Istraživanje cesida: Beogradjani ekstremno zadovoljni svojim životom!

pljujes Srbe jer su iz poreklom iz juzne Srbije a ti sisao sa crnogorskih brda ..i pecina:roll:
:mrgreen:

I uleteo u nacionalizovanu vilu i sad se bashkarim :manikir:

:mrgreen:

А да није твој рођак ..... газела београђанин - староседелац :think:

Ne daj boze da mi je ijedan rodjak starosedelac bg-a,moji su sisli sa crnogorskih gudura znaci visha rasa :per:

A pola.........:tajna:odozdole:tajna:

:mrgreen:
 
Eto dok svi kukaju u Srbiji loše se živi nema plata...Beogradjani su i dalje veoma zadovoljni svojim životom! :think: :confused:






http://www.naslovi.net/2009-09-11/politika/mladi-beogradjani-zadovoljni-svojim-zivotom/1318770


Više od 80 odsto mladih u Beogradu zadovoljno je kvalitetom svog života, a najviše razloga za radovanje imaju srednjoškolci, pokazalo je najnovije istraživanje Cesida, koje je urađeno za potrebe Kancelarije za mlade Gradske uprave Beograda. Kako je na jučerašnjoj konferenciji za novinare istakao Miloš Mojsilović iz Cesida

e cesidu bomagmi verujem,kao sto im verujem za izbore.............u stvari,za ovo im uopste ne verujem,ili su mozda pitali burzoaziju,pa mozda ispadne istina :think:
 
Ти сигурно боље знаш, мени издалека изгледа да не зна ни сам шта да ради, што каже народ хтео би и да стисне и да прдне!
Додуше сазнали смо да је врло строг профа - оборио чова 80% студената на испиту из облигационог пре неки дан!

Ja zavrsavam pravni tako da znam,Pajtic nije strog ako je palo 80% to znaci da je polozilo cak 20% znaci svaki peti , veruj mi za pravni to je izuzetno visoka prolaznost uzgred taj ispit jeste tezak ali ni blizu ispita kao sto su Finansije,Uprava,Mpp i slicni gde je prolaznost ispod 5 %
 

Back
Top