ima li hopera????

Ej Ljudi i Ja sam bio na kocertu bilo je odlicno, fenomenalno,nezaboravno,super,nikad se bolje nisam proveo.Ja i moji ortaci smo usli medju prvih ,pa oko 1000 ljudi i svi nabavili one roze narukvice i zauzeli mesto na 2-3m od bine.Bilo je fantasticno.Pravi izbor pesama odlicno su otsvirali. Pobacali su oko 200 trzalica i nijednu nisam uspeo da uhvatim(ubicu se :evil: ). Jedino sto smo se smorili 4 sata do budjavog Van Gogh-a koji nas je dotukao. Sto se tice cene karte negde pred metallicu su mogle da se nadju za 500-1000 din, a one propusnice(roze narukvice) su se mogle naci i u 4 sata.Ja sam je jedva nabavio jurio sam likove koji su ih imali po dve-tri.Pica su bila preskupa sokovi 50din pivo 100 dinara BRE! :evil: a tek majice 1200 pa mislim stvarno...a hteo sam da kupiom onu znojanicu koju nosi James.
Sve u svemu bilo je ODLICNO jedva cekan neki sledeci ovakav dogadjaj.Da li cemo na njega cekati jos 20 godina? :?: :twisted: :twisted:
 
Da, na Tasu, sviraju EYESBURN!!!, Bajaga, Riblja Corba, Ana Stanic, Partibrejkersi, Orthodox Celtsi, Elektricni orgazam... Dobro si cuo, ulaz je 150 dindzi... A ja zivim u fckng Somboru koji je od BGa udaljen 3 sata no to nije ono najgore, ono najgore je da U PONEDELJAK UJUTRO PISEM GODISNJI TEST IZ ISTORIJE!!!!!! Koji trip!!!!! :shock: :shock: :shock: I drugarici koja bi isla sa mnom zavisi ocena od testa.... uuuuuzaaaassss!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Da cuo sam za taj bend,video sam onaj njihov trenutno aktuelni spot ne znam kako se zove pesma ali moram priznati da nije losa (naravno kad je Slash vrhunski odradio posao).Drago mi je da vidim da je makar deo ekipe ex-Guns ponovo na okupu.Ali stvarno kada bi se sastavili Guns-i da odrade makar jednu veliku turneju koja bi obuhvatala gostovanje i u nasoj zemlji bilo bi fenomenalno:D (izvinite malo sam se zaneo,nego...) Voleo bih da mi neko napise nesto o tom bendu(Velvet Revolver). Cuo sam da su onog pevaca nasli u nekoj ustanovi za lecenje od bolesti zavisnosti i cuo sam da ce ga izbaciti iz benda.
Skinucu neke pesme.Sta mislite koja je najjaca?

Slash & Duff 4ever :twisted: :twisted:
 
Cao Flea (sjajan nick hahaha... i ja obozavam Flija..
Nego....)

Pesma za koju je snimljem spot zove se Slither (album je Contraband).
Pevac je Scott Weiland (ex Stone Temple Pilots). Meni je vise kombinacija (vizuelno) Igija Popa i Sida Visiza :shock:

I... zasto svi VR gledaju kao Gunse? Oni nisu GNR, bas zbog toga jer Axl nije sa njima... Ako mene pitate, Axlova je krivica sto oni vise ne postoje. Steta. Bili su strava. Ali, sta se tu moze, idemo dalje.
Slash je ponovo u akciji :twisted:

PS- Sto se tice nabavke albuma... Ova fora sa WnMX je dobra, probacu to... Ako je to jedina mogucnost da se nabavi, uradicu tako. Inace, od post-GNR Slasovog rada imam samo Slash's Snakepit...
 
Ja sam nesto skontao (pogresno?) da ce biti i desavanja u Muzeju africke umetnosti (pogresno(napisano)? :))... dal' nesto sa plesom?? :roll:
Mislim da program (ili makar deo, mozda jos koju inform) mozes da nabavis u Francuskom kulturnom centru (trazi program desavanja za maj i jun).
 
imam ja taj jedan jedini album ! obozavam ih!!!!

i'm always wron you're always right wait in our room we start to fight now there's some light i see you away i don't care how you must stay now.....ooo..... :wink: :wink:
 
Hmmm pa evo buvica je rekla ono sto i ja znam....
A album je izasao jako skoro i cini mi se da ga nema kod nas....Tako da je WinMX dobro resenje...

Odlicno su uradili i bodies od pistolsa...
A naj pesme rekoh:set me free,fall to pieces i u poslednje vreme loving the alien....
 
Courtney:
MetallicaTheRasmus:
Jedino sto me nerviralo, bili su pojedini fanovi. Jedan par je stajao mirno na 4-5 metara od bine i grlio se, k’o da su gledali Pavarotija ili neki ljubavni film, a ne Metaliku. :x
Decko je imao dugu plavu kosu, devojka tamno smedju do ramena, crnu majicu na bretele...? :oops: :lol: Nama je bilo lepo :oops: :lol:

:lol:
c c c c ....
za to nisi morala 2500din da platish :D
 
Moj izbor za večeras:

1. When the smoke is going - Scorpions
2. Big Log - Robert Plant
3. Blues for Salvador - Santana
4. Shine on your crazy diamond - Pink Floyd
5. Aint no love in the hurt - Whitesnake
6. Dying for love - Black Sabath
7. Night in white satin - Mooby Blues
8. Whiter shade of pale - Procol Harum
9. Summertime - Janis Joplin
10.Dust in the wind - Kanzas


p.s. - UŽIVAJTE U OVIM ROK BALADAMA
 
Led Zeppelin - Stairway to heaven


Deep purple - Child in time

Uriah Heep - July morning
Queen - The Propeth song
Asia - the day before the war
Pink Floyd - Hey you
Rainbow - Temple of the King
Whitesnake - Here i go
Stevie Ray Vaughan - Tin Pin Alley
Lynyrd skynyrd - Free bird
Black Sabbath - the sigh of the southern cross
...

Toliko od mene, za sada :)
 
introitus:
Led Zeppelin - Stairway to heaven


Deep purple - Child in time

Uriah Heep - July morning
Queen - The Propeth song
Asia - the day before the war
Pink Floyd - Hey you
Rainbow - Temple of the King
Whitesnake - Here i go
Stevie Ray Vaughan - Tin Pin Alley
Lynyrd skynyrd - Free bird
Black Sabbath - the sigh of the southern cross
...

Toliko od mene, za sada :)


Super izbor. Već uživam u Led Zepelin-u sa Since I have been loving you


A šta kažete na Foreigner - I want to know what love is :D
 

Back
Top