ISPALE

wild_child:
Profesorica matisa svecano izjavljuje da ona voli samo mekane jer je od tvrdih boli glava


Ps....prica se o socivima
to je to samo je nasa rekla da oce oci da joj ispadnu!!! kakav blam svi smo izasli posle toga, pogadjas zvonilo je za kraj casa! :oops:
 
Ortak i ja cekamo prevoz na Slaviji i snimimo opasno dobru zensku...Sve na mestu-kuk,struk,grudi,zadnjica...Kosa kao griva...Wow...Moj ortak se opasno nalozi na nju,pridje joj i kaze:"Devojko...mislim...odakle si?!",a ona ce:"IZ BABUSNICU" :lol:
 
U diskoteci stoji tip pred samim vratima,prilazi mu tip sa ribom i kaze:"Hocete li da se pomerite da ova mlada dama prodje?",a on odgovara:"Naravno,izvinite,molim te..."
 
Armagedon:
Ortak i ja cekamo prevoz na Slaviji i snimimo opasno dobru zensku...Sve na mestu-kuk,struk,grudi,zadnjica...Kosa kao griva...Wow...Moj ortak se opasno nalozi na nju,pridje joj i kaze:"Devojko...mislim...odakle si?!",a ona ce:"IZ BABUSNICU" :lol:

Zato ONA(iz BabusnicU) ceka frajera(verovatno po opisu iste tipa sa "limuzinom") a ti se prevozi sa "ortakom" busom u MML OR Moshtanicu ccccccc..Nikada necu razumeti "kevicku ironiju"... :?: :roll:
 
jednom, jednog dana, jednom davno, celog dana zvoni telefon u koji se nalazi u dnevnoj............a ja moram da ustanem iz kreveta u mojoj sobi svaki put kada zvoni da se javim, jer nema nikog :x drugog.............i tako svaki put neko trazi mog caleta, i to pitanjem: "jel ti ga ima cale?"
Neko vreme sam odgovarao sa: ima ga, tu je spava, da ne moze sada da ustane , ne rekao mi je da ga ne budim................i onda kada sam potpuno proteletabisao.... :twisted: ........ Izdrao sam se jednom tipu..........." Dal' ga ima!? pa naravno da ga ima!!! Pa kako sam ja onda nastao, ako ga nema, budaletinooo! :twisted: ....................grrrrr!
 
Sad, prosle nedelje, cetvrtak valjda bio... krenem ujutro na posao, kasnim naravno... :roll:
Zaustavljam taxi i svo vreme mislim sta jos treba da kupim u kiosku... cigare :roll: , dopunu za mobilni :roll: ...
Dakle, ulazim u taxi, sedam.. i ladno kazem:
- Dva Pall Malla, molim...
:o
Tek onda provalim da me tip u retrovizoru gleda.. :shock: :shock: i shvatim sta sam rekla... :oops:
Posle me nudio cigarom... :lol: :lol: ajjj, blama..
 
ILKE:
Armagedon:
Ortak i ja cekamo prevoz na Slaviji i snimimo opasno dobru zensku...Sve na mestu-kuk,struk,grudi,zadnjica...Kosa kao griva...Wow...Moj ortak se opasno nalozi na nju,pridje joj i kaze:"Devojko...mislim...odakle si?!",a ona ce:"IZ BABUSNICU" :lol:

Zato ONA(iz BabusnicU) ceka frajera(verovatno po opisu iste tipa sa "limuzinom") a ti se prevozi sa "ortakom" busom u MML OR Moshtanicu ccccccc..Nikada necu razumeti "kevicku ironiju"... :?: :roll:
Zaboravio sam da dodam da je usla sa nama u trolu...Verovatno je taj "frajer sa limuzinom" ispalio :lol:
 
alex_cool:
jednom, jednog dana, jednom davno, celog dana zvoni telefon u koji se nalazi u dnevnoj............a ja moram da ustanem iz kreveta u mojoj sobi svaki put kada zvoni da se javim, jer nema nikog :x drugog.............i tako svaki put neko trazi mog caleta, i to pitanjem: "jel ti ga ima cale?"
Neko vreme sam odgovarao sa: ima ga, tu je spava, da ne moze sada da ustane , ne rekao mi je da ga ne budim................i onda kada sam potpuno proteletabisao.... :twisted: ........ Izdrao sam se jednom tipu..........." Dal' ga ima!? pa naravno da ga ima!!! Pa kako sam ja onda nastao, ako ga nema, budaletinooo! :twisted: ....................grrrrr!
Tako isto kad neko trazi mog cimera:Jel ga IMA Marko? Ja odgovorim:Ima ga ali ga ne koristi!!!! :D
 

Back
Top