incident u Skupštini APV

heheheh

i da pritom mrmlja sebi u bradu kako su za sve krivi srbijanci i kako bi lepo bilo da se ocepimo jer sa njima nema sanse da idemo u evropu...u tom momentu se cuje musino zvonce koje ga asocira na sladoled i proka odjuri zaboravivsi na svoja extemna geo ( gey ) politicka razmisljanja
 
... i baš kad se do'vatio lopate komšija kaže :
Di ćeš gladan radit' ... de dođi na roštilj kod komše... sad će to komša raspaliti i košto je, jel, red na telepu pozavti celu ulicu uključujući i Musu i debelu sa šaltera iz stare pošte, da jedu komšin roštilj...
 
Betty:
vidi sad....ma....ma nisu svi takvi! Kao i u svakoj profesiji, i ovde ima raznih ljudi....koji odgovaraju sami za sebe, naravno...ako neko i treba da bude užasnut tim latino zahvatom s maskama, to sam valjda JA! :D
al ste tračare, jedva dočekali....:lol:

jeste, bezveze je...

Betika...Pajsad! :D Nigde niko da lane o tome... Zamisli! Straaašaaan "incident", a niko čuo o tome...Ajd sad, leeepo ti nama da objasniš što su se tvoji Beograđani tol'ko uvredili, je l' ...Mislim, nema smisla, ipak smo mi pitomi :lol: da ih nije neka kera ujela? :roll: Dešava se...Znaš kako je na "selu" :lol:

Da im nije neka ' vaka Sosa zagolicala ljubomoru ? :lol:
119261pool1lu.gif
Dešava se, take su ti naše Sose...Igraju bilijara sve u šesnaejs' :lol:
 

Back
Top