Ja i devojke kao voda i zejtin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja to kontam
a mogla bih i da proverim
podsetilo me sve ovo na acu
e to su bila vremena,zlatno doba foruma :zper:
inace ne mogu da razumem da ljudi toliko oziljno dozivljavaju forum,forumske savete i slicno :confused:

Ti si na ovom forumu verovatno jakooo dugo..videla i shvatila neozbiljnost forumskih saveta..plivas opusteno..ali recimo..mozda je momak koji je postavio temu,shvatio ozbiljno 'okupljnje virtualne mase'..video dele se 'saveti' sakom i kapom..i cisto,naivno, zatrazio ovde malo svetlosti u svom nesigurnom svetu...kako god pateticno zvucalo,nije iskljuceno..nije bilo lepo od pojedinih popljuvati ga u startu..na jakoo ruzan nacin..
 
jao e mani me se patetike
ispade da ovde kompletna moderacija treba da se bavi psihoanalizom i tetosenjem korisnika
ajde leba ti
od foruma napraviste nauku
mislim
stvarno nemam komentar
kontam ljudi znaju da razlikuju bitne stvari od nebitnih
al izgleda da gresim
:roll:

ma ne, taman posla
nema ovde nikakve nauke, već je sve stvar lične procene
to već dobro znam, ne moraš mi dodatno objašnjavati
niko nije rekao da treba da se bavi psihoanalizom, ali svakako ne treba ni da bude neozbiljna,
ili da potencira na neozbiljnoti samog 4uma, vređa i omalovažava korisnike
ako moderacija kaže da 4um ne treba da se shvata ozbiljno, šta onda?
to je tako, osim ako neko ne zasmeta, i ne banujeta ga
mislim, onako, neozbiljno, jel
 
Ti si na ovom forumu verovatno jakooo dugo..videla i shvatila neozbiljnost forumskih saveta..plivas opusteno..ali recimo..mozda je momak koji je postavio temu,shvatio ozbiljno 'okupljnje virtualne mase'..video dele se 'saveti' sakom i kapom..i cisto,naivno, zatrazio ovde malo svetlosti u svom nesigurnom svetu...kako god pateticno zvucalo,nije iskljuceno..nije bilo lepo od pojedinih popljuvati ga u startu..na jakoo ruzan nacin..

Našao je i gde će da traži svetlosti neka ide kod lekara...ja priznajem, jesam ga napucala kroz par postova ali ih neću brisati...zato što ako neko utuca u d.upe 26 godina i ne zna sam da se snađe onda treba da potraži stručnu pomoć a ne ovako javno preko foruma...i svako ima pravo na svoje mišljenje... molim lepo...
 
Banshee sto banujete? Ovo je sve neozbiljno? Sto "imate" Pravilnik kad je ovo samo forum?
Jel mozete proveriti da li je klon ili nije? Mozete, pa ucinite to..
Kazite na ovoj temi ko je i trajni ban, ne?

O da, to se ne radi, jer ovo je samo neozbiljni forum..
Ne razumem, imate neka "pravila" za neke ljude, pricate kako je sve neozbiljno, banujete prema toj "neozbiljnosti"..

Aha, a ti si pa supermod..

Sve u svemu, da pogodim?

Ako ti se ne svidja tako kako je, menjaj mesto? Jel to?
 
Ako dobro razumem supermoderatoru u redu je klati druge recimo? Ipak je samo forum zar ne? Recimo, muslimane? Zasto onda to shvatate tako ozbiljno? Klati? Previse? Ok, nije u redu psovati Hrvate. Sto? Pa ovo je samo forum? E? Nije nesto? Ok. Nije u redu reci supremodu: mater ti *****. Sto? Pa samo je forum u pitanju? Adminu Damiru nije ok reci ni palacinka? Sto? Pa samo je forum? A sto banovaste Milanceta? Pazi, zezao se? Mislim zar nije sve ovo samo forum i neozbiljno? A sto uopste postoje vase funkcije? Ipak je samo forum?
znas sta prijatelju...meni mozes da kazes sta hoces...od jebanja keve do svega ostalog...i evo casne mi reci,nece se prelomiti na tebi,bar sto se mene tice...ja sam ovde da se druzim,nasmejem,razmenim poneko misljenje.nisam ovde da mi popuju,da razmenjujem previse duboke misli ili ne daj boze intimu sa anonimnim ljudima.za to mi sluze prijatelji.ako imas potrebu da mi kazses sta god hoces,slobodno.

ali dozivljavanje foruma podjednako ozbiljno kao stvarnog zivota je blago receno zabrinjavajuce.i tu se za mene sva prica zavrsava.i ocekivati empatiju i sazaljenje anonimnih ljudi je van svake price.ko to ocekuje ili je optimista ili je jednostavno dosao na pogresno mesto.stoga ne vidim svrhu tvog kritikovanja ljudi koji ne mogu i nece da budu tudji psihoterapeuti.
 
Banshee sto banujete? Ovo je sve neozbiljno? Sto "imate" Pravilnik kad je ovo samo forum?
Jel mozete proveriti da li je klon ili nije? Mozete, pa ucinite to..
Kazite na ovoj temi ko je i trajni ban, ne?

