IZGUBLJENI / NADJENI LJUBIMCI

Na Lekinom brdu, blizu ulice Gospodara Vučića, nestala je potpuno siva maca koja se odaziva na ime Ela. Ukoliko imate neku informaciju u vezi nje, molimo Vas da nam javite na broj telefona 064/36 33 967 (Miloš) Sledi nagrada. Hvala!
izgubljena-siva-maca-na-lekinom-brdu
 
U nedelju 27.06.2010. godine, u periodu između 15-17h, u krugu Avala Filma na Košutnjaku, nestao je mešanac američkog staford terijera, ženka stara 4,5 meseca, žute boje sa belim grudima i belim “čarapicama” na prednjim šapama. Pas se odaziva na ime Tara. Tara je vakcinisana, ali nije čipovana. U trenutku nestanka nije imala ogrlicu. Plašljiva je i nepoverljiva prema nepoznatim ljudima i odraslim psima. Molim sve koji žive u okolini Košutnjaka, da me obaveste ukoliko je vide. Kontakt telefon 24h dnevno: Ljubica 064/64-17-358 i Aleksandar 064/64-30-506. Unapred se zahvaljujem.

Više na:

http://www.nestao.com/2010/06/30/nestao-mesanac-staford-terijera-na-kosutnjaku-u-krugu-avala-filma/
 
Dana 27.06.2010. oko 21-22 časova, na Vozdovcu, iz dvorišta kuce u ulici Gostivarska 16, nestao je macor po imenu Sivko. Proslog Aprila jedna zenka se omacila u dvoristu i donela Sivka na svet i u nase zivote :) Tako da, sto se tice rase, mislim da je nema, on je 'avlijaner' ali opet najlepsi macak koga sam ikada videla!

Macor je sive boje, star 1 godinu, sa poprilicno dugackom dlakom i zutim ocima.

Ukoliko imate bilo kakvu informaciju gde je, ili ste ga videli, molim Vas kontaktirajte me na zdncomputers@gmail.com (mogu Vam poslati jos slika ukoliko zelite) ili mog oca,Dusana na 064/831-5062 (ili samo posaljite SMS pa cemo Vas mi pozvati).

Hvala unapred,
Jasna

sivko1400x300.th.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
sivko2400x300.th.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
sivko3400x300.th.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
sivko4400x300.th.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
VAZNO: U NOVOM SADU, NA LIVADICI KRAJ SATELITSKE PIJACE UPRAVO SAM VIDELA NAPUSTENOG ILI POBEGLOG PRELEPOG CRNOG LABRADORA - IZUZETNO LEPE GLAVE, KRUPNOG, NEGOVANOG (IZGLEDA DA GA JE UDARIO AUTO JER MALO HRAMLJE NA ZADNJU NOGU).PAS JE POTPUNO PITOM, UMILJAVA SE OKO PROLAZNIKA. NISAM IMALA VREMENA DA SE VRATIM PO POVODAC I DA GA VODIM DO VETERINARA DA VIDIMO DA LI JE CIPOVAN, ALI AKO JE NEKO IZGUBIO LABA - EVO BAR INFOMACIJE !

MOLIM MODERATORE DA POSTAVE OVU INFORMACIJU I NA DRUGE FORUME (postavila sam na SVET LABRADORA) JER PAS DELUJE BAS KAO LJUBIMAC !!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Izgbuljena kuca, malog rasta.
Stara, gluva, slabo vidi.
Odaziva se na ime PEGICA!
Bez ogrlice, čipovana.

Izgubila se u Svetogorskoj ulici, oko 13 časova, u subotu, 2.10.2010.

