Ispovedaonica (nastavak II ) :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
*** koliko vise tema:lol:
Postovani korisnice El Muerte II, molim Vas da odlucite koju temu zelite da ostavite otvorenu. Q-raj i Ispovedaonica (nastavakII) ne mogu da bivstvuju paralelno, mislim da Vam je to jasno. Ne znam da li je potrebno da se napomene da zatvaranje jedne od tema nema nikakve veze sa vasim likom i delom na Forumu, ali mislim da ste ovde dovoljno dugo da to znate.:bye:
zasto ne mogu?:dontunderstand:
nisu ni nalik...
 
Линда, ти стално имаш ,,грех у најави''!
Па онда одустанеш! Е, то ти је грех!

Поштена жена треба све да одради поштено и до краја! :rtfm:
:sad2::sad2::sad2:

u pravu si
ali znas kako,na to mi je mirka skrenula paznju i stvarno je tako
ja uvek nesto zelim,zelim zelim i izgaram
i onda to dobijem
i onda kazem "e bas je sra.nje" i okrenem se da zelim nesto drugo:confused:
onda se mislim,je l vredi da idem do kraja kad cu svakako da kazem da je bezveze:think:
rizik je veliki a dobit neizvesna:lol::lol::lol:
 
Па, чар ваљда јесте у тој неизвесности.
А неизвесност може да буде до самог краја. Ако одустанеш на пола, онда ни неизвесности нема. :)

(Ја се кајем само за оно што нисам урадила, за све што сам урадила, нисам се покајала,никад!)
 
ne smem,iskreno
mene hebe savest
edit:ali to nije zanimljivo da se napise na ovakvoj temi zar ne

Па, наравно!
Али бар за тему смисли причу до краја, тако се нећеш разочарати! :)
Таман завршиш како теби одговара... и не разочараш се после, а ми се радујемо, и после те опањкавамо како ниси баш измишљала... ;)
 
Па, наравно!
Али бар за тему смисли причу до краја, тако се нећеш разочарати! :)
Таман завршиш како теби одговара... и не разочараш се после, а ми се радујемо, и после те опањкавамо како ниси баш измишљала... ;)
da lazem?je l to vi sestro wanda od mene trazite da napravim jos gori greh:think:
 
Moram da ispovedim...
Ne znam od koga sam zapatila ovaj zlica pelcer, sve hoću nekog da napičim, onako od srca
pošteno i zdravo... A ne da mi se nikako...
Dođe mi svekrva, ja nešto nemam vremena da porazgovaram onako kako se sa njima treba pričati,
iznervira me drugarica, ćutim ni da beknem... Žmu mi pokida ovo malo živaca, ja se nasmešim i
okrenem leđa... A u sebi, munje (ne moonje :lol: ) ) i gromovi...

I tako po ceo dan zlo smišljam... Dobar dan zla ženo.. a ja odgovorim :lol: :lol:
 
I ja u subotu imala lepo vece.:ok:
Upoznala tipa kojeg sam jurila i jurila....sta cu,resim da promenim boju kose,i dojurim ga!!!
Kad on i nije uopste los,dapace...a sto iima stisak ruke kad se rukuje!!!!:whistling:
oce jel to veliki greh sto sam ga namamila na drugu boju kose??? Nemoj me samo opet na kukuruz.....:besna:
 
I ja u subotu imala lepo vece.:ok:
Upoznala tipa kojeg sam jurila i jurila....sta cu,resim da promenim boju kose,i dojurim ga!!!
Kad on i nije uopste los,dapace...a sto iima stisak ruke kad se rukuje!!!!:whistling:
oce jel to veliki greh sto sam ga namamila na drugu boju kose??? Nemoj me samo opet na kukuruz.....:besna:

Пази само шта ћеш са тим што има стисак таки! :rtfm:

Што би рекао мој друг Е.М. ,,Кад ми седнеш, онда сам као пит бул!''

Мислииим, да тај није неки пит бул? :per:
 
di ste koke
slamkack0.gif
 
Е, ја морам да се исповедим!

Тек малопре видех да сам била једна од главних звезда неке теме! :hahaha:

Е, супер, а нисам ни знала, бар да сам турила слику, да се зна ко је поносни носилац особина које ми приденуше!

А ја се хвалим да сам пажљиви читач... :confused:
Ел ми грех што сам необавештена? :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top