Израел је за независно Косово и за велике инвестиције шиптарима

Alekasandar2:
Колико ја знам, Србија је створена исто као и Израел, етничким чишћењем.
Зар није Милош протеривао Турке а хатишерифом договорено исељавање муслимана? Београд је био скоро чисто Муслимански, Срби су живели изван града, а око 40% становништва шумадије су били... Муслимани, Турци...
Наравно не осуђујем ни Србију ни Израел...

Ако сте да се врате Арапи, онда вратите и Турцима Београд, Ваљево, Ниш...

mmmmmmmmm.... cccccccc
 
Alekasandar2:
Колико ја знам, Србија је створена исто као и Израел, етничким чишћењем.
Зар није Милош протеривао Турке а хатишерифом договорено исељавање муслимана? Београд је био скоро чисто Муслимански, Срби су живели изван града, а око 40% становништва шумадије су били... Муслимани, Турци...
Наравно не осуђујем ни Србију ни Израел...

Ако сте да се врате Арапи, онда вратите и Турцима Београд, Ваљево, Ниш...
Поређење ти је за неверовати :confused: Срби су аутохтоно становништво Подунавља и то сеже далеко у прошлост (за ближе информације консултуј резултате истраживања др Србољуба Живановића, светски признатог антрополога), а Турци су из Мале Азије упали у Србију да пљачкају и поробљавају. Камо среће да су раније протерани. А што се тиче Израела, њега су населили у највећој мери Хазари-Ашкенази (данас чине око 90% јеврејске популације), који са изворним Јеврејима (семитима) деле само исту идеологију и учење о сопственој супериорности у односу на друге људе (званој талмудизам) и то је све. Али генетски немају додирних тачака, тј. Ашкенази све до масовних насељавања започетих 30-тих година прошлог века никада пре нису живели у Палестини. То што су Хазари направили државу на Блиском истоку би отприлике једнако било као кад би Кинези правили нову државу на територији Шкотске. Мислим, толико су отприлике имали права, чисто да ти дочарам. Тако да било какво поређење Србије и Израела апсолутно не стоји.
 
Astral-Blade:
Поређење ти је за неверовати :confused: Срби су аутохтоно становништво Подунавља и то сеже далеко у прошлост (за ближе информације консултуј резултате истраживања др Србољуба Живановића, светски признатог антрополога), а Турци су из Мале Азије упали у Србију да пљачкају и поробљавају. Камо среће да су раније протерани. А што се тиче Израела, њега су населили у највећој мери Хазари-Ашкенази (данас чине око 90% јеврејске популације), који са изворним Јеврејима (семитима) деле само исту идеологију и учење о сопственој супериорности у односу на друге људе (званој талмудизам) и то је све. Али генетски немају додирних тачака, тј. Ашкенази све до масовних насељавања започетих 30-тих година прошлог века никада пре нису живели у Палестини. То што су Хазари направили државу на Блиском истоку би отприлике једнако било као кад би Кинези правили нову државу на територији Шкотске. Мислим, толико су отприлике имали права, чисто да ти дочарам. Тако да било какво поређење Србије и Израела апсолутно не стоји.

Исто тако заборављаш да је садашње станопвништво Шумадије- херцеговачког и Црногорског порекла. Значи нема аутохтоних Шумадинаца. Исто тако је са Војвођанима, под Арсенијем Чарнојевићем се населило око 40% садашњен становништва војводине, па после колонизације после 2. светског рата, кој аби директно одговарала досељавању Европских Јевреја у палестину...

Значи гледај мало нас...
 
Andreavk:
...a koji Jevreji su vise stradali od Hitlera...Askenazi ili Semiti - valjda su to bili oni iz Palestine?
Ашкенази, наравно. Они су потомци Хазара који су се после пораза од Руса раселили по читавој Европи, а касније и Америци. Поента приче је да се лажно представљају као семити (аутохтони Јевреји), што нема везе са истином. Напомињем, деле само исту религију, заправо идеологију - талмудизам. То је учење о томе како да постану елита, владајућа класа без обзира у којој држави живе. Томе их од малих ногу уче рабини. Нажалост у томе су у великој мери успели, пошто већ вековима "ведре и облаче" светом.
 
