• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Je l' vam žao što nestaje radikalna stranka?

Što niko ne priča o tajkunu Draganu Todoroviću i njegovih hiljadu hektara zemlje za izdavanje u Zemunu,kupljenih za ne sitine nego ništavne novce :roll:Sram ih bilo.

Ајде ЛИНК !!!

Или признај да лажеш !!!!!!


z:pz:pz:pz:p

Лупио си за све паре,
а ја те нећу пустити да промакнеш на јалово,
па ти сад види ....z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

Шта ти је ово требало ????
 
Prelistavah malo novine pa vidim, ode još jedna 'tica iz SRS kod Tome.
A samo što ga postavili za poslanika - kakva ispala z:cry:
Sve u svemu, najčuveniji šumadijski rakar je učinio jedno dobro delo ako ništa drugo, ugasio je radikale za sva vremena...nije da mi nije žao. Pitam se na šta će ličiti skupština bez cipelića, vodenjaka, kondukterki, vračara & co. Osta Velja da sam brani cirkuski imidž srpskog parlamenta.
Nego, šta kaže na sve to ova naša šačica radikalskih članova dok uživa u čitanju Beketovog "Čekajući Godoa" z:D
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/94216/Cvetanovi%C4%87+iz+SRS+pre%C5%A1ao+u+SNS.html

Ma ko šiša te luzere od radikala?!
Luzeri, lopovi, drtine, ma ogavni su mi.

Dobili su šamarčinu i otišli su na smetlište istorije, samo je problem što ni jedna druga stranka nije puno bolja od njih.
 
Prelistavah malo novine pa vidim, ode još jedna 'tica iz SRS kod Tome.
A samo što ga postavili za poslanika - kakva ispala z:cry:
Sve u svemu, najčuveniji šumadijski rakar je učinio jedno dobro delo ako ništa drugo, ugasio je radikale za sva vremena...nije da mi nije žao. Pitam se na šta će ličiti skupština bez cipelića, vodenjaka, kondukterki, vračara & co. Osta Velja da sam brani cirkuski imidž srpskog parlamenta.
Nego, šta kaže na sve to ova naša šačica radikalskih članova dok uživa u čitanju Beketovog "Čekajući Godoa" z:D
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/94216/Cvetanović+iz+SRS+prešao+u+SNS.html

О, па где си ми ти ???
Баш сам се запитао да те није случајно закачио онај крмећи !!!
Или си шприцан на време ...

Просто је дирљива брига твоја за судбину странке која и овако покрадена има више мандата него што ће ДС икада самостално освојити ....

И шта си оно хтео да кажеш ???
Има ли неких нових детаља, пошто је тема о Цветановићу већ била ....

Није да ја то нешто сад спочитујем модерацији да има неки еХтрасуперпосебноспецијалан однос према вама који носите "канабе" у срцу и Србију на души,
па вам допушта да се бескрајно понављате исте теме ...

Није ни да се нешто устресам због Вас,
него досадило бре по мало ...

Ко у чему, баба о уштипцима ...

Ајмо нешто ново, афирмативно,
рецимо колико је градЈана и градЈанки искористило повољности безвизног Жутог режима
па загребало главом без обзира од меда и млека које нам је омогућила "демократска власт" са врлим нам ПреЦедником на челу ...
Или колико је градЈана и градЈанки насело на шарену лажу о вакцинама које вам Мишко увезао, за сада дајете по две, сутра ће вероватно по три, четири, да се потроше, да се оправдају Паре које ћете Мишку да утерате у џеп ....
Или кад ћете Мишку да поклоните Калимегдан пошто сте му већ поклонили Луку Београд ....
Или зашто не изнесеш чињенице колико нас је ова врла демократски изабрана скупштинска већина задужила по глави становника ...

Ајде мало инвентивности ....
 
Prelistavah malo novine pa vidim, ode još jedna 'tica iz SRS kod Tome.
A samo što ga postavili za poslanika - kakva ispala z:cry:
Sve u svemu, najčuveniji šumadijski rakar je učinio jedno dobro delo ako ništa drugo, ugasio je radikale za sva vremena...nije da mi nije žao. Pitam se na šta će ličiti skupština bez cipelića, vodenjaka, kondukterki, vračara & co. Osta Velja da sam brani cirkuski imidž srpskog parlamenta.
Nego, šta kaže na sve to ova naša šačica radikalskih članova dok uživa u čitanju Beketovog "Čekajući Godoa" z:D
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/94216/Cvetanovi%C4%87+iz+SRS+pre%C5%A1ao+u+SNS.html
Ima tema.............vidi se da si dugo spavao..........i svasta sanjao:zskace:
 

Back
Top