INSAJDER: "Patriotska pljačka" 1

neće se zatrti...evo, predsednik ih poziva da ulažu u siromašne opštine, oni se kobajagi malo nećkaju, traže pomoć države...znači, novi dill je na pomolu... ko ulaže biće mu bolje ( kako reče predsednik ) oni drugi nek razmisle...

Državnički, nema šta...ala smo ga izabrali, svaka nam čast !!!

to je nasa boljka....i predsednik se ulizuje lopovima...a sta tek osta narodu..?? ebo ti drzavu koju podizu lopuze...
 
kod mene u gradu zivi covek koji je dosao sa KIM i tvrdi da je profesor...da je radio...nikakva dokumenta nema -ni diplome ni radne knjizice--nista....dakle zivi 300 km od KIM i na rec mu drzava dala platu profesora + kosovski dodatak...a on ide od kuce do kuce i popravlja televizore...
 
to je nasa boljka....i predsednik se ulizuje lopovima...a sta tek osta narodu..?? ebo ti drzavu koju podizu lopuze...
Ovaj što je već počeo da se ulizuje me više plaši od predhodnog... neka onda lepo saopšti javnosti da je neizvodljivo da se vrati ukradeno, i da jednostavno zaboravimo sve...šta je bilo bilo je, to su sada poštovani i ugledni biznismeni, nije važno što su prepakivali cukar i ostalu robu..

kod mene u gradu zivi covek koji je dosao sa KIM i tvrdi da je profesor...da je radio...nikakva dokumenta nema -ni diplome ni radne knjizice--nista....dakle zivi 300 km od KIM i na rec mu drzava dala platu profesora + kosovski dodatak...a on ide od kuce do kuce i popravlja televizore...
Eto, sve te takve "patriote" gaji i neguje majka Srbija, pa se onda neko buni što su građani Srbije ogorčeni na takav "patriotizam" i takvu odbranu Kosova..Ma tako je pred kraj išlo i sa bivšom RSK , šverc, prodaja svega i svačega što je pristizalo kao "pomoć" iz Srbije, i na kraju potop, krah i bežanija...

Pajo, a jel taj "profesor" bar zna da popravi TV ??
Definitivno dokazano mi Srbi smo patoloske lopurde da nam nema ravnih na ovoj kugli zemaljskoj
Patriotskih lopurdi ima svako društvo, samo su kod nas prešli svaku meru, više ih je nego normalnog sveta, i što je najtužnije, ubacili su se u sam državni vrh, u sistem odlučivanja, u sve gde ima novca... biće to teško iskoreniti jer je bolest duboko zahvatila, to je postao sistem vrednosti, način uspeha ...grozno do bola...
 
Похапсити све лопове - "патриоте" које су учествовале у "патриотској" пљачки (чврсти докази су ту!) а не политички прогонити људе да би се "сакрила" потпуна, ЕПСКА неспособност у вођењу државних послова!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Похапсити све лопове - "патриоте" које су учествовале у "патриотској" пљачки (чврсти докази су ту!) а не политички прогонити људе да би се "сакрила" потпуна, ЕПСКА неспособност у вођењу државних послова!


Ptriotizam je samo izgovor da se ovaj narod sklon praznoverju i nekoj umisljenoj tradiciji lakse opeljesi.U velikoj sam dilemi da li ovaj narod i zasluzuje nesto drugo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Похапсити све лопове - "патриоте" које су учествовале у "патриотској" пљачки (чврсти докази су ту!) а не политички прогонити људе да би се "сакрила" потпуна, ЕПСКА неспособност у вођењу државних послова!

А овај баш способан и успешан ортопед и пословни човек који се никада у животу није бавио струком већ се обогатио поштеним радом носећи гајбице. Још и уз то био веома успешан и поштен министар у ''епски способној влади'' са епски способним премијером.:cool:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Похапсити све лопове - "патриоте" које су учествовале у "патриотској" пљачки (чврсти докази су ту!) а не политички прогонити људе да би се "сакрила" потпуна, ЕПСКА неспособност у вођењу државних послова!


Ptriotizam je samo izgovor da se ovaj narod sklon praznoverju i nekoj umisljenoj tradiciji lakse opeljesi.U velikoj sam dilemi da li ovaj narod i zasluzuje nesto drugo.

Potpuno pogresan zakljucak. Da se ovaj narod drzi svoje tradicije onda ne bi bilo pljacke. Tradicionalne vrednosti ovog naroda su postenje, solidarnost, porodicne vrednosti, ...
 
Potpuno pogresan zakljucak. Da se ovaj narod drzi svoje tradicije onda ne bi bilo pljacke. Tradicionalne vrednosti ovog naroda su postenje, solidarnost, porodicne vrednosti, ...

O kojim moralnim vrednostima mogu da pričaju wannabe udbaši i propali panduri a danas najobičniji špijunka-obaveštajci?
Vama dok ne plate da sedite u Media Centru da ispijate kafe i jedete rol viršle ne pada na pamet da brinete o moralu.
Koja budala može onako da šalapi bezveze i da ga na televizor slikaju ko pobedničko sajamsko june kad ono
dobio za kupus sa kolenicom i llitar najjeftnijeg belog, a ostali po dnevnicu samo da figuriraju
Ti dam ja moralne vrednosti... i one tradicionalne gde smo stalno menjali i veličinu države i religiju.. i klali se za vlast
ostala ta tradicija do današnjih dana očuvana.
A vi sedite u Media Centru za dnevnicu i kafe ispijajte dok drvite o moralu, samo ne znam kom jer ima više morala

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :pop:
 
Poslednja izmena:
Nego ako zaobidjemo ove što se sa nekim razlogom trude da se ne priča o pljački ja bih podsetio drage forumaše i još draže mladje formašice a usput i one starije čisto iz pristojnosti urodjene bečke,
da ako kojim slučajem nisu stigli da vide kome se dele pare i zašto je bolje raditi u državnoj službi nego kod privatnika i mnogo toga moralno tradicionalnog u Srbiji možete pogledati obilaskom ovog linka

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=906&nav_id=649873

DOBRO JE PA SU REKLI JAVNO SVIMA DA "VOLE SRBIJU" - ŠTA LI BI TEK RADILI DA JE NE VOLE?
 
