Izazov

squarewatermelonad2.jpg
 
vesela seko beogradskih kaldrma...da ti dodjes meni da prosetamo livadom i vidis da je sex ledeni breg u okeanu,a da si ti samo videla vrh tog ledenog brega...jedino cega ces se secati iz tog vagona u vozu je bol u kicmi...srdacno tvoj "ja"...
 
Samo napred Vesela. Samo planirajte da pre puta odspavate nekih 24 sata bez prekida, da biste bili stalno svezi i orni za "rad". Mislim znas kako voda ume da ispije, pa ti je posle samo do spavanja, a jos posle celonocnog zveketanja... :| Salim se naravno. Adrenalin je cudo i ne verujem da se to moze desiti. :wink:
 
Voz koji ide za Bar, uglavnom stoji, duzi deo puta...Spavaca kola su ekstremno neudobna, prljava a lezajevi uski i nakrivljeni. Jedino sto te moze uzbuditi su prizori Kanjona Morace, ali tad ti nece biti do sexa, pogotovo kad se setis sigurnosti voza kojim putujes.
Mada, kad stignes u neko doba, i vidis more...A podloga za sex je jedino prihvatljiva na Mogrenu, a tamo se ne sme...I jos sve to treba da se obavi za jedan dan?
 
Vesela_zena_beogradska:
Pa ovo nije tema na kojoj se ocenjuje originalnost, vec prichamo o izazovima, eto, mene ova ideja drzi vec nekoliko dana, dakle, za mene je to aktuelni izazov. Je l` ima i kod tebe neshto shto te izaziva ovih dana?

Uopste nisi originalna, mislim - ocesh da se ye8esh - pa znas li koliko se ljudi ye8alo pre tebe...

------
@tema - imas moju podrsku, samo mi malo smeta sto je to namestanje situacije... Onda to obicno ne bude to-to.
 
Ama to je u dugorochnom planu, nisam rekla da cu odmah :)

pa znas li koliko se ljudi ye8alo pre tebe...

Ali nisam ja :)

imas moju podrsku, samo mi malo smeta sto je to namestanje situacije... Onda to obicno ne bude to-to.

Ovde bih se slozila, mada, drugachije ne bih ni mogla nego da 'namestim' , jer se nikad ne bih kar-ala na licu mesta sa nekim koga bih upoznala u vozu.

Voz koji ide za Bar, uglavnom stoji, duzi deo puta...Spavaca kola su ekstremno neudobna, prljava a lezajevi uski i nakrivljeni. Jedino sto te moze uzbuditi su prizori Kanjona Morace, ali tad ti nece biti do sexa, pogotovo kad se setis sigurnosti voza kojim putujes.
Mada, kad stignes u neko doba, i vidis more...A podloga za sex je jedino prihvatljiva na Mogrenu, a tamo se ne sme...I jos sve to treba da se obavi za jedan dan?

Ne znam, nisam se godinama klimala tom prugom. Sigurnost pruge & voza je neshto o chemu sam i sama razmishljala kao o destimulativnom faktoru.

da ti dodjes meni da prosetamo livadom i vidis da je sex ledeni breg u okeanu,a da si ti samo videla vrh tog ledenog brega...jedino cega ces se secati iz tog vagona u vozu je bol u kicmi...srdacno tvoj "ja"...

Ti govedo, a ja kravica, livada nam je teren gde smo na svome :)
 
Ja još uvek nisam ukapirao šta je fora sa vozom... dakle, trucka, usko je i .... šta?... gde je tu izazov, uzbudjenje... mislim, udješ u usko kupatilo, sedneš gologuza na veš mašinu, uključiš centrifugu i trucka kolko hoćeš.... a ovako... odeš u voz sa super ortakom, krešete se celu noć (trt), sunčaš se se ceo dan (al za malo, sva si skenjana od sinoć) pa se onda vratiš nazad sa ortakom i opet seks celu noć (baš si orna posle žešče provedene noći i odmora tokom dana)... jesam li ja nešto propustio u ovoj slatkoj erotskoj pričici...
 