O da, to se ne radi, jer ovo je samo neozbiljni forum..
Ne razumem, imate neka "pravila" za neke ljude, pricate kako je sve neozbiljno, banujete prema toj "neozbiljnosti"..

Aha, a ti si pa supermod..

Sve u svemu, da pogodim?

Ako ti se ne svidja tako kako je, menjaj mesto? Jel to?
gde sam te nagazila?u cemu je problem?sto si se toliko zalepio za mene? :)

ajmo sad iz pocetka,sve po redu.
 
Ti si pateticni luzer, koji je jos pritom i ruzan i bijesan na cijeli svijet zbog svog jada... Kome ti takav trebas?!

Mozda je tip klon, mozda nije... Ako jeste, moderacija moze to lako da resi...

Mozda ga treba sazaljevati, mozda ne treba... Licni stav svakog korisnika...

Mozda teme treba shvatati ozbiljno, mozda ne treba... Mada, ako se ne shvataju ozbiljno, vecina postova ce biti spam... Ali, i to je problem moderacije... Ima nacina da to resi... Ako treba resavati... Ako je vec forum neozbiljna zaebancija, onda sto kaznjavati spam... Izmeniti pravilnik i mirna backa...

Ali, ovakav post moda... I praviti se blesav... Ili jos gore, skretati temu... Sramno... Sta koga briga da li je tip za psihijatra ili nije... To je njegov problem... On je postavio temu kao i masa drugih korisnika... Normalniju od mase drugih tema... A mod ga je docekao uvredama... Prevazisli ste sami sebe sa izborom modova...

Kazite da mod ima pravo ovako da se obraca korisniku, pa da barem znamo pravila igre unapred...
 
Poslednja izmena:
gde sam te nagazila?u cemu je problem?sto si se toliko zalepio za mene? :)

ajmo sad iz pocetka,sve po redu.

Po redu? Ti mene nagazila? O cemu hebote pricas? Ne mozes da se odlepis od utiska da te neko prati? Ne kapiram..

Pa, ok, mene nisi nagazila nigde..
Sve u svemu, poruka je jasna jel tako?

Ajde recimo sada mi odgovori na prosto pitanje..
Sto postoje vase funkcije?
 
znas sta prijatelju...meni mozes da kazes sta hoces...od jebanja keve do svega ostalog...i evo casne mi reci,nece se prelomiti na tebi,bar sto se mene tice...ja sam ovde da se druzim,nasmejem,razmenim poneko misljenje.nisam ovde da mi popuju,da razmenjujem previse duboke misli ili ne daj boze intimu sa anonimnim ljudima.za to mi sluze prijatelji.ako imas potrebu da mi kazses sta god hoces,slobodno.

ali dozivljavanje foruma podjednako ozbiljno kao stvarnog zivota je blago receno zabrinjavajuce.i tu se za mene sva prica zavrsava.i ocekivati empatiju i sazaljenje anonimnih ljudi je van svake price.ko to ocekuje ili je optimista ili je jednostavno dosao na pogresno mesto.stoga ne vidim svrhu tvog kritikovanja ljudi koji ne mogu i nece da budu tudji psihoterapeuti.
dobro, to je tvoje viđenje 4uma
treba li da ga se svi pridržavaju da bi bili u tvojoj milosti
ili imaš i sluha za one koji imaju neki problem, recimo
a eto, izvređani su i omalovažavani od strane nekih drugih
šta je sa time? nema razumevanja za njih, a ni pravde, jel
jer ovo nije mesto na kojem se iznose ozbiljni problemi
takvo će i ostati, ako admistratori i moderatori budu razmišljali na taj način
i biće samo mesto gde će ljudi da jebukeve jedni drugima, jer eto, dobili su i zeleno svetlo
ali, neki ljudi su ovde jer imaju problem
pa ste za im namenili rezervat - ok
ali šta kada mu moderator da odgovor kao onaj. doći će ponovo? neko će otvoriti temu sa problemom?
a da mu je uzvratio na sličan način?
pa, nešto ne verujem da bi se krasno proveo...
zašto si mene preskočila, banši?
 
Poslednja izmena:
Mozda je tip klon, mozda nije... Ako jeste, moderacija moze to lako da resi...

Mozda ga treba sazaljevati, mozda ne treba... Licni stav svakog korisnika...

Mozda teme treba shvatati ozbiljno, mozda ne treba... Mada, ako se ne shvataju ozbiljno, vecina postova ce biti spam... Ali, i to je problem moderacije... Ima nacina da to resi... Ako treba resavati... Ako je vec forum neozbiljna zaebancija, onda sto kaznjavati spam... Izmeniti pravilnik i mirna backa...

Ali, ovakav post moda... I praviti se blesav... Ili jos gore, skretati temu... Sramno... Sta koga briga da li je tip za psihijatra ili nije... To je njegov problem... On je postavio temu kao i masa drugih korisnika... Normalniju od mase drugih tema... A mod ga je docekao uvredama... Prevazisli ste sami sebe sa izborom modova...

Kazite da mod ima pravo ovako da se obraca korisniku, pa da barem znamo pravila igre unapred...
:ok::ok::ok::ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top