ЈАВНО ОБРАЋАЊЕ ДВЕРИ ТОМИСЛАВУ НИКОЛИЋУ

Mislim na predsedničke izbore. Nisu htelid a idu u bitku, nego su sedeli kući, pa posle birtke traže nešto.

Ovakvo slicno pismo Dveri su i pre predsednickih izbora uputile Nikolicu. Pozivali su Nikolica i Kostunicu na masovne proteste, dok su ovi bili totalno neodlucni. Bilo kako bilo najzalije mi je ovog Kostunice. Ranije ga je DOS namagarcio i iskoristio da dodju na vlast, a sada to isto radi Nikolic. Smatram da su Dveri odlicno postupile sto ga nisu podrzale.
 
Nece biti bas tako!Apstinenti a vise ih ima,poslase jasnu poruku,onome ko hoce da razume!Ne dajemo legitimitet promeni glumca,vec trazimo promenu sistema!Zelimo da narodu bude bolje a ne politicarima!I koju si ti bitku tuko,sa zaokruzivanjem Tome,kao manje zlo?

зар диплома не рече да ће бити председник СВИХ грађана ако нема одговора шта то значи
п.с. познат је да се држи дате речи а о заклетви да и не причамо
 
Mislim na predsedničke izbore. Nisu htelid a idu u bitku, nego su sedeli kući, pa posle birtke traže nešto.
Sto nisu, nego su bili protiv drugog kruga. Nemaju prava nista da traze,ali dobili su neka odbornicka mesta, koliko znam nisu odbili da ih i uzmu. Znaci, tamo gde su nesto dobili- kradja nije vazna, tamo gde nisu - jeste.

Malo morgen:cool:
 
Sto nisu, nego su bili protiv drugog kruga. Nemaju prava nista da traze,ali dobili su neka odbornicka mesta, koliko znam nisu odbili da ih i uzmu. Znaci, tamo gde su nesto dobili- kradja nije vazna, tamo gde nisu - jeste.

Malo morgen:cool:

:dash::dash::dash:

То је као када би рекла да човек нема право да задржи оно што није дозволио да му лопов отме!
 

Back
Top