imam jednu ideju...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne, ne... to nije dobra ideja... znaci, ne mogu da verujem kako niko nece da udje u istoriju... jao, madona... znaci, ti si stvarno lav u horoskopu? :D mozda mozemo da budemo jedini forum koji je organizovao da svi njegovi clanovi skoce u isto vreme... ili da napravimo najvecu forumsku kobasicu? jel zna neko da pravi torte? jao... pricajte mi o vasim hobijima? sta vi volite da radite? smislicemo vec nesto... ko ce prvi?
 
hm... nije losa ideja... ali, ne pitam se samo ja... ipak je ovo demokratski forum... ovde odlucuje vecina... bez obzira na to sto ipak ja posedujem 50,01% akcija ove ideje... mada, mislim da lako mozemo da se dogovorimo oko prodaje vecinskih akcija... :D
 
znaci, carevi... 'ladno sam video jutros, na jutarnjem programu, da je lik napravio opanak dugacag 6,10 metra... kazu da je potrosio kozu od dva vola... i da je broj opanka 910.... i da covek, koji bi taj opanak nosio, treba da bude visok preko 30 metra... eto... i on us'o u ginisovu knjigu rekorda... mislim, ne taj covek od 30 metra, on ne postoji, nego onaj sto je napravio opanak... i stavio sto u opanak... i pije kafu... a vi? nikakvu ideju.... a on jedan, sam, pa se setio...
 
pa, helena 30, nije ovde stvar u indivudualnom ulasku u knjigu rekorda... ovde je ideja bila da svi zajedno udjemo... a da ja, kao organizator tog dogadjaja, pokupim glavni deo nagrade... 75%... osalih 25% bismo podelili na ravne casti... ipak je postenje ispred svega... zato... daj neku grupnu ideju... :D
 
A sta kazete da oborimo rekord u pricanju,a? Mislim, ono, bez prestanka? Sta kazete? ja npr, mogu mnogo da pricam. I to sve neke prepematne stvari. kad mi neko kaze da ucutim, kao da mi je rek`o da ne disem... a bez diHanja se ne moze... ili moze? Ili ne moze... a? sta kazete,a?
Prsla ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top