Info Subotice

Kale Subotica:
Kao prvo, ja kažem "Vi" onome za koga mislim da zaslužuje.To ne povezujem sa kulturom izražavanja, već sa ličnošću, sa kojom komuniciram.Ne želim da dužim ovu besmislenu priču, a za moje reči se ne bojte, imam ih dovoljno, kad mi zatrebaju.Ono o rasipanju je dobra tema i vama za razmišljanje.Ja reči ne merim vagom, već glavom.Više cenim njihovo značenje, nego količinu.E, u tome ste slabiji, pa ću samo da vas pozdravim sa "zbogom", uz preporuku da meni ne treba čitati misli, već ih, jednostavno, pročitati na monitoru.Sa osobom, koja ima previše visoko mišljenje o sebi, teško je voditi ravnopravan dijalog.Puno sreće!P.S. Oprostite, možda je trebalo ono "vi" da pišem sa velikim "V"?Ne morate mi odgovoriti...
sneg:
Vi meni Ti, ja vama Vi...toliko o kulturi izrazavanja, a citanje "misli" i na drugim forumima je pozeljno, mladji sugradjanine, a ne virenje u tudje dvoriste. Razumem ako nemate para ni vremena da provodite ovde, a ako zelite da stedite, prvo krenite od reci...jer one se najlakse rasipaju i gube. (kada Vam budu zatrebale, budite uvereni da ih necete imati dovoljno, bar ne one koje su vredne). :idea:


:lol: :lol: :lol:
Pa vi niste normalni :!:
Super vam je rasprava.
ZA PRIMER (idite na ženski kutak, tu je gathering of PMS Bgd )




Znate kako je Vuk Karadžić onomad uvredio jednog svog savremenika?







rekao je:









ON JE PREISPOLJNI MAGARAC KAO I OTAC MU.








Ne kapiram što se žestite, nije vam to u krvi :?:
 
Stvarno je ova naša Subotica (ako se gleda po forumu ) jadna .
Imamo samo četri teme , i na njih niko ne reaguje , zar nikom nme pada ništa na pamet ili smo previše lenji i čekamo da neko napiše nešto interesantno , pa se tek onda uključimo u priču .
Žalosno , dajte malo ideja , tema , nema veze neka to bude nešto iz svakidašnjice ili sl.
Pozdrav
 
није толико она јадна колко људи који живе у њој .Она је најлепши градн у србији а ви( суботичани) пуштате да се растура и уништава. Верујте за такав град се морате борити Новосађанка
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 
А Хана је писала о ЈКП "Палић". :lol:

Најружнији нагласак имају Суботичани. Чак горе и од било ког колонашког села из моје општине.

Град је сасвим ок. Кладионице су боље него у Сомбору, Корзо, фонтане, али су Сомборке лепше. ;) Чувена прича о лепим Мађарицама је ловачка прича и ништа више, сем часних изузетака.
 
mikob:
Stvarno je ova naša Subotica (ako se gleda po forumu ) jadna .
Imamo samo četri teme , i na njih niko ne reaguje , zar nikom nme pada ništa na pamet ili smo previše lenji i čekamo da neko napiše nešto interesantno , pa se tek onda uključimo u priču .
Žalosno , dajte malo ideja , tema , nema veze neka to bude nešto iz svakidašnjice ili sl.
Pozdrav

Evo vidis da sada ima mnogo vise tema, ali dzabe kad su svi suvise lenji da napisu svoje misljenje
 
Ја знам једну Суботичанку која је стално на форуму, али не залази овде. Ја залазим јер долазим с времена на време због студија. Мислим да нас из Сомбора има више. :!:
 
Е стварно, све су банке на Корзоу. Сад је и у Сомбору тако. Па још од када је све затворено у позоришту због радова... Остаје још Енгелсова. :razz:
 

Back
Top