Import

Danas u novinama, sam procitao clanak, gde jedan drzavni funkcioner predlaze da se u Srbiju uveze 100 000 azijatkinja...Kaze da se odlucio na takvu ideju zato sto su zene tog podnevlja funkcionalnije nego zene u Srbiji ( vrednije su, privrzenije su svojim muzevima, materinski instikt je jace izrazen u njima i sklonije su radjanju i odgoju dece )

Sta vi mislite o tome ?
ja sam za uvoz 100 000 skandinavaca ili tako nekih,samo da ne budu zakrzljali midzeti ko sto ih ovde ima :neutral:
 
Cut tu,devizni prihod a onda uvozimo azijatkinje za sve pare :)
Al ne dajemo garanciju kad tad ce da ih izvocaju do smrti ove nase :)

Ma kakvi, chemo se udruzzimo s njima i da ih nauchimo da pljunu u sarmu ko prave domachice i oklagiju da koriste i rakiju da shtekuju, i kolo da igraju....sve che znati ko prave....
 
Dugo ti je trebalo da formulishesh ovu prosto proshirenu rechenicu...:)
Ja samo insinuiram tvoje fantazije.;)

Loshe zakljuchujesh. Nije mi trebalo dugo da smislim rechenicu nego mi je trebalo dugo da skuvam kafu i prostrem vesh, ne sedim ja zalepljena za komp...ahahaha ...moje fantazije, ahahahaha...ti kad chujesh ovca prva ti asocijacija sheepfucker, hahahahaha....
 
Loshe zakljuchujesh. Nije mi trebalo dugo da smislim rechenicu nego mi je trebalo dugo da skuvam kafu i prostrem vesh, ne sedim ja zalepljena za komp...ahahaha ...moje fantazije, ahahahaha...ti kad chujesh ovca prva ti asocijacija sheepfucker, hahahahaha....

Verujem da si upotrebila rechi slatke i umiljate, snajka...:)
 

Back
Top