Jel vas boli "donji stomak" ? ( Muska tema.. )

Da li te boli "donji stomak" ?

  • DA

    glasova: 4 36,4%
  • NE

    glasova: 3 27,3%
  • ...kako kad...

    glasova: 4 36,4%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
Vatas se sa ribom par sati ,izlozi te ko majmuna i na kraju ti ne da ...
Krenes gajbi ili gde vec ... i ... Jel te boli "donji stomak" ??? ( Naravno ne mislim da boli ko da te neko izbo nozem :D ,nego ono ... boli :) )

mozda ima buve u glavi kad ne da ..da je mrchis uhaxaxa uuu hjuhjui dr. hjuberte heheahahah :rotf:

pa boli me nije mi dala da shampim and the wolfi is after me heeekekekek
a sto pitas zbilja sad?? sta nikad nisi imao neku polnu bole' or what ?

u cemu je poenta - boli pihsa i kad sedim na ladan beton u majici u januaru mesecu ocistim sneg i pikam basket pa to sam radio ima skoro pre 3 godine :lol: ?!?
zeludac boli a meni cunt-a nikad dosta,, ja ne znam ako ne ebem.. prskam u glavu
 
Ja sam imao drugachiji problem: prilikom ejakulacije me zaboli levi donji deo stomaka(nemate pojma koliko je neprijatno). Sreca da je prestalo, taman kad sam nameravao da idem kod lekara(kuc kuc, ne ponovilo se). Bio sam se uspanichio kad mi se prvi put desilo da sam odma i pitanje postavio na podforumu Zdravlje, i neka quchka mi je odgovorila neshto u stilu: bash nam je drago shto si podelio to sa nama Oo. I to sam greshkom postavio pitanje na temi za zenske polne bolesti :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao drugachiji problem: prilikom erekcije me zaboli levi donji deo stomaka(nemate pojma koliko je neprijatno). Sreca da je prestalo, taman kad sam nameravao da idem kod lekara(kuc kuc, ne ponovilo se). Bio sam se uspanichio kad mi se prvi put desilo da sam odma i pitanje postavio na podforumu Zdravlje, i neka quchka mi je odgovorila neshto u stilu: bash nam je drago shto si podelio to sa nama Oo. I to sam greshkom postavio pitanje na temi za zenske polne bolesti :)

pomerena ti je materica u desno.
 
Ja sam imao drugachiji problem: prilikom erekcije me zaboli levi donji deo stomaka(nemate pojma koliko je neprijatno). Sreca da je prestalo, taman kad sam nameravao da idem kod lekara(kuc kuc, ne ponovilo se). Bio sam se uspanichio kad mi se prvi put desilo da sam odma i pitanje postavio na podforumu Zdravlje, i neka quchka mi je odgovorila neshto u stilu: bash nam je drago shto si podelio to sa nama Oo. I to sam greshkom postavio pitanje na temi za zenske polne bolesti :)

ti si imao tzv euralis hepetaminis
ne brini, to se sredjuje lako operacijom
 

Back
Top