam, više volite penetraciju nego kulungus - onako generalno.

Ne znam za druge ali ja liz mnogo ne volim, posebno kad me liz manje tangira od sisanja prstiju na nogama.

Jel vam to zavisi od raspoloženja ili hmm...

Ma ako tako dobro lize da ne mogu da dodjem do daha od vristanja .. onda mu se rado dajem kad god mu je volja.
 
Jolly Jumper:
A ne, dozvolićete ima nas koji znamo i da ližemo i da guzimo.
To je kao kad bih ja rekao da žene inače ne znaju ni da D... ni da P...
Eto, gaće su bačene.
A s kim si ti to uporedjivao pa znas da zene to ne znaju? Ko ti je to bolje uradio od zena? :twisted:
a kulungus, pa to vam jedan keks znate, keks...tako filovan...pa ima i malo i veliko pakovanje...i tako kulungus!
 
Meni je iskreno muka od svih ovih ultra-mega-giga proizvoda...definitivno su izum nedoyebanih, frigidnih, unesrecenih....necu dalje, da ne vredjam! Ljudi komplikuju jednostavnu formulu: 2 tela+ogromna zelja+ necu dalje...moja formula je mozda predugacka, ali bar nema plastike!
 

Back
Top