Jasan dokaz da Albanci žele SRS na vlasti!

Zasto si ti majmun majke ti?
Zbog svog ubedjenja i vere?
Tacno je da politichari utichu na nasha opredeljenja UBEDJUJUCI NAS, ali verujem da ti i tebi slicnima niste imali kojim sluchajem ni zrnce vere u svoju zemlju i želju da joj na bilo koji način pomognete, ne bi ih ni slušali.
Prema tome ONI SU MAJMUNI I MANIPULANTI ljudskim osecanjima koje beskrupulozno rasplamsavaju zarad svojih lichnih interesa.
MIrno spavaj, imao si veru, imcesh je i dalje, ti nishta od sveg ovog sr...nja nisi izazvao a oni.....cisto sumnjam da mirno spavaju, ipak ima tu okolo njih mnooogo onih koji traže svoje parche kolacha za uchinjenu uslugu...

Mislim da griješiš. Oni koji su izazvali svo ovo sr...nje mirno spavaju, ko bebe, a mi koji smo bili, kako to kolega lijepo reče, "majmuni" da ih slušamo sad imamo ružne snove i traume iz rata.
 
Albanci sa Kosova su dobili državu i oni ne žele ama baš ništa kad se radi o Srbiji. Ko god da je na vlasti u Beogradu - ne može im ukinuti državu.

Koju drzavu :shock: pa dali ti znas koliki put treba da se predje da bi neka drzava zazivela . Albanci su KiM imali vec jednom za vreme Hitlera , pa ga nisu zadrzali :rtfm: nece ni ovaj put. Nego neka se pripreme da stegnu kajis ide vrelo ljeto i hladna zima :lol::lol:. Pa oni jos vade Srpske pasose u Vranju , a kakvo im je zdravstvo govori cinjenica da im se zene poradjaju u Vranju , Bujanovcu , Presevu... Sa strujom da ne pricam. Sa svim sto su dosada koristili u Srbiji treba da se pozdrave , pa i nije normalno ubijas narod , palis mu crkve i manastire , pricas svasta o drzavi , i da ne nabrajam a ovamo trazis njen pasos. E vise nece moci.
 
Tači je danas izjavio da je pobeda DSa dobra za stabilnost. S obzirom da niko na Kosovu nije lud da misli da su tako pomogli Tadiću & co, već da im samo odmažu, jasno je koga zapravo žele da vide na vlasti. Ovom izjavom očigledno žele da uvedu nemir među naivne srpske glasače koji bi iz inata opet glasali protiv. To vam je kao kad bi Dodik u BiH podržao nekog političara na izborima u Federaciji. Naravno mnogi će to pogrešno to protumačiti i ja čestitam Tačiju na veštom političkom potezu.

Prvo,stavi neki link ili izvor ove tvoje tvrdnje,posto ovde na forumu imamo raznih manipulatora koji pretenduju na mesto potparola DS-a.Drugo,ovo mi lici na tvoj neki subjektivan stav,ali i tu gresis,posto srpski biraci po tvome nisu naivni dok glasaju opciju koja tebi odgovara,a onda gle cuda,su naivni kada tebi ne odgovara i u ovome je sva poenta tvoje pisanije
 
sta moze da pozeli prosecni albanac koji sanja nezavisnost, nego da oni koji su ratovali sa svetom i koji su omrazeni u svetu i koji su dali albancima legitimitet da se otcepe,da dodju na vlast u srbiji.
to ce da im olaksa i ovako lagodnu situaciju,a mi i ako smo i imali sanse [a ne zna se da li smo je imali] ovako smo sigurno sveli svoje sanse na nulu [0].
 
Poslednja izmena:
Conte

Siptari nisu ljudi......., oni su - stoka!
_____________________________________

branko.bl
гамад
част изузетцима
_____________________________________
Vanja R.

