Frenemies - Jel se tučete tašnicama oko dečkića?!

Naleteh na ove postove na onoj mojoj legendarnoj temi.:mrgreen:
Neki kažu da je termin za te devojke koje odmah pokušavaju da otmu ili skinu momka nekoj drugarici FRENEMIES.
Sad verovatno bolje prođu ove devojke koje se bore za momke, ali možda nekima uspešno radi i konzervativniji pristup čekanja Princa.:cool:

Pitanja za žene:
1) Da li ste se borile za momke? :azdaja:
2) Vi bile agresor ili branilac? :per:
- Ako imate neku zanimljivu pričicu ili situaciju iz ličnog života ili poznajete nekog možda bi bilo interesantno da podelite.:ceka:

Pitanje za muškarce:
1) Da li su se otimale oko vas ili ste videli neku lupnjavu tašnicama u blizini?:tiganj:
Recite nešto o tome. Koje taktike i kakva vojna strategija uspevaju?:whistling:

@jagodica35 ima special thanks i poziv na ovu temu.:cool:

Pogledajte prilog 1498034
Pogledajte prilog 1498036
Eh, pa hvala ti na pozivu, jeste da malo kasnije vidim temu jer nisam dugo ulazila ovde, ali da se vratim na temu... Ja mislim da je to takav problem i ta ljubomora u velikoj meri zastupljena u ženskim prijateljstvima.
Nisam imala problem, da mi neka skine frajera ili da se ne daj bože otimamo, ali svakako je bilo tih slučajeva kada mi priča nešto loše o njemu, ubeđuje me u neke priče jer je ljubomorna i usamljena, jeste da sam bila budala dugi niz godina i padala na sve to, e onda u jednom momentu sam se dozivala pameti i precrtala takve osobe zauvek, izbrisala iz svog života
Sada imam novu taktiku, nikome ne pričam o dečku koji mi se sviđa, sa kojim se viđam, ma nikome i mogu ti reći da je tako i zanimljivije, muka mi je od ženskih prijateljstava
 
ali svakako je bilo tih slučajeva kada mi priča nešto loše o njemu, ubeđuje me u neke priče jer je ljubomorna i usamljena, jeste da sam bila budala dugi niz godina i padala na sve to
Nije moguće da si padala na ovo majketi?! :roll: z:shock:
To je najpatetičniji način propagande i manipulacije.:lol:
Meni je jedna na fakultetu tako nešto pričala za jednu, a dotična je imala običaj redom sve da maže gownima.
Opasni su oni podmukli, što vešto manipulišu, ne ti što laju non-stop. Njih se većina ljudi samo zgadi i izbegava ih.
Garantovano da dotičnu opajdaru mnogi izbegavaju.

Te forice kako da misliš i razmišljaš i procenjuješ si trebala ili sama da skapiraš još mnogo ranije ili da te tome nauči majka.

Bez uvrede za tebe lično, ali ako ovako pišeš ispada da su te neke opajdare vodale ko kozu i manipulisale tobom, odbacivale momke koje nisu želele da ih ti smuvaš i možda ti čak nameštale neke koje su one htele.:roll:
Toga uvek ima, ali malo zrelijim i pametnijim osobama to ne bi smelo da se dešava.

I nadam se da razumeš da ti ovo kažem u najboljoj nameri iako može delovati kao kritika za tebe lično.
Ne znam koliko godina imaš, ali ovo su ti ono baš BASIC međuljudski odnosi.
Ne ljuti se na mene please.
 
Poslednja izmena:
Nije moguće da si padala na ovo majketi?! :roll: z:shock:
To je najpatetičniji način propagande i manipulacije.:lol:
Meni je jedna na fakultetu tako nešto pričala za jednu, a dotična je imala običaj redom sve da maže gownima.
Opasni su oni podmukli, što vešto manipulišu, ne ti što laju non-stop. Njih se većina ljudi samo zgadi i izbegava ih.
Garantovano da dotičnu opajdaru mnogi izbegavaju.

Te forice kako da misliš i razmišljaš i procenjuješ si trebala ili sama da skapiraš još mnogo ranije ili da te tome nauči majka.

Bez uvrede za tebe lično, ali ako ovako pišeš ispada da su te neke opajdare vodale ko kozu i manipulisale tobom, odbacivale momke koje nisu želele da ih ti smuvaš i možda ti čak nameštale neke koje su one htele.:roll:
Toga uvek ima, ali malo zrelijim i pametnijim osobama to ne bi smelo da se dešava.

I nadam se da razumeš da ti ovo kažem u najboljoj nameri iako može delovati kao kritika za tebe lično.
Ne znam koliko godina imaš, ali ovo su ti ono baš BASIC međuljudski odnosi.
Ne ljuti se na mene please.
To se dešavalo u tipa prvoj srednje što je bilo pre 5 godina, naravno da tada nisam bila zrela bila sam dete koje je tek izašlo iz srednje škole i nwnomrlano se zaljubilo u tog jednog lika
 
To se dešavalo u tipa prvoj srednje što je bilo pre 5 godina, naravno da tada nisam bila zrela bila sam dete koje je tek izašlo iz srednje škole i nwnomrlano se zaljubilo u tog jednog lika
Po mom mišljenju nije ti ni rešenje bežanje od drugarica već bolji izbor.
I momci umeju da budu kreteni i iskorišćavaju devojke itd.
Prostije rečeno pametnije bi bilo da naučiš bolje da procenjuješ ljude bilo za druženje bilo za ljubav.
E sad kako to je uvek dobro pitanje. Tako nečemu devojke bi obično trebale da uče majke ili očevi.
Uopšte nije dobro biti "ovčica" koju svako može da zezne.
 
Po mom mišljenju nije ti ni rešenje bežanje od drugarica već bolji izbor.
I momci umeju da budu kreteni i iskorišćavaju devojke itd.
Prostije rečeno pametnije bi bilo da naučiš bolje da procenjuješ ljude bilo za druženje bilo za ljubav.
E sad kako to je uvek dobro pitanje. Tako nečemu devojke bi obično trebale da uče majke ili očevi.
Uopšte nije dobro biti "ovčica" koju svako može da zezne.
U ovom slučaju bez obzira na taj deo priče bio je dobar izbor, pobeći od te dve drugarice
Bilo pa prošlo, čovek uči na greškama, ja sam bila ta koja je verovala da će se neko promeniti, da nije takav, sada sam skroz drugačija i nemam više toliko tolerancije za neke stvari, a i imam dve drugarice i jednog druga i veruj mi da mi ne treba više, to je društvo koje mi prija
 

Back
Top