jako me interesuje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ja vama sto ste se kladili da dam sad jedan savet aussi, jer moze svakome da se desi bilo sta...
mislim ovo mi je drugi put u zivotu da sam se razbolela i da sam dosla do toga da sam bila skoro paralizovana, nisam mogla da hodam, i bila sam u takvim uzasnim bolovima od glave do pete da sam se tresla od bolova, ali sam kupila 25 dvd-ija yoge i pilates pa sam to tako u bolovima radila po 15 sati dnevno 6 meseci.....
nisam htela da riknem, a ladno da sam se prepustila, riknula bih sigurno.....jedva sam hodala nisam mogla 5minuta da stojim na nogama ali znas sta mogla sam da legnem na pod ili sednem i radim yogu...pa su se posle i noge popravile i pocele da me drze...
sad jos uvek me boli vrat, ali ostalo je ok....u jednom trenutku vise nisam mogla ni da hodam, toliko sam bila bolesna...

samo savet...za svaki slucaj, i drugi put kad znate nekoga da je bolestan, pomozite mu, nemojte da se kladite, mozete da uradite mnogo stvari...
a koga zanima koje su to stvari neka mi se obrati na e-mail, ja znam mnogo toga....
 
cleopathra:
Ovo je stvarno bolesno!!!
Kakvi su vam to komentari da cekate da neko umre i jos se kladite?!!!
Јeste li vi ljudi bre poludeli?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nisu, nego su se razboleli kao sto rece...a kad se stvarno razbole, onda ih vise nece biti ovde...verovatno ce biti tamo negde na donacijama.....
pa ce beba da im posalje neku kintu od opklade, onu koju nisu dobili...free....
 
lyriza:

a moderator se pravi lud i ne zeli da obrise..
lyriza pogledaj zadnju stranu teme o 7. kuci molim te...
aussi nema veze, ne brine me i ne pogadja me, mislim to je preruseni BL a znamo ko je to, onaj nesrecnik ...satanista...a moderator je pored svega dokazao da je zloca...pa se jos pravi lud i kao zajebava me....uzas....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top