Instrument...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda kvalitetnijih ali zvuk svi razlichito dozivljavamo

Gitare sa bolt-on vratom ne priznajem kao "medju najbolje":lol: kratko i jasno.
Al ti vidim "predstavljas" nekoga drugog, ti nisi ti nego neki Blackmore, pa verovatno
moras da ga imitiras i kazes da ti se svidja isto sto i njemu bez obzira jeli to tako? :oops: Neznam ni ko ti je taj, tj znam, al neznam sta je volio od gitare.

Da ne pricamo i o tome da deca ne znaju da ima 100 boljih pojacala od Marshalla, i t d. i t s.
Nemam zelju sad da razbijam predrasude ikome, neka bude da karlos santana ima bolju gitaru od Stratokastera, i neka se oko toga slozimo.:arrow::?::!:
 
Gitare sa bolt-on vratom ne priznajem kao "medju najbolje":lol: kratko i jasno.
Al ti vidim "predstavljas" nekoga drugog, ti nisi ti nego neki Blackmore, pa verovatno
moras da ga imitiras i kazes da ti se svidja isto sto i njemu bez obzira jeli to tako? :oops: Neznam ni ko ti je taj, tj znam, al neznam sta je volio od gitare.
Nema to veze ja oduvek volim stratocastera.
A blackmore mi je omiljeni gitarista

Da ne pricamo i o tome da deca ne znaju da ima 100 boljih pojacala od Marshalla, i t d. i t s.
Nemam zelju sad da razbijam predrasude ikome, neka bude da karlos santana ima bolju gitaru od Stratokastera, i neka se oko toga slozimo.:arrow::?::!:
OK
Santana ima cool gitaru slazem se
 
Daleko bolje... hamond je jedno (to je valjda svirao deep purple) a prave orgulje su ono sa cevima od neznam kolko metara, ne vide se sve cak... itd, pumpa se vazduh na vise onih pedala... 3 reda dirki... milion nekih "opcija" i sl..

Neznam tacno sto svira Diparpl, al pretpostavljam da nisu te..?

Znam danas smo na muzickom slushali neku kompoziciju u d molu sa orguljama prelep je zvuk.
 
:) dobro je da smo se ja i ti slozili :)

Ima dobru izgleda...neznam stvarno nisam cuo ni uzivo moze bit da je losa a on dobro svira moze bit da je dobra. Inace kazu da je najbolja stvar za instrumente sad kao neki "dzefer-javor" sto ga ima obicno u nacionalne parkove, retko gde vani...kao drvo u koje vidis nesto slicno kao kljunove od ptica??? To masovno kao kupuju stranci od Balkanaca vele da je najbolje drvo za violine klavire gitare..
 
Hrona rula!

Holton178H178FrenchHorn.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top