Jazz & Blues kutak :)

Svim džezerkama i bluzerkama, džezerima i bluzerima i drugima, koji samo zavire u ovaj kutak, želim srećne praznike, bez obzira po kom kalendaru ih slave.
z:bv:
Znam da nećete oskudevati u muzici, ali da mogu- svima bih poklonio po jedan primerak knjige, čiji je prevod na srpski promovisan letos u Nišvilu: LEROUA DŽOUNS - NAROD BLUZA
Pogledajte prilog 47729

Pošto nisam to u stanju, preporučujem da je nabavite sami ( ili bar pročitate ). Izdavač je www.utopija.org, a cena je ( sa popustom ) oko 400,00 din. Neću prepričavati sadržaj, naći ćete dovoljno recenzija na sajtovima, boljih od onih koje bih ja mogao da sročim.

Čovek koji je napisao ovu bibliju , između ostalog je rekao i ovo:

''Posle slušanja Johna Coltraina, ideja o samoubistvu postaje dosadna!''

( Šta veliš, Nikodime? z:hm: )
 
Ako te zanima bluz, imam i ja ponešto. Ionako sam trenutno u ekspediciji sakupljanja bluz materijala. Moram da se dokopam svih rariteta. Što se tiče Kleptona i ostalih navedenih od nikodima - oni su strugali žice slušajući baš ljude koje ja pokušavam da prikupim u moju CDTEKU!! Original je original. I Layla je mogla biti original. Whatever...sve što mogu, pomoći ću ti. Blues got soul.
 
Svim džezerkama i bluzerkama, džezerima i bluzerima i drugima, koji samo zavire u ovaj kutak, želim srećne praznike, bez obzira po kom kalendaru ih slave.
z:bv:
Znam da nećete oskudevati u muzici, ali da mogu- svima bih poklonio po jedan primerak knjige, čiji je prevod na srpski promovisan letos u Nišvilu: LEROUA DŽOUNS - NAROD BLUZA
Pogledajte prilog 47729

Pošto nisam to u stanju, preporučujem da je nabavite sami ( ili bar pročitate ). Izdavač je www.utopija.org, a cena je ( sa popustom ) oko 400,00 din. Neću prepričavati sadržaj, naći ćete dovoljno recenzija na sajtovima, boljih od onih koje bih ja mogao da sročim.

Čovek koji je napisao ovu bibliju , između ostalog je rekao i ovo:

''Posle slušanja Johna Coltraina, ideja o samoubistvu postaje dosadna!''

( Šta veliš, Nikodime? z:hm: )


uuuuuu to imam... treba da krenem sa citanjem... cim buraz zavrsi posto je njegova :D :D
 

Back
Top