Jel se razumete u te rangove, lige, nivoe po kojima vam se neko svidi?

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
374
Često čujem da je momak odbijen od devojke, kao fazon nije njen nivo ili kad neko ima probirljiv ukus kažu pucaš previše visoko... Meni to nije jasno, il ti se neka osoba svidi ili ne... Može recimo ružnog muškarca da privlače samo lepe i zgodne cure a da sa ovima,,njegovog,, ranga može da bude čisto radi reda (što je bezveze)... Opet da budeš sa nekim čisto onako je bezveze al tipa da je neko jednostavno takav i privlače ga takvi ljudi... Šta tu ima loše?
 
Često čujem da je momak odbijen od devojke, kao fazon nije njen nivo ili kad neko ima probirljiv ukus kažu pucaš previše visoko... Meni to nije jasno, il ti se neka osoba svidi ili ne... Može recimo ružnog muškarca da privlače samo lepe i zgodne cure a da sa ovima,,njegovog,, ranga može da bude čisto radi reda (što je bezveze)... Opet da budeš sa nekim čisto onako je bezveze al tipa da je neko jednostavno takav i privlače ga takvi ljudi... Šta tu ima loše?
Prestiž
 
Često čujem da je momak odbijen od devojke, kao fazon nije njen nivo ili kad neko ima probirljiv ukus kažu pucaš previše visoko... Meni to nije jasno, il ti se neka osoba svidi ili ne... Može recimo ružnog muškarca da privlače samo lepe i zgodne cure a da sa ovima,,njegovog,, ranga može da bude čisto radi reda (što je bezveze)... Opet da budeš sa nekim čisto onako je bezveze al tipa da je neko jednostavno takav i privlače ga takvi ljudi... Šta tu ima loše?

Да.

Имаш скалу од 1 до 10

1. је највећи габор, кога не би так'о нико ни штапом.
2. је риба којој "ора' из руке неће узнеш"


10. је најбоља претпичка на свим нивоима.
 
svako svome jatu. Pepeljuga je bajka za malu decu.
Mozda samo neka prolazna avantura al nesto ozbiljnije,...... nije prirodno.
Stoji. I to i okolnosti su u pitanju. Nivo edkukacije, posao, drustvo sa kojim se neko druzi su tu negde ta neka klasa. Drustvena.
Medjutim. Danas je brak, ako vec o tome pricamo, koncepiran ne na drustvenom interesu kao bazi, vec dusevnom pronalazanju, dakle zdrav partner na dusevnom nivou. Pre je bio koncepiran na drustvenom interesu: klasa, materijalno stanje i td i bila su jasna pravila u uloge u porodici. I to se zapravo ocekivalo da je muskarac na istom nivou ili visem. Ne nizem. Za uzvrat, ona je izdrzavano lice.
Zato je opasno danas dozvoliti da te neko gleda kroz bilo kakav nivo. Jer drustveno, zakonski, nisi obezbedjen s tim nivoom. Nikakvu garanciju nemas.
 
o čemu se radi na ovoj temi, nažalost napila sam se na poslu pa ne mogu da skontam
Bilo pitanje šta ima loše da ružniji dečko ili devojka biraju lepšeg i zgodnijeg partnera? Često ljudi kažu gledaj u svojoj LIGI? Meni te lige nisu jasne i ti nivoi, u partnerskim odnosima ili ti se neko sviđa il jok? Uostalom šta znači tom,, ružnijem,, tipu da bude sa nekom osobom koja mu se ne sviđa ni seksualno (ne može da se uzbudi na nju) ni ovako?
 
Naravno. Fizicki privlacne izvan. Mozes ti biti HC Andersen sa pricama, ali na kraju dana ti si ruznjikav.

Burzujke, tatine bogate princeze, ne bih rekao izvan, jer su mi klasni neprijatelji, pa ih ne zelim stavljati iznad mene, reci cemo samo da otpadaju zbog klasnih atavizama.

Lujke, umjetnicke duse, intelektualke, obrazovane, nisam na tom intelektualno duhovnom nivou.
 

Back
Top