Iskreno!!!!!!!!

Blaupunkt:
Ja bih Amfibiju kresnuo ciglom u vugla. Vise puta. A Sneznu Kraljicu prvo ciglom da je omamim, pa onda... Salim se (mislim, ovo za Kraljicu). Snowqueen je cool! POZ!
A sa 14 postova znash koga bi,,,kukavice,,,,,aj reci preko pravog nika,,nisam ja od juce,,,,
I zasto i anfibiju bas je lik,,,,
 
Vragolasta Amfibija:
mammy:
Vragolasta Amfibija:
Jooockey:
Vragolasta Amfibija:
Dont_Break_The_Oath:
A cemu tako brzo kres ili cigla?
Bolje je poceti sa laganim razgovorom dok hvatas njen pogled i onda jednostavno predjes prstima preko njenih usana izvlaceci one najfinije i najuzvisenije tonove dok ne usledi sjajan,predivan poljubac.
OVOG !
Ciglom??
Kako nekog tako neznog mozes ciglom..??? :shock:
Samo cutis i slusas...

Evo, ja priznajem....ja bih Amfibiju....al' vidim, ona ima neke druge planove. :cry:
Mammy !!!!
Zbog tebe...ostavicu sve...pa makar me i ciglom u glavu...

Pusa.....ma, volim ja tebe sta god da uradis....
8.gif
 
Jooockey:
Blaupunkt:
Ja bih Amfibiju kresnuo ciglom u vugla. Vise puta. A Sneznu Kraljicu prvo ciglom da je omamim, pa onda... Salim se (mislim, ovo za Kraljicu). Snowqueen je cool! POZ!
A sa 14 postova znash koga bi,,,kukavice,,,,,aj reci preko pravog nika,,nisam ja od juce,,,,
I zasto i anfibiju bas je lik,,,,
Ma to on zato sto sam mu nesto spominjala majku i sestru...ne secam se sta tacno...i njega se slabo secam... :roll:
 
Vragolasta Amfibija:
Jooockey:
Blaupunkt:
Ja bih Amfibiju kresnuo ciglom u vugla. Vise puta. A Sneznu Kraljicu prvo ciglom da je omamim, pa onda... Salim se (mislim, ovo za Kraljicu). Snowqueen je cool! POZ!
A sa 14 postova znash koga bi,,,kukavice,,,,,aj reci preko pravog nika,,nisam ja od juce,,,,
I zasto i anfibiju bas je lik,,,,
Ma to on zato sto sam mu nesto spominjala majku i sestru...ne secam se sta tacno...i njega se slabo secam... :roll:
A ja ga zaista ne poznajem i ne znam o cemu govorite. :P
 
"Svakoj blagi osmeh dam,
dal' je poznam ili ne,
ni jednoj se ne-ru-gaaaaam..."


Tako kaze pesma, ali...

Opalio bih verovatno svaku ribu pa cak i sa foruma ali da izgleda "kako valja", ali kad sve zenske kriju slike ko zmija noge pa ne mogu konkretno da odgovorim...
 
Aleksej_BASO:
"Svakoj blagi osmeh dam,
dal' je poznam ili ne,
ni jednoj se ne-ru-gaaaaam..."


Tako kaze pesma, ali...

Opalio bih verovatno svaku ribu pa cak i sa foruma ali da izgleda "kako valja", ali kad sve zenske kriju slike ko zmija noge pa ne mogu konkretno da odgovorim...
Jel stvarno mislis da su ovde sve gabori?
 
Vragolasta Amfibija:
Jel stvarno mislis da su ovde sve gabori?
Ajde, ajde, malo sam se pogresno izrazio, "cak i sa foruma",bilo je u brzini, ne mislim da je forumasica samo sex objekat, ma koliko vi ribe to prizeljkivale... :lol:

Ali za slike nisam izmislio zar ne?

I ne mislim da su svi gabori...

Eto a ja teo da budem fin, cak sam i citirao onu lepu pesmu, i odma me ispljujete... :roll:
 
Snezna_kraljica:
Aleksej_BASO:
Opalio bih verovatno svaku ribu pa cak i sa foruma ali da izgleda "kako valja", ali kad sve zenske kriju slike ko zmija noge pa ne mogu konkretno da odgovorim...
Odvratno mi je kad se o devojci govori kao o "ribi".

Drugo - tvoja slika je super, dabogda ti se svaka dala....

HA! HA! HA! A tvoja je bolja? Bas si duhovita! :evil:

Ja sam svoju sliku bas i sklonio sto sam video da niko ne stavlja svoju sliku, ali u pocetku sam je imao.
 
Aleksej_BASO:
HA! HA! HA! A tvoja je bolja? Bas si duhovita! :evil:

Ja sam svoju sliku bas i sklonio sto sam video da niko ne stavlja svoju sliku, ali u pocetku sam je imao.
Samo sam bila ljuta sto se sa takvim otvorenim nipodastavanjem obracas DEVOJKAMA i ZENAMA sa foruma (ne, mi nismo ribe... :? )

Sto se tice moje slike...
Ja sam svoju stavila, ali ju je onda kojote postavio u neku temu i to mi je bilo bas bezveze, pa sam se uklonila.
Nije tacno da niko ne stavlja svoje slike, na podforumu Tinejdzeri imas ih koliko hoces...
 
Snezna_kraljica:
Dont_Break_The_Oath:
Hmm,a zasto onda niko ne reaguje na Mog Djavola koji podseca sta zapravo jeste THE OATH,i zasto se ne sme prekrsiti.
Bar je lepsi nego Alek.
Ja, recimo, ne odgovaram i ne komentarisem, zato sto si ti dobar.
A zasto djavola drzis tu i pises ga velikim slovom? Au... :shock:

E to je omot sa najboljeg albuma ikada snimljenog od danskog heavy metal banda Mercyful Fate koji se upravo zove Don't Break The Oath,samo sto u mom nicku to ima drugacije znacenje i nije vezano za djavola.
A dok sam drzao svoju sliku svi su primecivali samo moju kosu i najomrazeniju gitaru koju sam nosio na toj slici (na zalost i burmu tada).
 

Back
Top