Istina o Srebrenici !!!!

o čemu Vi govorite?

ako se gotovina izživljavao na nemoćnim ljudima onda je kriv.

o kakvom se izživljavanju radi?

ma niokakvom. stvarno, sve su to prepredeni srbi izmislili.

živiš u državi koja je nastala posle jednog genocita (wwII) i dva etnička čišćenja (wwII i devedesete) ako toga nisi svestan ja ti ne mogu pomoći.

meni je stalo do svog naroda i želim "svoje" da nateram da sagledaju zločine koji su u "naše" ime činjeni, za to što ovakvi primerci žive u hrvatsko briga me nije, to je hrvatska sramota.

ovaj razgovor smatram završenim.
 
ma niokakvom. stvarno, sve su to prepredeni srbi izmislili.

živiš u državi koja je nastala posle jednog genocita (wwII) i dva etnička čišćenja (wwII i devedesete) ako toga nisi svestan ja ti ne mogu pomoći.

meni je stalo do svog naroda i želim "svoje" da nateram da sagledaju zločine koji su u "naše" ime činjeni, za to što ovakvi primerci žive u hrvatsko briga me nije, to je hrvatska sramota.

ovaj razgovor smatram završenim.

aorora,naravno,bilo je zlocina i na Hrvatskoj strani,neki su vec sankcionirani,neki jos nisu.

no,jedno pitanje,da li je protjerivanje skoro 1milijun sqiptara '99 sa kosova sa strane Srba,legitiman akt,pravne drzave Srbije,ili je to bila tzv."zlocinicka akcija".
 
ma niokakvom. stvarno, sve su to prepredeni srbi izmislili.

živiš u državi koja je nastala posle jednog genocita (wwII) i dva etnička čišćenja (wwII i devedesete) ako toga nisi svestan ja ti ne mogu pomoći.

meni je stalo do svog naroda i želim "svoje" da nateram da sagledaju zločine koji su u "naše" ime činjeni, za to što ovakvi primerci žive u hrvatsko briga me nije, to je hrvatska sramota.

ovaj razgovor smatram završenim.

draga aurora:)

živite u zabludi.

etničkog čišćenja nije bilo.bilo je nešto drugo.što Vi zaboravljate.

dogodilo se "humano preseljenje".

danas naivne osobe poput Vas na to gledaju kao na etničko čišćenje.

rado ću Vam objasniti o čemu se radi,ako imate volje slušati?:)
 
nije "svijesno"- nego svjesno!:dash::rtfm:
___________________________________
koji su tvoji motivi???
___________________________________
ja ne lažem, govorim istinu!!!

zayebi gramatiku,
tu nisam dobar i to priznajem.;)

ja kazem da lazes, jer s nicim nisi svoje napuhane brojke dokazao.

molim NEUTRALNI izvor,iz kojeg imamo uvid o tocnom broju izbjeglih Srba nakon oluje.??!
 
Poslednja izmena:
zayebi gramatiku,
tu nisam dobar i to priznajem.;)

ja kazem da lazes, jer s nicim nisi svoje napuhane brojke dokazao.

molim NEUTRALNI izvor,iz kojeg imamo uvid o tocnom broju izbjeglih Srba nakon oluja.??!

nisu izbjegli.

naselili su se po baranji i srijemu,u kućama hrvata koje su njihovi sunarodnjaci poubijali 1991.godine.

nakon toga,RH im je poslala PISMO NAMJERE......donijela ZAKON O OPROSTU.....potpisala ERDUTSKI SPORAZUM...donijela ZAKON O KONVALIDACIJI,i učinila sve da im olakša život u novoj sredini.

to srbi zovu etničkim čišćenjem?
 
naravno da je bilo.

u kojoj vojsci nema loših ljudi?

ali tvrditi da je su skršene ženevske konvencije na temelju činjenice da je izvršena vojna akcija na dio hrvatske pod terorističkom upravom je smiješno:)

kazem,na Hrvatskoj strani su pocinjeni zlocini pojedinaca.dok su zlocini "srba" ja bi volio radje rec,CETNIKA,(nemozemo sve Srbe zbog tih bolesnika krivit),bili izplanirani s ciljem
etnicki cistog prostora i zamisljene,velike srbije.
 
aorora,naravno,bilo je zlocina i na Hrvatskoj strani,neki su vec sankcionirani,neki jos nisu.

no,jedno pitanje,da li je protjerivanje skoro 1milijun sqiptara '99 sa kosova sa strane Srba,legitiman akt,pravne drzave Srbije,ili je to bila tzv."zlocinicka akcija".

naravno da je delovanje srpskih snaga na kim tokom devedesetih bilo sazdano uglavnom od zločinačkih akcija. čak i ono što je pokušano kao antikriminalna akcija, jer albanska mafija realno postoji i nisam je ja izmislila, je bilo trapavo urađeno.

na kim je tadašnja vlast srbije pustila iz državnih institucija sve agresivne manijake koje je mogla i prepustila albansko stanovništvo takvima na milost i nemilost. ono što su regruti koji su imali nesreću da tamo budu raspoređeni bili prinuđivani da rade je sramota za srpsku vojsku. jedini koji su prošli bez većih gubitaka su oni koji i sada dole trguju belim robljem, oružjem, drogom i ljdsikm organima. šta ti misliš kako se uck finansigala? od razvijene kosovske poljoptivrede ili turizma? isto kao afganistanska "gerila" za rat protiv sssra, kriminalom koji je tolerisan jer je odgovaralo nekome. zašto srpske vlasti nisu ništa uradile da zaustave konkretan kriminal dole već su se najstrašnije izživljavale na civilnom stanovništvu? ko je u srbiji bio, i verovatno ostao, u dilu sa albanskom mafijom? nešto slično je đinđić pitao još pre 2000. i naravno nije dobio odgovor.
 
Ratko Mladić je napravio samo jednu grešku,a to je što je zarobio muslimanske vojnike...jako dobro se sećam šta su ti muslimani radili u Skelanima,Bratuncu,Milićima,Kravici,Zvorniku...ako ih je zarobio,trebao je da ih isporuči njihovim prijateljima u Zapadnoj Hercegovini.
 

Back
Top