izvestaj s lica mesta

ispljuni :zper:

cekamo ih da se upisu posle z:mrgreen:


kako ti sve uspes da vidis z:cry: nije fer ...ja gledam u babe s cegerami kako se varacuju s pijace :besna:

Ovo ce mozda vise cure zanimati.

Sedim ja u WC-u na klonji kad cujem wam ja tako neki momak perverzno tepa nekoj curi.(Inace prozor na kupatilu gleda ni na sta tj ceo taj prolaz gde gledaju svi prozori na kupatilima u zgradi je zajednicki, tako da se sve cuje do drugog sprata a ja na petom)
Cujem ja kaze momak devojci da dodje u WC ja reko sad ce malo akcije i navucem gace obrisem guzu :rumenko: pogledam kroz prozor na dole (ugasim naravno svetlo) kad ono vidim komsiju mladog ceka djevojku i uveliko trenira desnicu u cekanju :rumenko:
Pa se postideh da gledam kad sam video da ona komsika nece da se pridruzi decku jer je zaboga dobila
MULITRI_01.gif

Steta nmam vise te komsije z:hm:
 
A ima i prica sa mog 18 rodjendana,u jednom kaficu smo proslavljali,i tako ja lepo krenem da se olaksam jelte,posle popijenih nekoliko litara piva,otvaram vrata klonje i vidim druga i njegovu devojku,gologuze,ona naskace on sedi na solji. :zstidljivko:

Sve sam video u onih par sekundi soka dok nisam zatvorio vrata :zstidljivko:

Oni me nisu primetili z:mrgreen:
 
@dr ...siroma taj :lol:

do skoro sam zivela u soliteru i pored je zgrada koja je zastakljena zatamljenim staklom koje savrseno izigrava ogledalo, tako da sam ja mogla da vidim s prozora celu stranu zgrade, ima 12 spratova...i nikada nisam ukebala nekoga...o sveta kravo koliki sam baksuz z:(
 

Back
Top