Igre i glupe igrice, toplo hladno, u čemu je fora?

e ovako, meni su te budalastine smor....a moj stav je: malo ja malo ti pa ako vidim da od ti nema nista nema ni mojeg ja.....nema razglabanja unapred....pratis svoj osecaj u vezi njega....ako smatras da treba jos jednom da potegnes, pa potegni cisto da ti bude lakse....i sacekaj da ti dopizdi da mozes veliku tacku da stavis kad zasluzi....osvrtanje je najgore u celoj situaciji.....
 
jeste brate sace zene su najsnaznija i najzaebanija bica...nego same sebi kopamo jamu...a ko da nije dosta sto svaka nosi neko breme na plecima
mogla bih ja sad disertaciju na tu temu :lol: al da ne spamujemo koleginici temu
pa kad bi se mi čuvale medjusobno kao muškarci:

Jednu noć supruga nije došla kući i suprug ju je upitao gde je spavala,
a ona mu odgovori da je spavala kod jedne svoje prijateljice.
Suprug je nazvao deset njenih najboljih prijateljica,
ali niko od njih to nije potvrdio....

Prijateljstvo medju muškarcima:

Jednu noć suprug nije dosao kući i supruga ga je upitala gdje je spavao,
a on joj odgovori da je spavao kod jednog prijatelja.
Supruga je nazvala deset njegovih najboljih prijatelja,
8-oro njih je potvrdilo da je spavao kod njih, a dvojica da je još uvijek tamo.
 
e ovako, meni su te budalastine smor....a moj stav je: malo ja malo ti pa ako vidim da od ti nema nista nema ni mojeg ja.....nema razglabanja unapred....pratis svoj osecaj u vezi njega....ako smatras da treba jos jednom da potegnes, pa potegni cisto da ti bude lakse....i sacekaj da ti dopizdi da mozes veliku tacku da stavis kad zasluzi....osvrtanje je najgore u celoj situaciji.....

to je najvažnije, ali treba to umeti
nekad prosto vrišti da treba se sklonimo, al ne vredi :neutral:
 
pa kad bi se mi čuvale medjusobno kao muškarci:

Jednu noć supruga nije došla kući i suprug ju je upitao gde je spavala,
a ona mu odgovori da je spavala kod jedne svoje prijateljice.
Suprug je nazvao deset njenih najboljih prijateljica,
ali niko od njih to nije potvrdio....

Prijateljstvo medju muškarcima:

Jednu noć suprug nije dosao kući i supruga ga je upitala gdje je spavao,
a on joj odgovori da je spavao kod jednog prijatelja.
Supruga je nazvala deset njegovih najboljih prijatelja,
8-oro njih je potvrdilo da je spavao kod njih, a dvojica da je još uvijek tamo.

ne mora cak ni to...dovoljno je da se ne osudjujemo jedna drugu sesnaest puta vise
 
e ovako, meni su te budalastine smor....a moj stav je: malo ja malo ti pa ako vidim da od ti nema nista nema ni mojeg ja.....nema razglabanja unapred....pratis svoj osecaj u vezi njega....ako smatras da treba jos jednom da potegnes, pa potegni cisto da ti bude lakse....i sacekaj da ti dopizdi da mozes veliku tacku da stavis kad zasluzi....osvrtanje je najgore u celoj situaciji.....

Slažem se, mnogo glupo i oduzima dragoceno vreme.. Skratim si muke ako ne želim nikakav kontakt, i sebi i njemu i kažem ovo neće ići, ne javljam se da proverim zdravstveno stanje :D .
Potegla sam da razjasnim to sve, pitala sam ga da idemo negde, ali ništa od toga izgleda.. a ne znam, osećam se ko dete.
 
Tako sam i ja mislila, dok se nije ponovo javio. Ne razumem čemu to.

Pa čovek je muško, i ne pokušavaj to da shvatiš, kao što ni mi ne treba da lomimo glavu Vašim igricama, koje su tek posebna priča. Kao i svaki prosečan muškarac ne zna baš šta hoće i bi i ne bi, iz nekih iracionalnih macho sranja i straha da te ne izgubi kao rezervnu varijantu glupo mu da ne bi, al mu se verovatno ne sviđaš dovoljno da bi, a možda ima i drugu.
Ćao /zdravo, il ako ti je baš stala krava na žulj - pitaj ga!
 
pa i treba da ga pojede kad joj to dozvoljava
sam je kriv za to :aha:

Ajd josh samo ovaj spamcic, nisam rekao da nije sam kriv. Ali takvo bahato i drsko ponasanje skoro nisam video ni kod muskarca, a kamoli kod žene. Ej koji je to ton, dranje, naređivanje ................... javno mesto, puno nepoznatih ljudi, a uopšte nije mesto na kome se treba nedolično ponašati!
 
Ajd josh samo ovaj spamcic, nisam rekao da nije sam kriv. Ali takvo bahato i drsko ponasanje skoro nisam video ni kod muskarca, a kamoli kod žene. Ej koji je to ton, dranje, naređivanje ................... javno mesto, puno nepoznatih ljudi, a uopšte nije mesto na kome se treba nedolično ponašati!
joj, Majki, sve se ja slažem sa tobom :) ali kad pušta ženu da mu komanduje pa još na javnom mestu verovatno je prikriveni mazohista :lol:

sorry, meni smešno valjda zato što viđam sve više takvih muških hihi
 
? normala, krivina? Molim objasni.. :)

zanimljivo.. a za zene ti je sve jasno a? :lol:

znaci.... normalan muskarac jasno stavo do znanja zeni da mu se svidja, nema tripova, igara i vatra led sistem... a onaj koji ima iskrivljenu svest ne moze da ima nadignuce, ono unutarnje, ako nema izdrkavanja takvih vrsta de je sistem ko ce koga da zaebe i ko ce kome prvi da se javi i milion slicnih debilnosti...

comprende... ? :lol:

p.s. uzgred anuska de si prosula zejtin da ne idem tom prugom :lol:
 
Pa čovek je muško, i ne pokušavaj to da shvatiš, kao što ni mi ne treba da lomimo glavu Vašim igricama, koje su tek posebna priča. Kao i svaki prosečan muškarac ne zna baš šta hoće i bi i ne bi, iz nekih iracionalnih macho sranja i straha da te ne izgubi kao rezervnu varijantu glupo mu da ne bi, al mu se verovatno ne sviđaš dovoljno da bi, a možda ima i drugu.
Ćao /zdravo, il ako ti je baš stala krava na žulj - pitaj ga!

Ovde ona treba da okrene ledja i kaze `bye by, ne zelim da ti budem stand by` . Zna on sta nece, to se vidi iz njegovog ponasanja.
 

Back
Top