Jesi :)

Pazi, svojevremeno sam chesto putovala vozom, tojest spavacim kolima, na medjunarodnim destinacijama, ali nikad u drustvu mushkarca .. tako da nisam realizovala te neke svoje zelje koje su mi u polumrachnom kupeu josh vishe bujale u glavi. I tako, legnem i ne mogu da zaspim od truckanja i ostalih zvukova koji dolaze od kompozicije i od spolja .. i pochinjem da fantaziram ... u vozu je pre svega dosadno i vreme bi mnogo brze proshlo da se makar ljubish sa nekim, zatim, u tom malom kupeu smo 'osudjeni' jedno na drugog jer nemamo gde, sabijeni u chetiri m2, shta god da uradish morash da se ocheshesh o njega .. a kad se vec oceshesh onda i bludne misli naviru, pa onda polumrak, mesechina koja ulazi kroz prozor i predeli koji promichu dok jurimo ka klimaksu, pa sam miris voza asocira na putovanje i avanturu, mnoshtvo mushkaraca, putnika, i more testosterona na jednom mestu, a svi idemo u istom pravcu :)

Voz kasni i sunce vec uveliko obasjava kupe u kojem dva spavacha odmaraju svoja, preko noci, izmorena tela. To bi mi bila prva rechenica novog poglavlja, kada bih pisala prichu :)

Neka i stignemo na plazu u podne i popijemo najpre kaficu za shankom na plazi, a zatim iznajmimo suncobran i lezaljke, skinemo se, zaplivamo da se osvezimo i skinemo shtroku od voza, a onda se prepustimo milovanju toplog vazduha, mirisu kokosa koji isparava sa usijanih tela na plazi i ja bih vec tu zaspala ... probudio bi me shum talasa koji valjaju pesak pod sobom i kotrljanje shljunka pod nogama vesele dece koja hrle u vodu. Rano je poslepodne, naspavana sam i odmorna, taman raspolozena za rashladjivanje .. ali cu najpre da zapalim cigaretu i viknem malom koji nosi termos pun vruce kafe, da zastane .. sedim i posmatram mushkarce koji izlaze iz vode (haha, mogu ovako da pishem josh dva sata)
 
Vesela_zena_beogradska:
Jesi :)

Pazi, svojevremeno sam chesto putovala vozom, tojest spavacim kolima, na medjunarodnim destinacijama, ali nikad u drustvu mushkarca .. tako da nisam realizovala te neke svoje zelje koje su mi u polumrachnom kupeu josh vishe bujale u glavi. I tako, legnem i ne mogu da zaspim od truckanja i ostalih zvukova koji dolaze od kompozicije i od spolja .. i pochinjem da fantaziram ... u vozu je pre svega dosadno i vreme bi mnogo brze proshlo da se makar ljubish sa nekim, zatim, u tom malom kupeu smo 'osudjeni' jedno na drugog jer nemamo gde, sabijeni u chetiri m2, shta god da uradish morash da se ocheshesh o njega .. a kad se vec oceshesh onda i bludne misli naviru, pa onda polumrak, mesechina koja ulazi kroz prozor i predeli koji promichu dok jurimo ka klimaksu, pa sam miris voza asocira na putovanje i avanturu, mnoshtvo mushkaraca, putnika, i more testosterona na jednom mestu, a svi idemo u istom pravcu :)

Voz kasni i sunce vec uveliko obasjava kupe u kojem dva spavacha odmaraju svoja, preko noci, izmorena tela. To bi mi bila prva rechenica novog poglavlja, kada bih pisala prichu :)

Neka i stignemo na plazu u podne i popijemo najpre kaficu za shankom na plazi, a zatim iznajmimo suncobran i lezaljke, skinemo se, zaplivamo da se osvezimo i skinemo shtroku od voza, a onda se prepustimo milovanju toplog vazduha, mirisu kokosa koji isparava sa usijanih tela na plazi i ja bih vec tu zaspala ... probudio bi me shum talasa koji valjaju pesak pod sobom i kotrljanje shljunka pod nogama vesele dece koja hrle u vodu. Rano je poslepodne, naspavana sam i odmorna, taman raspolozena za rashladjivanje .. ali cu najpre da zapalim cigaretu i viknem malom koji nosi termos pun vruce kafe, da zastane .. sedim i posmatram mushkarce koji izlaze iz vode (haha, mogu ovako da pishem josh dva sata)

:lol:

...па ти баш мноооогооо волиш мушкарце...:)
 
originalno definitivno,cenim mastovitost i odlucnost,jako su retke zene koje tako razmisljeju i zbog njihove nemastovitosti dolazi do dosade u vezama i sexu,ja sam uvek za neobicne akcije
 
Ja ne volim avione. Pre mesec dana sam avionom putovala 12 sati do USA, sve vreme su me usi bolele, dobijala napade panike!

brod je bolje resenje1 :roll: :lol:
 

Back
Top