Molimo Vas, ako je pronađete ili imate neku informaciju o njoj da se javite na telefon: 064 198 48 68


p.s. Samo sam prepisao oglas sa drveta. Zato nema slike. :(
 
Ljudi, izgubljen/ukraden je stafor star oko 5 godina, zuto beli, krupan, dobrica...Ime mu je Rex. I trebalo bi da se vrzma negde oko obilicevog venca, toplicin venac i taj tu kraj kod Palasa Hotela.
Evo i slike !
Javiti na 065 648 01 30

Unapred HVALA od srca :)

rexonja.jpg
 
U cetvrtak 21.10. prilikom vecernje setnje, izgubio se nas Cile. Pobegao je u Pop-Lukinoj ulici, u blizini Brankovog mosta. Mesanac je, star blizu 4 godine, zutosmedje-tamnosmedje-bele boje, belog stomaka i sapica ... prilicno je velikog rasta, negovan, tezine oko 45-50kg. Poslusan je, hoce svakome da pridje - da se poigra, ne plasi se da udje sa vama i u vas stan(kucu). Molim svakoga ko ima neku informaciju o njemu, da nam se javi na tel. 063/86-70-706 (Ivana) ili 063/33-15-17 (Darko). Pas je svakodnevno izvodjen u setnju Kalemegdanom - mozete nas i preko "kuckara" sa Kalisa pronaci. Unapred hvala.
cile.jpg
 
U cetvrtak 21.10. prilikom vecernje setnje, izgubio se nas Cile. Pobegao je u Pop-Lukinoj ulici, u blizini Brankovog mosta. Mesanac je, star blizu 4 godine, zutosmedje-tamnosmedje-bele boje, belog stomaka i sapica ... prilicno je velikog rasta, negovan, tezine oko 45-50kg. Poslusan je, hoce svakome da pridje - da se poigra, ne plasi se da udje sa vama i u vas stan(kucu). Molim svakoga ko ima neku informaciju o njemu, da nam se javi na tel. 063/86-70-706 (Ivana) ili 063/33-15-17 (Darko). Pas je svakodnevno izvodjen u setnju Kalemegdanom - mozete nas i preko "kuckara" sa Kalisa pronaci. Unapred hvala. http://img294.imageshack.us/img294/462/cile.jpg
 
Na Bezanijskoj kosi, duz ograde novog groblja, u blizini Nede Spasojevic i Grcke ulice, vec je treci dan kako luta zlatni retriver. Muzijak, star 2-3 god, ima ogrlicu tamne boje, crne ili plave. Dosao je kod lokalne zenke u teranju. Svetlije je boje, samo po ledjima ima tamniju nijansu.
 
Na Bezanijskoj kosi, duz ograde novog groblja, u blizini Nede Spasojevic i Grcke ulice, vec je treci dan kako luta zlatni retriver. Muzijak, star 2-3 god, ima ogrlicu tamne boje, crne ili plave. Dosao je kod lokalne zenke u teranju. Svetlije je boje, samo po ledjima ima tamniju nijansu.

Ovaj pas je i dalje na istom mestu...Da li je moguce da niko ne trazi takvog lepotana?:sad2:
 
I sledi ispravka, tek sam malopre prisla kod psa i nahranila ga pa i bolje pogledala. Dakle, nije zlatni retriver, vec labrador retriver, ogrlica na njemu je braon, kozna, bez oznaka. Oci su mu svetlo braon boje, skoro zuckaste. Jako je izgladneo i omrsaveo...
Postavicu slike uskoro
 
I sledi ispravka, tek sam malopre prisla kod psa i nahranila ga pa i bolje pogledala. Dakle, nije zlatni retriver, vec labrador retriver, ogrlica na njemu je braon, kozna, bez oznaka. Oci su mu svetlo braon boje, skoro zuckaste. Jako je izgladneo i omrsaveo...
Postavicu slike uskoro

Čim postaviš, postaviću ih i na Balkan Kinology. Valjda će se naći gazda... sem ako ga gazda nije ciljano dovezao iz nekog drugog grada...
 
I sledi ispravka, tek sam malopre prisla kod psa i nahranila ga pa i bolje pogledala. Dakle, nije zlatni retriver, vec labrador retriver, ogrlica na njemu je braon, kozna, bez oznaka. Oci su mu svetlo braon boje, skoro zuckaste. Jako je izgladneo i omrsaveo...
Postavicu slike uskoro

Evo slika...
 

Prilozi

  • retriver 005 resize.JPG
    retriver 005 resize.JPG
    41,5 KB · Pregleda: 14
  • retriver 006.resize.JPG
    retriver 006.resize.JPG
    34,7 KB · Pregleda: 10
  • retriver 003.resize.JPG
    retriver 003.resize.JPG
    42,9 KB · Pregleda: 10

Back
Top