Избори у Црној Гори

14724397_608957245978225_3004712428603685749_n.jpg


Ljubav ne priznaje godine! Srećno bilo po oba doma!
Ko je ovaj srećnik što mu je Gospodar ruku na rame junačko spustio ?
 
Tebi je Đukanović leva opcija? Meni on dođe kao apsolutistički monarh Crne Gore...

па и Тито је био апсолутистички монарх.

није проблем у Ђукановићу, него у Црногорцима. нигде комунизам није победио тако убедљиво, трајно и потпуно као у Црној Гори.
 
па и Тито је био апсолутистички монарх.

није проблем у Ђукановићу, него у Црногорцима. нигде комунизам није победио тако убедљиво, трајно и потпуно као у Црној Гори.

njima je komunizam, objektivno i doneo bolji život...nije Crna Gora slucajno glavni migratorni izvor na Balkanu...
 
пази, у Црној Гори апсолутно не постоји друга опција осим леве.

Nema tamo ideologije, nema partijskog programa, oni su svi do jednog lopurde i kradljivci.. (izuzimam Siptare koji su potuljeni ali rade za veliku Albaniju).. Ne zanju oni ni sta je levo a sta desno. ni ko je Marks a ko Hajdeger, ni socijalizan, ni neoliberalni kapitalizam.. Samo da se nalapaju love.. to im je ideologija..

Konacno ako leva opcija podrazumeva drpisanje i lopovluk, onda si u pravu - svi su levicari..

Bas kao i ovde..
 
Nema tamo ideologije, nema partijskog programa, oni su svi do jednog lopurde i kradljivci.. (izuzimam Siptare koji su potuljeni ali rade za veliku Albaniju).. Ne zanju oni ni sta je levo a sta desno. ni ko je Marks a ko Hajdeger, ni socijalizan, ni neoliberalni kapitalizam.. Samo da se nalapaju love.. to im je ideologija..

Konacno ako leva opcija podrazumeva drpisanje i lopovluk, onda si u pravu - svi su levicari..

Bas kao i ovde..

Baš sramota...kažeš da si radio i živeo tamo, a ni malo ih nisi upoznao...

- - - - - - - - - -

ја чуо да је плаћао по 150 евра, јел то истина?

ne...tamo se ne glasa na osnovu programa i ciljeva, vec na osnovu drugih aršina...
 
Za jedno oko konj ćorav

Ово је чест израз у нижим слојевима друштва, а најчешћи је пример када неко дете добије лошију оцену од очекиване и фали му поен за вишу. Тада бивамо разочарани и обично се правдамо код родитеља, који на то увек имају исти коментар.

Син долази из школе сав разочаран.
Мајка: Сине, шта ти је, шта је било из математике?
Син: Ма ништа, добио сам кеца.
Мајка: Па како, зар ниси рекао да си добро урадио?
Син: Па јесам, али, фалио ми је бод за двојку...
Мајка: Е па сине,за једно око коњ ћорав...


- - - - - - - - - -

Za jedno oko konj corav

Pogodio si,al za malo..Uspeti za malo,za dlaku..Malo mi je falilo..

"Brate pao sam na Sahtjor i to kod kuce..Sigurica,a prodali me.Pogledaj tiket,od devet parova ubo sam osam,kvote dobre,izlaz trideset pet hiljada..""Jbg,sta da ti kazem,za jedno oko,konj corav!"


http://vukajlija.com/za-jedno-oko-konj-corav
 

Back
Top