Poslednja izmena:
O kojim moralnim vrednostima mogu da pričaju wannabe udbaši i propali panduri a danas najobičniji špijunka-obaveštajci?
Vama dok ne plate da sedite u Media Centru da ispijate kafe i jedete rol viršle ne pada na pamet da brinete o moralu.
Koja budala može onako da šalapi bezveze i da ga na televizor slikaju ko pobedničko sajamsko june kad ono
dobio za kupus sa kolenicom i llitar najjeftnijeg belog,
a ostali po dnevnicu samo da figuriraju
Ti dam ja moralne vrednosti... i one tradicionalne gde smo stalno menjali i veličinu države i religiju.. i klali se za vlast
ostala ta tradicija do današnjih dana očuvana.
A vi sedite u Media Centru za dnevnicu i kafe ispijajte dok drvite o moralu, samo ne znam kom jer ima više morala

:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :pop:

Ako ja ista razumem sta ti pises???
Daj jednom napisi nesto razumljivo i povezano pa da znam sta te muci.

Nego jel svi dobijaju u Dverima dnevnicu, i ja ufitiljio pa ko rekoh da se ućlanim...
za šta treba biti sad antiprotivan? kad je isplata? :D

:dontunderstand: ni ovo. Koliko puta do sada je napisano da Dveri nemaju clanstvo da bi ti nesto shvatio? Koliko puta ces napisati nesto kompromitirajuce a da nikada ne prilozis neki dokaz?
Postao si smesan do zla Boga!
 
Potpuno pogresan zakljucak. Da se ovaj narod drzi svoje tradicije onda ne bi bilo pljacke. Tradicionalne vrednosti ovog naroda su postenje, solidarnost, porodicne vrednosti, ...

Nije baš tako isključivo , tradicija ovog naroda je i pljačka,hajdučija,nasilje,neradništvo i autokratija , pogledajmo na šta je ličila ova država pre 100 ili 150 godina , da ne idemo dalje u prošlost .
 
Nije baš tako isključivo , tradicija ovog naroda je i pljačka,hajdučija,nasilje,neradništvo i autokratija , pogledajmo na šta je ličila ova država pre 100 ili 150 godina , da ne idemo dalje u prošlost .

Управо тако... Не ваља нам кад нам други прекрајају историју, а ми то најчешће радимо сами...
 
Nije baš tako isključivo , tradicija ovog naroda je i pljačka,hajdučija,nasilje,neradništvo i autokratija , pogledajmo na šta je ličila ova država pre 100 ili 150 godina , da ne idemo dalje u prošlost .

Nemam komentar na komentar ali citirani post nije moj. Nesto se pobrkalo.


Управо тако... Не ваља нам кад нам други прекрајају историју, а ми то најчешће радимо сами...

Ovde je obrnuto.
 
Evo mi muka u sred emisije...
Idriz šijak ispade veći patriota od naših srbendi... Radovanović Bojan, firma Masters glavni usisivač budžetskog novca...
muka za gledanje...sve sami članovi skupštinskih odbora i skotovi iz skupštinskih klupa... DSS-SPS-G17-SNS-DS..srpska goomna...
 
PREDLOG PUPS-a DA SE FORMIRA SKUPŠTINSKI ANKETNI ODBOR I ISPITA TROŠENJE BUDŽETA OD 2000-2010. PRED SKUPŠTINSKIM ODBOROM ZA KiM - NAŽALOST NIJE PROŠAO

Bane ti i dalje gledas to?
Jos nisi shvatio sta je cilj?
Ama, opsti kriminal i pljacka nam se dogajaju vec 20 godina na svim nivoima. Kako je vreme islo tako je pljacka postajala sve brutalnija. Ovo oko KiM je samo mrvica od toga. Zar se nisi zapitao zasto "insajder" udara na tu mrvicu?
Samo u Agrobanci je opljackano preko 600 MILIONA evra i to tezisno u 2010. i 2011.
Ovo navodim samo kao primer od nekoliko desetina ako ne i stotina MILIJARDI evra opljackanih od ovog naroda.
Ova emisija je namenska sa jasnim ciljem-olaksati potcinjavanje KiM pod vlast Pristine. To sto se filuju i tacni podaci samo govori da gazde znaju sve. Ukljucujuci i da ce da ti bude "muka u sred emisije"!
 
Smatram da je emisija prespora, monotona, premalo cinjenica su stavili.

Ono sto jesu stavili - bi trebalo da posluzi da se zamislimo, posto su pooptuzivali sve stranke po spisku.

Trebalo je da naprave najvise 3 emisije, toliko materjala ima.


U ovih 54 sekunde je sve receno ali ti ces to izbrisati jer ces smatrati da je u pitanju "partijska propaganda" iako se u spotu bas partije optuzuju za glavnu ulogu u nasem propadanju. Hajde da zaboravimo ko je pravio klip i da kazemo STA NIJE TACNO U NJEMU!!!

 

Back
Top