E brate sto ti imas ruzno misljenje o stoci . Ja nikako ne mogu da nadjem pravi izraz za Siptare ... ali stoku nisam hteo da vredjam.
_____________________________________
opste dobro

можда монгрили ...то је логичније него стока ..има и интелигентна стока а и питома
___________________________________________________________________________

Srpstvo se sa vama ponosi ....
 
sta moze da pozeli prosecni albanac koji sanja nezavisnost, nego da oni koji su ratovali sa svetom i koji su omrazeni u svetu i koji su dali albancima legitimitet da se otcepe,da dodju na vlast u srbiji.
to ce da im olaksa i ovako lagodnu situaciju,a mi i ako smo i imali sanse [a ne zna se da li smo je imali] ovako smo sigurno sveli svoje sanse na nulu [0].

Ne pije ti vodu teza,siptarija su upravo nelegitimno proglaseni divljom drzavom,nakon sto je Tadic pobedio na predsednickim izborima koje je onako nabrzinu progurao,jer mu javile gazde,sta ce da bude.E,sad je doslo vreme ''naplate'',jos jednom sam ti negde rekao,inat je cudo.
 
Tači je danas izjavio da je pobeda DSa dobra za stabilnost. S obzirom da niko na Kosovu nije lud da misli da su tako pomogli Tadiću & co, već da im samo odmažu, jasno je koga zapravo žele da vide na vlasti. Ovom izjavom očigledno žele da uvedu nemir među naivne srpske glasače koji bi iz inata opet glasali protiv. To vam je kao kad bi Dodik u BiH podržao nekog političara na izborima u Federaciji. Naravno mnogi će to pogrešno to protumačiti i ja čestitam Tačiju na veštom političkom potezu.


Пре свега поздрављам све на форуму дуго ме није било али сад сам опет ту :ok::ok:

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Хм а на овај текст скоро да немам коментар. Осим да свако слуша и мисли како њему прија......;)
 
Mislim da griješiš. Oni koji su izazvali svo ovo sr...nje mirno spavaju, ko bebe, a mi koji smo bili, kako to kolega lijepo reče, "majmuni" da ih slušamo sad imamo ružne snove i traume iz rata.

Brate, oni NE SMEJU I NE MOGU DA SPAVAJU SNOM PRAVEDNIKA, jer se nikada ne zna ko će da im zakuca na vrata.....
A vi ciji su životi bili na kocki, danas imate nocne more i užasna sećanja, ali se zato ne bojite da izadjete na ulicu, sami ili grupomm prijatelja, jer vas niko nece presresti, odvesti u nepoznatom pravcu a ne daj bože proganjati vam familiju i ucenjivati je. Vasa familija je bezbedna ali za njihovu nisam siguran.....
I prestanite da sebe omalovažavate zbog onih koji sada žive "bogato" a tresu im se gaće kad izadju ne daj Bože sami na ulicu!
Da, vi imte noćne more, a oni - i nočne i dnevne, svako nosi svoj krst brate....
 
nakon citanja ovih "bisera" uopste se ne cudim sto drugi, koji nemaju direktnog kontakta sa vama misle to sto misle o vama. za mene licno, vi ste samo"neprilagodjeni" koji potvrdjuju pravilo da u svakom zitu ima kukolja.
ps. i necu da stavim ni jedan smajli, samo za inat

ARNAUTE ADEME IZ SRPSKE MITROVICE, ZNAS KAKO MI SRBI POKRSTAVAMO VAS NEVERNIKE BUNKERAŠE?
UZMEMO 4 KONJA . ONDA JEDNU RUKU VAM VEZEMO ZA JEDNOG, DRUGU ZA DRUGOG A OSTALA DVA ZA SVAKU NOGU POSEBNO.
ONDA OŠINEMO, PA SVAKI POTRČI NA SVOJU STRANU I OD VAS NAPRAVIMO RASPEĆE, TE TAKO POKREŠTENI ODETE BOGU NA ISPOVEST.
 

Back
Top