Izražavate li javno svoja politička opredeljenja i stavove?

Da li otvoreno izražavate svoja politička uverenja i stavove?

  • DA

    glasova: 31 66,0%
  • NE

    glasova: 3 6,4%
  • PONEKAD

    glasova: 13 27,7%

  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .
Pa ako je neko vatreni ljubitelj Đinđića, jednako je slijep...tj. bolid, što ti reče.

Jašta, kome koji idol drag.
Al' ističem ljubitelje ove dvojice jer su po prirodi posebna fela :)
Radikali i slobinci (ne SPS-ovci, ima i među njima ljudi sa kojima može da se diskutuje agumentovano). Sa njima ne može racionalno da se raspravlja. Valjda nemaju taj organ za racionalno :D
 
Pod time podrazumevam opšte lične političke stavove - ideologija ili ideologije koju neko sledi, mišljenje o nekom dnevno-političkom pitanju, stavovi o vlasti, društvu, režimu i političkim pitanjima uopšte, nevezano za pripadnost nekoj političkoj stranci


Па добро онда, на све то сам ти већ одговорила тамо. :D
 
najintereasntnije su mi ove nacionalisticke psihopate koji se hrabro bore protiv monstruma hrvata, mislimana, siptara a u stvarnosti su to osobe koje gledaju u pod kad im zena diktira sta treba danas da rade po kuci.......................al to je vec poznata stvar da oni koji se u vlastitoj kuci ne cuju ovde na forumu su nacionalni heroji.


У РЛ - ја сам ТА жена... :cool: :lol: :ok:
 
Трудим се да учтиво изражавам своје ставове, поштујем свачије мишљење и ево, како ми се враћа... http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14582846&postcount=6

А замислите тек у РЛ, како изгледа разговор са неким загриженим комунистом.
Зато се трудим да ћутим и гледам своја посла.
 
Dakle, koliko otvoreno izražavate svoja politička uvrenja i stavove? Da li uvek i svida, javno i potpuno otvoreno, ili to zavisi od situacije, ili ih pak prikrivate i javno se priklanjate mišljenju većine i okruženja, i spremni ste da "javno" israzite svoja uvrenja samo putem interneta ili na bilo koji drugi način koji garantuje anonimnost?

I šta utiče na iskazivanje istih - okruženje, mišljenje većine, trenutna dnevno-politička situacija i opšti stavovi o nekom pitanju.... nešto drugo, ili možda ništa ne utiče na vas da svoje uverenje prikrijete?

Pa ja nisam politicar da bih bilo gde krila svoje stavove.

Jedino kad vidim da neko mnogo drag ne deli misljenje sa mnom, ja na kraju popustim, jer nisam luda da se svadjam zbog politike.
 
Увек када се о томе говори, не стидим се, одувек сам имао екстремно десне ставове(неко их зове фашистичким:neutral:) али такав сам, конзервативац и на мене бар до сада нико није утицао, сам сам формирао своје ставове који су такви какви јесу и то је то.
 
Увек када се о томе говори, не стидим се, одувек сам имао екстремно десне ставове(неко их зове фашистичким:neutral:) али такав сам, конзервативац и на мене бар до сада нико није утицао, сам сам формирао своје ставове који су такви какви јесу и то је то.

:cmok2:
 

:hvala:
smil42e3.gif
 
Poslednja izmena:
Увек када се о томе говори, не стидим се, одувек сам имао екстремно десне ставове(неко их зове фашистичким:neutral:) али такав сам, конзервативац и на мене бар до сада нико није утицао, сам сам формирао своје ставове који су такви какви јесу и то је то.
Ја их, на моју велику жалост, изражавам јавно. Било је случајева да сам се разилазио са друговима због непремостивих политичких разлика.
П.С. И ја сам конзервативни десничар али умеренијег типа, дакле десни центар. :super:
 
Не, из разлога што у Србији постоје два супростављена екстрема.
Рецимо ја, који сам жестоки опозиционар, залажем се за капитализам, улазак у ЕУ, савезништво са Русијом, уједињење са Српском републиком, демократски систем, успостављање Парламентарне Монархије, обично будем нападнут и од стране ултра-анационалних либерала и од стране најтврђих националиста.
Зато, овде, могу да пишем под псеудонимом, претпостављајући да ме нико неће препознати.

delim isto misljenje kao i ti ....
 
Vise se u diskusijama obazirem na sustinu dok su mi koncepcije samo polazna osnova. Postujem svaciji politicki stav. Izuzetak su stranacki ficfircici (najvise me nerviraju oni iz DS-a, G17+-a, DSS-a ali bogami i sve vise idiota ima i u SNS-u) koji su programirani da ponavljaju jedno te isto. Ti se vrlo lako prepoznaju i volim da ih gazim kao macke, jednostavno gade mi se takvi likovi ili likuse.
E sad kad sretnem pametnog i normalnog coveka, bez obzira na opredelenje onda mi je milina uzivati u razgovoru i diskusiji, jer su obicno takve diskusije delotvorne, uvek je na kraju neki rezultat ili sustina oko koje se mozemo lako sloziti.
 

Back
Top