internet

Кулиража:
Pa dobro, ne kazem da je net od mene napravio nekog fanatika koji ako proseta pola sata napolju trci kuci da vidi sta se novo zbiva na omiljenim mestima.
A kao sto kazem umesto da spavam 8-10h, spavam nekih 6h i sasvim dovoljno, jer kad legnem ranije, onda se obavezno izlezavam i prevrcem po krevetu dok ne moram da ustanem. Tako da je net opet neka vrsta ustede vremena (e sad bas kenjam).
:) :)
Ja bez interenta bukvalno ne bih mogao da zivim (barem ne kao do sada). Sve sto obavljam i zaadjujem je iskljucivo preko interneta. Utoliko mi jeste zivot vezan za interent. Ranije nezamislive stvari se sada mogu obaviti preko neta i to vise i nije neka privilegija, vec potreba, bez toga se vise moze. Barem ko hoce iole ozbiljnije necim oko IT da se bavi. Ali i sire. Sve vise vidim mladje vlasnike firmi koji koriste internet za poslovanje, na ovaj ili onaj nacin.
Ja docekam jutro maltene svaki dan, evo sada je 7:00 a jos kuckam. Takvi su mi poslovni partneri (svuda po svetu razbacani), svaki u nekoj yebenoj vremenskoj zoni, pa nikako da se uklopim... :(
 

Back
Top