Ipak mars 7.oktobra!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
GodIsADJ:
Ja jesam, aznam i dosta njih koji jesu...a i obezbedjenje KST-a ih nije bas nesto volelo, probali par puta da naprave s***nje, ali su odustali.:D

A ja sam se tuko sa Tajsonom, pa sam upao u jednu drzavu u SAD pa ih sve istukao, i tako tucem sve redom, a znam jos neke koji idu i po drugim svetovima pa tuku vanzemaljce>... :shock: ;) ;) ;) ;)

Nemoj da stajes na put tim sa belim pertlama, stani nekom sa crnim, sto je u farkama, i plavih ociju,... Mozda te malo prosvetli, a i KST obezbedjenje ces posmatrati na malko drukciji nacin :D :D :D
 
difrent from others...:
idem na splavove jer me tamo ne podnose.logicno,ne?
da idem u neki naci pab gde m svi manje-vise podnose?neeeee

A mislio sam da sam ja lud... :confused: :confused: :confused: Nisi ti nacista... 8) Ti si samo klinja koji voli da ga tuku, i da proizvodi anarhiju... :!: :!: Ja sam za sredjen svet, za bolji svet, a takvi kao ti nisu u njemu... :D :D :D :D
 
Slusaj besmrtni... Na tu njihovu bandu pedercica, Srbija mora imati odgovor... Srpski vukovi ujedaju duboko i silovito, bez kompromisa prema KATOLICIMA, kao i prema jos gorem zlu: SRPSKIM IZDAJNICIMA!
Ja licno smatram svakog ko se druzi sa Hrvatima izdajnikom, a pogotovo one koji cak zajedno s katolicima napadaju na prave Srbe! Istorija kaze da su nam uvek bili najljuci neprijatelji, pa s toga ni mi njih ne treba da tolerisemo. Vatikan mora goreti, pravoslavlje mora da opstane!
7. ce se pokazati svi beli vukovi Srbije! Svi u NS! Za Srbiju...
 
Max hardcore: automatski je (klero)fasista

Тачно је да је Образ окарактерисан од стране полиције као клерофашистичка организација.Али оно што медији намерно превиде (као б92 који Образ час зове неонацистима час клерофашистима) је да у том извештају полиције пише да није полиција детаљно испитивала организацију већ је податке узела, веровали или не из НОВИНА тачније изјава Љубише Рајића, осведоченог србомрсца.
Исти тврди да је Свети Владика Николај Велимировић антисемита и фашиста тако да нам његове критике годе.

bas lepo sto se konacno i Obraz stavio medju fanove Hitlera ,Pavelica ,Himlera,Ljotica i ostale drazesne ekipice mislim svi smo mi znali da oni tu spadaju jos odavno al do sada su barem javno doduse nevesto prikrivali svoj nacizam,a sada su konacno skupili muda da se javno razotkriju .

Ово је протест против Чанкових претњи да ће да бије, ставља на вешала, убија...
Ово је протест против АФАНСА који се бори против изградње православних цркава, штампа лист безбожник у коме се Његова Светост приказује као голи манекен и чији идејни вођа Петар Луковић тврди да на Србију треба бацити хидрогенску бомбу како би Срби изгинули, а остале куће.
Највише протест против оних који све ово допуштају, а са друге стране забрањују марш, ма какав он био.
Образ не организује никакав марш са Давидовићем и као што можете видети на Давидовићевом блогу ни не постоји линк ка Образу као што постоји ка неким другим организацијама.

Pa ako im već policija dozvoljava da šetaju, onda gradjanima ne preostaje ništa drugo nego da se sami organizuju i da im jednostavno ne dozvole, makar po cenu fizičkog sukoba.

Извини, шта је полиција урадила поводом ВОЈВОЂАНСКИХ ПАСОША.Најављују да ће да штампају, ЈАВНО у медијима, 10.000 пасоша и ником ништа?На југу Србије се одржавају дани сећања на погинуле шиптарске терористе.То не да није спречила полиција него је тадашњи потпредседник србске владе Небојша Човић изјавио да му је жао што је погинуо терориста Леши!У центру Великог Трновца (територија под контролом Србије за оне који не знају) се налази маузолеј посвећен капетану Лешију.Зар ти се не чини да полиција има двоструке аршине?

