Ispuni mi tri želje...

ja trazim da se ukine svako brisanje bilo cega, ako ne umete da budete objektivni, nemojte da uzimate metlu u ruke

ja trazim da se ukine svako brisanje bilo cega, ako ne umete da budete objektivni, nemojte da uzimate metlu u ruke

ja trazim da se ukine svako brisanje bilo cega, ako ne umete da budete objektivni, nemojte da uzimate metlu u ruke

:strika::strika::strika:
 
1. Globalna: Da ljudi koje volim budu zdravi, srecni, ispunjeni.

2. Licna (realna): Da postanem instruktorka plesa i iskusim ronjenje sa delfinima.

3. Licna (nerealna): Da ponovo mogu da prozivim neke drage, bezbrizne i nezaboravne uspomene iz detinjstva kad mi je lose.
 
da ne slusam vise ove debile, da odem odavde stoooo dalje , da se odmorim od idiota , od kojih me boli glava

nista mi vise ne treba , samo ovo gore navedeno, ma cak i bez para mogu da zivim samo da prestanu da me kljucaju ljudi koji su jedva zavrsili srednju skolu i sad glume nesto zato sto su im roditelji to obezbedili a da nije njih pasli bi travu
 
da ne slusam vise ove debile, da odem odavde stoooo dalje , da se odmorim od idiota , od kojih me boli glava

nista mi vise ne treba , samo ovo gore navedeno, ma cak i bez para mogu da zivim samo da prestanu da me kljucaju ljudi koji su jedva zavrsili srednju skolu i sad glume nesto zato sto su im roditelji to obezbedili a da nije njih pasli bi travu

Vegetarijanci, sta ce...budi tolerantna. :mrgreen:

Jos malo, pa ce ti se zelja valjda ispuniti. A kad odes preko bare, nigde ti kraja. ;)
 
1. Da položim zaostale ispite :aha:

2. Da se pomirim sa dragim :zaljubljena:

3. Da se jednog dana, makar bar na kratko, vratim padobranstvu...
flyguy-1.gif


 
Poslednja izmena:
da moze da se bira da l ce musko ili zensko da iznese trudnocu:mrgreen:
da uprkos svemu (godinama,slatkisima,alkoholu) ostanem ribetina ko sto jesam:mrgreen:
da svi moji budu srecni:D

ha!
prvu menjam za "da budem pametna,i da izaberem pravu stvar"
druga ostaje
i treca
dodajem jos nekoliko:
da nikad ne nadju zamenu tako da ja ne moram da se selim
da mm nadje posao koji mu odgovara
da ipak odemo negde za leto
da dodju I. M.i S. kod nas
 

Back
Top