Ljudi samo vas citam... I citam kako je Hitler trebao pobiti sve jevreje?? Ja znam sta su Nacisti uradili mojim precima i nisu bili jevreji... A ni kumunisti, sto im je doslo glave posle oslobodjenja! Dakle za kralja i otadzbinu, pri cemu sam ponosan:)
Dakle manite se glupih prica... Nema veze ko je, koje vere! Vec kakav je covek... Ako se desi da Izrael podrzi nezavisno kosovo, mislim da Srbija treba podrzati Palestinu! Za sve postoji pravi odgovor... Samo nam trebaju cvrsti i odlucni politicari...
OKRENUTI SE ZEMLJAMA KOJE NAS PODRZAVAJU I VOLE... A koje su to zemlje, videcemo posle resenja za Kosovo i Metohiju!
 
Alekasandar2:
Исто тако заборављаш да је садашње станопвништво Шумадије- херцеговачког и Црногорског порекла. Значи нема аутохтоних Шумадинаца. Исто тако је са Војвођанима, под Арсенијем Чарнојевићем се населило око 40% садашњен становништва војводине, па после колонизације после 2. светског рата, кој аби директно одговарала досељавању Европских Јевреја у палестину...

Значи гледај мало нас...
Верујем да ћеш се изнанадити кад ти кажем да има аутохтоних "Шумадинаца". Ево шта каже поменути професор Живановић: "Идући од Дунава ка Пожаревцу, налазите скелете - од далеке праисторије до данашњих дана. На основу њихових генетских и морфолошких карактеристика утврдио сам да је реч о истом становништву. Према томе, ако сада у Пожаревцу живе исти људи који су живели у праисторији, то је опипљив доказ који може свако да откопа на том истом месту."

Он каже да су до истих резултата дошли и амерички антрополози између два св. рата, али се то из политичких разлога скривало. По његовим речима, већина антрополога је у бившој СФРЈ или протерана или убијена.

Срби су насели Војводину као гранично подручје да сачувају живу главу, а не да освајају територије и праве државу. То што су после Аустро-Угари напали Србију и као губитници (с правом) изгубили део територије се не може поредити са начином на који је настала држава Израел.
 
Andreavk:
@Astral Blade cula sam i ja za tu pricu o Hazarima ali nema pisanih dokaza da su uopste postojali kao ni da su prihvatili judeizam...ili se tu nesto promenilo...ups pominju ih neki...valjda su ziveli oko Kijeva?
Хазари су дефинитивно постојали (и постоје још увек ;-) ), а примили су јудаизам сигурно, једино што се спекулише да ли су то учинили само краљ и племство или и обични људи. У сваком случају, постоје о томе и многи писани извори: aрапски, византијски, руски, као и семитски-јеврејски. Има доста на ту тему на нету, па потражи ако те занима.

П.С. Извињавам се модераторима што је тема отишла мало у off-topic
 
khazariafv2.gif


dokaz :wink:

veoma intersantna imperija za 8,9 vek...
3 religije,veoma tolerantni...i odlicni trgovci....i dan danas :roll: :D
'vesto' su prodavali rusima svoje proizvode...pravi pioniri danasnjeg marketinga
....pa je jedan od poklica ruske vojske u napadu na kiev bio ''nista ne placaj hazaru'' :D
..cisto,..'ekonomski' rat :lol:
i niko od njih nije zaboravio,posle nestanka imperije,ko je i sta je....
a proslo je 1000 godina :shock:

svaka paralela sa nama je suvisna
 
Alekasandar2:
On the other side, Croats, and especially Muslims taught by Arabs, were experts in media manipulation. Western mass media demonized the Serbs, declaring them responsible for the Balkan conflicts of the 1990s.



This is bold-faced lie, as is Jewish tradition. All of them, Croats, Muslims and Albanians hired the Jewish public relations firm Ruder Finn to spread their lies.

Excerpt: In April 1993, French television journalist Jacques Merlino visited the Washington headquarters of Ruder Finn Global Public Affairs to interview the man in charge of the Balkan contracts, James Harff. Merlino asked Harff what he considered his proudest achievement in this operation. The answer: "Having succeeded in putting Jewish opinion on our side." The image of both Croats and Bosnian Muslims risked being tarnished by their involvement in the persecution of Jews during World War II. "Our challenge was to turn that around", Harff told Merlino, and this had been done thanks to the "camps" story.

In the first days of August 1992, the Long Island newspaper Newsday published reports from its Bonn correspondent Roy Gutman, based on interviews in Zagreb, telling of horrendous conditions in Serb-run internment camps in Bosnia. Seeing the potential impact of comparison with Nazi "death camps", Ruder Finn immediately contacted three major Jewish organizations, the B'nai B'rith Anti-Defamation League, the American Jewish Committee, and the American Jewish Congress, suggesting they publicly protest. They did. This launched the demonization of Serbs as the new Nazis. In 1993, Ruder Finn was awarded the Silver Medal of the Public Relations Society of America in the category "crisis communication".

