Ispuni mi tri želje...

Ako izuzmem one klasicne zelje koje su svima na prvom mestu pa i meni: zdravlje, novac, sreca, sloga i slicno tome, ostace ih tacno tri.

1. Da moja zemlja ima mir barem tri naredna veka i bude poslednja u svetu po broju obolelih od ove ili one bolesti, poslednja po siromastvu, poslednja po broju krivicnih dela itd.
2. Da budem nevidljiva tri dana
3. I treca zelja je tajna
 
1. da zivim dugo i da se nadje lek za besmrtnost dok sam jos u cvrstom stanju
2. da mogu da putujem kroz vreme
3. da nema siromastva

+ bonus zelja: da imam spravu koju stavim na glavu u toku noci i kad se probudim naucim ceo ispit


...za ove moje zelje bolji bi bio som nego ribica :D
 
Ја сам још давно говорила да постоје само три ствари које желим да имам, а које ми Бог није дао:

1. дугу, бујну, локнаву косу :D
2. џезерски глас :zper:
3. већи број брусхалтера :rumenko:

И дође ти једнога дана моја ћерка сва весела из школе (а била је првак) и каже:''Мама, данас смо причали о жељама! И цртали смо жеље! Па сам ја причала о твоје три жеље и то сам и нацртала....''

:eek: :sad2: :rumenko:

Ја се сва устрашила шта ли је испричала и нацртала..:(...већ замиљшам....:sad2: Кад она вади цртеж, а тамо нацртана ја са бујном дугом косом, отворила уста и из уста излази ААААААА....
Она објашњава:''Ја сам свима рекла како моја мама има три жеље. Прва да има дугу локнаву косу...видиш како сам ти је лепу нацртала. Другу - да лепо пева....гле како певаш.... А трећу.....''
''А трећу????'' :eek:
Буљим ја у њу ишчекујући бламажу....а она каже:''Е, никако нисам могла да се сетим шта ти је трећа жеља!''

:mrgreen:

Хуххххххххххххххх.......
 
Ја сам још давно говорила да постоје само три ствари које желим да имам, а које ми Бог није дао:

1. дугу, бујну, локнаву косу :D
2. џезерски глас :zper:
3. већи број брусхалтера :rumenko:

И дође ти једнога дана моја ћерка сва весела из школе (а била је првак) и каже:''Мама, данас смо причали о жељама! И цртали смо жеље! Па сам ја причала о твоје три жеље и то сам и нацртала....''

:eek: :sad2: :rumenko:

Ја се сва устрашила шта ли је испричала и нацртала..:(...већ замиљшам....:sad2: Кад она вади цртеж, а тамо нацртана ја са бујном дугом косом, отворила уста и из уста излази ААААААА....
Она објашњава:''Ја сам свима рекла како моја мама има три жеље. Прва да има дугу локнаву косу...видиш како сам ти је лепу нацртала. Другу - да лепо пева....гле како певаш.... А трећу.....''
''А трећу????'' :eek:
Буљим ја у њу ишчекујући бламажу....а она каже:''Е, никако нисам могла да се сетим шта ти је трећа жеља!''

:mrgreen:

Хуххххххххххххххх.......

Srećica...:klap: Znači Hellen tebi je ćerka već ispunila dve želje, imaš samo još jednu neostvarenu! ;)
 
da mogu da jedem i pijem kolko i sta ocu ko stoka a da se nikad ne gojim od toga :zaljubljena:
da mogu da se bavim nekim mojim stvarcicama i zanimacijama a da budem persu placena,ono nema da se strecam kad kupujem lebac :)
da mogu svakih par godina da se selim iz jedne drzave u drugu i da me svaki put tamo doceka novi muskarac mog zivota :aha:
 

Back
Top