japanke ili nase

Yabashi San:
meni su japanke super! strasno ljubazne, vesele, vole sex, uzivaju u njemu. ali, nekako sam se uzeleo nasih devojaka. ajde, pokazite malo inventivnosti, recite mi: sta to imaju nase devojke cega ja ne mogu da se setim i sto bih opet probao?

srpkinje imaju dominantnost u sebi i ne igraju kako se kome digne... drcne su burazeru, drcne i to tebi nedostaje kod malenih slatkasth japankica :lol:
 
ma japanac u trikou je super! treba da ih vidite na ulici! sad im je fazon da nose svaljene pantalone, na kukovima ili jos nize ako je moguce. kad ih pogledas od pozadi izgledaju kao da su se usrali! a tek frizure, koje sve boje oni upotrebljavaju za farbanje, to je da ne verujes. potpuno su nenormalni!
 
sve ga je manje. zaljubili se u amere. posteno, ne mogu da ih shvatim. ne razumeju ni oni mene kada im govorim da od njih nista dobro ne mogu da dobiju.

mada, u nekim stvarima se ne menjaju. kultura ponasanja, odnosa prema obavezama, poslu, tu se nista nije promenilo. jos uvek, tu i tamo, mozes da sretnes japanku u kimonu, jos ima puno mesta gde mozes da uzivas u caju, tradicionalnoj japanskoj veceri, tu i tamo mozes da naletis na kupatilo, tako.
 

Back
Top