Jedino resenje...

mislislis da nemam maste?i da ljigavim?au pa ja sam zaboravio ovo je 21vek.i ljubav je ljigava.pa dobro ako tako mislis skroz se uklapas u ovu tehno kulturu.ja ne..i ponosim se time

Ljubav nije ljigava,i ko god kaze da jeste prokleto je los lazov,svi smo mi makar jednom osecali kao i ti,i jednako je bolelo (govorim u svoje ime)
Ok i kontam ne mozes da je zaboravis,niti da volis drugu,spreman si da uradis sve da je vratis,pa cak i da je zaboravis,ali opet sigurno nije poslednja koju ces voleti.
Imam drugaricu koja je trenutacno bas kao i ti,i naravno ta kretenka hoce da se ubije zato sto nemoze da zivi bez njega.I ja sad tu izigravam terapeuta i naravno sizim jer ne mogu da joj pomognem,i iskreno ne znam kako da je odgovorim.Sad ga i ja pretera,hocu samo da kazem da trebas da nastavis sa zivotom ako vise nema nikakve sanse da opet budete zajedno
 
Ma, vi ne postujete sebe!!! Ako je taj neko bio spreman da se bez obaziranja igra srcem, i da ga boli uvo, sto bi ja zeleo srecu tom nekom!? Nek ih povredi neko ko sto je taj neko mene, i nek crknu od bola, ko ih da ne kazem sta...:mad:
 
Auuuu! Trebala sam ovde da postujem onu pesmu, a ne na temi Srce ili razum. :-? Da, da, ljubav svako od nas tumači na svoj način, ali kada je jednom zaista i doživimo... Pa i proživimo..! Shvatićemo zašto se to naziva čistim i plemenitim osećanjem. Sasvim je drugačije od svega što smo do tada pomišljali, razmatrali, doživljavali. I bićemo srećni zbog toga. :) Jer volimo. Jer smo voljeni. :) Čak i kada se ljudi rastanu, ljubav ne umire činom razdvajanja. :) I daje snagu. I moć. Ako smo spremni da je nosimo.
 
Auuuu! Trebala sam ovde da postujem onu pesmu, a ne na temi Srce ili razum. :-? Da, da, ljubav svako od nas tumači na svoj način, ali kada je jednom zaista i doživimo... Pa i proživimo..! Shvatićemo zašto se to naziva čistim i plemenitim osećanjem. Sasvim je drugačije od svega što smo do tada pomišljali, razmatrali, doživljavali. I bićemo srećni zbog toga. :) Jer volimo. Jer smo voljeni. :) Čak i kada se ljudi rastanu, ljubav ne umire činom razdvajanja. :) I daje snagu. I moć. Ako smo spremni da je nosimo.

Svako ko je spreman da voli i da se posveti onda mora i da nosi sve sa sobom i da bude svestan posledica! Nije u tome problem... Glupost nastupa kad se suprotna strana ruga tome i ne postuje ni najmanji deo... Ljubav ne umire NIKAD, ali vremenom mogu da preovladaju druga osecanja kao sto su OGORCENOST, NEPOVERENJE, MRZNJA PROUZROKOVANA BOLOM, a onda to vise nije CISTO I PLEMENITO osecanje!:arrow:
 
Comy cemu to, respektujem tvoj stav i osecaje..ali mLogo brate...i kako onda naci resenje ...
Cak si napisao da kad se voli moraju se snositi poseledice...pa ta strana sto se ruga ,
neka misli o tome...kolo srece se okrece!

Resenje uvek dodje kao slag na torti... Ko se zadnji smeje najsladje se smeje! A treba ici po sistemu ko tebe grudvom ti njega ciglom!
Ta strana sto se ruga NECE da misli o tome jer i ONA MISLI SAMO NA SEBE! Sta!? I ja da mislim na drugu stranu mozda!? Ma yeste 'iljaaaduuu... Ko ce onda da misli na mene!? Daj budite realni... Zasto da podrzavam i zelim srecu nekome ko te svesno unistava...!?:mad:
 
Ne, Comy, baš je nevolja u tome što TI ne misliš na sebe. Što ti ovako sebe 'jedeš,' vidi kako si neprijatan prema svima. Zašto bi ti napravio od sebe čudo koje grize i bode sve oko sebe? To što je ta devojka propustila da bude sa jednim dragim šarmantnim mladićem, a ne sumnjam da ti to inače jesi, to je njen problem. Ne treba zato da te nove devojke upoznaju kao nekog mrzovoljnog nadurenog gada. :) Gore glavu, čoveče, svet je prepun devojaka. Samo treba vremena od upoznavanja do otvaranja srca :wink: , a svi ga imaju, veruj mi. Ne radi se to na prvu loptu!
 
Ne, Comy, baš je nevolja u tome što TI ne misliš na sebe. Što ti ovako sebe 'jedeš,' vidi kako si neprijatan prema svima. Zašto bi ti napravio od sebe čudo koje grize i bode sve oko sebe? To što je ta devojka propustila da bude sa jednim dragim šarmantnim mladićem, a ne sumnjam da ti to inače jesi, to je njen problem. Ne treba zato da te nove devojke upoznaju kao nekog mrzovoljnog nadurenog gada. :) Gore glavu, čoveče, svet je prepun devojaka. Samo treba vremena od upoznavanja do otvaranja srca :wink: , a svi ga imaju, veruj mi. Ne radi se to na prvu loptu!

Ja sebe ne jedem ni najmanje, meni je super... Gledam kako se druge muce oko mene a ja ih zezam kao sto je neko mene nekad! Nisam to ja ali se makar smejem i to me cini srecnim! Jesam ja ok kao pre ali bez osecanja... Biti dusa od coveka samo prema pravim prijateljima, kad su cure u pitanju hvala NE! Otvaranje srca? HAHAHAHAHAAAAA... :idea:
 
Ne, Comy, baš je nevolja u tome što TI ne misliš na sebe. Što ti ovako sebe 'jedeš,' vidi kako si neprijatan prema svima. Zašto bi ti napravio od sebe čudo koje grize i bode sve oko sebe? To što je ta devojka propustila da bude sa jednim dragim šarmantnim mladićem, a ne sumnjam da ti to inače jesi, to je njen problem. Ne treba zato da te nove devojke upoznaju kao nekog mrzovoljnog nadurenog gada. :) Gore glavu, čoveče, svet je prepun devojaka. Samo treba vremena od upoznavanja do otvaranja srca :wink: , a svi ga imaju, veruj mi. Ne radi se to na prvu loptu!

Lepo receno.........stvarno lepo receno...................
 
Mladic i devojka vise nemaju nikakav kontakt.Ali je on sanja,budi se sa njenim likom u mislima,razgovara sa njom u sebi dok gleda u njenu sliku.I vreme prolazi nikako da prodje to sve.Mladica vise nista ne zanima,pocinje da traga za resenjem da pobegne od svojih rastrzanih osecanja.Nikoga vise nema oko njega,srce pregorelo..I mladic pribegava jedinom resenju

Crni Djordje,da ne poznajes ti mene slucajno?
Kao da u nekim trenucima pises o meni.................
Kao da sam ja taj mladic samo sto necu da idem u manastir...........
 

Back
Top