Creating a Public Opinion
 
Astral-Blade:
Ашкенази, наравно. Они су потомци Хазара који су се после пораза од Руса раселили по читавој Европи, а касније и Америци. Поента приче је да се лажно представљају као семити (аутохтони Јевреји), што нема везе са истином. Напомињем, деле само исту религију, заправо идеологију - талмудизам. То је учење о томе како да постану елита, владајућа класа без обзира у којој држави живе. Томе их од малих ногу уче рабини. Нажалост у томе су у великој мери успели, пошто већ вековима "ведре и облаче" светом.


Divna knjiga taj talmud koliko sam ja uspeo da razumem po njoj su Jevreji izabrani narod a svi ostali su stoka koja se sme pljačkati, ubijati,lagati
 
s.dragan67:
Divna knjiga taj talmud koliko sam ja uspeo da razumem po njoj su Jevreji izabrani narod a svi ostali su stoka koja se sme pljačkati, ubijati,lagati
Pa takav su ti oni narod, od pocetka njihovog postojanja, sami su sebi jedini prijatelji, nezavisni od svih drugih i sad tu neki pricaju o tzv. ‚‚srpsko-jevrejskom prijateljstvu'', koje nikad nije postojalo, koje je jedan od velikih istorijskih falsifikata.
 
Alekasandar2:
Колико ја знам, Србија је створена исто као и Израел, етничким чишћењем.
Зар није Милош протеривао Турке а хатишерифом договорено исељавање муслимана? Београд је био скоро чисто Муслимански, Срби су живели изван града, а око 40% становништва шумадије су били... Муслимани, Турци...
Наравно не осуђујем ни Србију ни Израел...

Ако сте да се врате Арапи, онда вратите и Турцима Београд, Ваљево, Ниш...

Наравно не осуђујем ни Србију ни Израел...Naravno, ti kenjaš!

Predlažeš da proglasimo Srbiju pokrajinom Turske? Hoće li Srbi moći biti i konstitutivan narod, ili samo manjina?

Po tebi nismo smeli ni Hitlera isterati iz juge, niti proterati sve one austro-nemce koji su se naselili od 41-e do 45-e?
 
dr.antrax:
Pa takav su ti oni narod, od pocetka njihovog postojanja, sami su sebi jedini prijatelji, nezavisni od svih drugih i sad tu neki pricaju o tzv. ‚‚srpsko-jevrejskom prijateljstvu'', koje nikad nije postojalo, koje je jedan od velikih istorijskih falsifikata.


koliko sam im ja razumeo tu svetu knjigu oni nemaju prijatelja vera im nedozvoljava neznam onda kako je neko zaključio da su nama prijatelji vode se isključivo interesima a što je još čudnije o njima se nesme nigde raspravljati momentalno ti prilepe etiketu da si fašista
 
s.dragan67:
koliko sam im ja razumeo tu svetu knjigu oni nemaju prijatelja vera im nedozvoljava neznam onda kako je neko zaključio da su nama prijatelji vode se isključivo interesima a što je još čudnije o njima se nesme nigde raspravljati momentalno ti prilepe etiketu da si fašista
Pa jeste oni su ‚‚izabrani'', nikad se ni sa kim nisu mesali, niti delili nesto, nisu ih za dzabe Rimljani isterali iz Judeje. I u starom zavetu je opisan njihov nacin zivota, malo pleme koje prkosi svima.
 
s.dragan67:
Verujte mi da do pre par dana nisam ništa znao o njima nisam čak znao ni zašto ih je onaj ludak Hitler istrebljivao j.b..a takva istorija bila kad sam ja išao u školu a i ovaj internet je ćudo

Hitler je napravio isto što i Tito, samo znatno radikalnije: Razvlastio je i rasporedio imovinu grupice bogatih te podelio siromašnima......
 
goxy:
o cemu vi to :shock: ....opravdavate SS trupe i njihove divljacke izlive vi ste malo senuli a :wink:

U borbi protiv zemljoposednika i kapitalističkih bogataša je svako sredstvo dozvoljeno! Takvi su velika opasnost za radničku klasu i (nacional)socijalističku ideologiju društva....
 

Back
Top