KRAJNJE JE VREME DA VLAST POCNE DA SANKCIONISE SEPARATISTICKE IDEJE .

Ех брате мој, прочитај ово изнад:(
 
Саопштење за јавност
Београд, о Крстовдану 2007.



ДОЂИ АКО СМЕШ!


Једно од основних правно-политичких начела већине савремених друштава јесте да уставом и законом зајемчена права слободе мисли и изражавања морају бити подједнако доступна свим држављанима једне земље, без обзира на њихово политичко опредељење.

У Србији, међутим, власт која себе назива демократском по сопственом нахођењу забрањује скупове у чијим најавама није било никаквих порука мржње нити позива на насиље.

С друге стране, најгрлатији антисрбин Ненад Чанак даје себи за право да, без икаквог устезања, позива на насилан обрачун са неистомишљеницима – и ником ништа!? Да подсетимо, реч је о чувеном специјалисти за обрачун са покојницима, уништавање државне имовине и вешање на Теразијама.

Ко год мисли да ће нас, светосавске националисте, тиме заплашити – грдно се вара! Јавно поручујемо свим антисрбима да ће у недељу, 7. октобра 2007, на дан Светог Краља Владислава, чланови Образа прошетати улицама Новог Сада са видно истакнутим обележјима.

Позивамо и са нестрпљењем очекујемо г. Чанка да дође и покуша и нас да бије – ако може!


Отачаствени покрет Образ
Информативна служба
 
b.brdo:
Саопштење за јавност
Београд, о Крстовдану 2007.



ДОЂИ АКО СМЕШ!


Једно од основних правно-политичких начела већине савремених друштава јесте да уставом и законом зајемчена права слободе мисли и изражавања морају бити подједнако доступна свим држављанима једне земље, без обзира на њихово политичко опредељење.

У Србији, међутим, власт која себе назива демократском по сопственом нахођењу забрањује скупове у чијим најавама није било никаквих порука мржње нити позива на насиље.

С друге стране, најгрлатији антисрбин Ненад Чанак даје себи за право да, без икаквог устезања, позива на насилан обрачун са неистомишљеницима – и ником ништа!? Да подсетимо, реч је о чувеном специјалисти за обрачун са покојницима, уништавање државне имовине и вешање на Теразијама.

Ко год мисли да ће нас, светосавске националисте, тиме заплашити – грдно се вара! Јавно поручујемо свим антисрбима да ће у недељу, 7. октобра 2007, на дан Светог Краља Владислава, чланови Образа прошетати улицама Новог Сада са видно истакнутим обележјима.

Позивамо и са нестрпљењем очекујемо г. Чанка да дође и покуша и нас да бије – ако може!


Отачаствени покрет Образ
Информативна служба



Da,chula sam danas.
Komentar mu nije bio na mestu.
Opet pozivati gradjane da se fizichki obrachunaju sa neonacistima :shock: .... Chista ludost!!!
 
Тако је брате, фапшистичка стока нам овде сад нешто као пропагира, не би се зачудио да их финансира сам Ненад Чанак.... вероватноћа истине 90%
 

Prilozi

  • za_krst_s.jpg
    za_krst_s.jpg
    28,9 KB · Pregleda: 4
uhip:
Тако је брате, фапшистичка стока нам овде сад нешто као пропагира, не би се зачудио да их финансира сам Ненад Чанак.... вероватноћа истине 90%


:shock:


Nenad Chanak je javno preko tv-a pozvao ljude na obrachun ,7 oktobra!


Da li ti stvarno mislish da bi ih on i finansirao?!?!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Uhip:Тако је брате, фапшистичка стока нам овде сад нешто као пропагира, не би се зачудио да их финансира сам Ненад Чанак.... вероватноћа истине 90%

Велики број навијача Спартака из Москве (твој аватар) су чланови или симпатизери Руског Образа.Можда и њих плаћа Чанак?Па онда можда и тебе плаћа пошто видим да си симпатизер Спартака.Вероватноћа истине око 60%
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top