Igraonice

Black Wolf:
Gde se nalazi ta igraonica?Ja idem u kum gde je 60din sat nije loša igraonica samo niko neigra ništa drugo osim WoW-a ali zato možeš ostale igre kao što su CS CoD2 Warcraft FT da igraš preko neta


na novom naselju , u tozinom sokaku, samo pitaj tamo nekog .... znaju svi
 
da idem u igraonice, ali samo u mom rodnom gradu...tamo ih je bilo dosta sa bas dobrim prostorijama ali je vecina njih bila ilegalna pa su se pozatvarale.sad se neka nova otvorila, kazu da je odlicna sa flet monitorima(ne ynam kako je ovdje, ali u niksicu je to...jako dobro).kad se ja i drustvance okupimo u jednu koju idemo igramo counter strike 1.5 ili 1.6. uglavnom imaju counter strikeovi ukljucujuci condition zero nema source,warcraft 3,gta vice city,san andreas i need for speed. sad ta nova ima svasta kazu.volim ponekad, ovdje idem u nesto kao igraonicu samo sto udjemo ''besplatno'' ;).ima wow, guild wars,battlefield,warhammer i counter strike 1.5.

@markoca, jesi li presao contract j.a.c.k?ja jesam.inace kakva ti je igrica?meni je dobra,ali kratka...(najvise me iznervirao nivo the moon...skoro da sam raybila monitor).
 
ovde u BG-u ima najveca igraona u Srbiji "Forum",pa onda dobra je i "KGB" tamo su profesionalci za CS dok su u "Forumu" za WC3.Kod mene u kraju ima jedna dobra igraona de sam igrao original WoW inace ima nesto malo igra al izato je 20din/h....
Pre dve godine postajala je jos jedna Piratska dok joj nisu upali! Bila je mala igraona 15 kompova ,ali tu sam provodio sate i sate .....bilo je igra samo tako!
Ima sada Plato na Terazijama,skoro sam otkd\rio,igraona je krsh ima raznovrsnih igara,ali zato svi igraju WC,CS ili WoW!
 
tommy gun:
ovde u BG-u ima najveca igraona u Srbiji "Forum",pa onda dobra je i "KGB" tamo su profesionalci za CS dok su u "Forumu" za WC3.Kod mene u kraju ima jedna dobra igraona de sam igrao original WoW inace ima nesto malo igra al izato je 20din/h....
Pre dve godine postajala je jos jedna Piratska dok joj nisu upali! Bila je mala igraona 15 kompova ,ali tu sam provodio sate i sate .....bilo je igra samo tako!
Ima sada Plato na Terazijama,skoro sam otkd\rio,igraona je krsh ima raznovrsnih igara,ali zato svi igraju WC,CS ili WoW!
mozda jeste najveca
ali je zato krs zivi
barem po meni
 
nebojsas:
PS3 ? jesam li ja to dobro procitao ? Ajde reci gde je to odmah da dodjem !
U NS Kosovska 23 ako dođeš verovatno ćeš biti prvi zato jer nema nikog.Lik je otvorio igraonicu samo zbog mene i još nisam ni uplatio nego video samo kako izgleda i otišao uglavnom mislim da mu je propala investicija,otići ću u petak čisto da vidim kako izgleda,a cene su mu tek 100din sat 150 ako igraš u dvoje
 
Forum jeste dobra igraona,ali su im kompovi uzas!Neki kompovi jos uvek imaju Athlone na 1.1ghz.Mogu tek da mislim koje gfx kartice imaju.Jos plus im svaki drugi mis baguje,a po mogucnosti i tastatura.Odem tamo ponekad,ali samo ako bezim iz skole sa ortacima.A da.Imaju i jako bedan izbor igara.
 
Bio sam na PS3 i moram reći da je CoD 3 jako dobar šteta što ga nema za PC.PS3 poseduje detekciju pokreta nešto slično kao kod Wii naprimer kad hoćeš da mlatneš nekog puškom samo cimneš gamepad u stranu ali sam čito da zbog toga nisu mogli da ubace force fedback jer nisu mogli da rade zajedno R2 i L2 trebali bi da izgledaju kao okidač na puški
 
ima dodatak za PS3....VIRTUAL WORLD....znaci to kosta kao dva soni 3......uskoro trebalo bi da izadje....to je kao maska koju stavis i ti si u igri....i ne treba dzojstik i tako to......ako na primer igras neku tucu....ti na ekranu vidis iz trecag lica lika.....a ovako ga vidis kao da si ti taj s kim se boris...mocno je!
a na netu nema nista u vezi sa tim!
 
mada mozda...
inache, imam ga na dvojci i cod 3 je jako dobar.sramota sto ga nema za pc!cetvorku kaze radi infinity ward in NECE...pazite...NECE se desavati u drugom svijetsom ratu.gadovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trojka je bas dobra...

@markoca jesi li preshao j.a.c.k-a?
 
A ne mogu da idem do NS ,cekam da sePS3 klub otvori ovde u BG.,cekam da se ovde u BGu ptvori neki PS3 klub. Sto se tice CoD3 izasao je i za PS2 i za PS3 ,stim sto je naravno nemerljivo bolji na PS3.
 
tommy gun:
ima dodatak za PS3....VIRTUAL WORLD....znaci to kosta kao dva soni 3......uskoro trebalo bi da izadje....to je kao maska koju stavis i ti si u igri....i ne treba dzojstik i tako to......ako na primer igras neku tucu....ti na ekranu vidis iz trecag lica lika.....a ovako ga vidis kao da si ti taj s kim se boris...mocno je!
a na netu nema nista u vezi sa tim!
Da ako ovaj lik dokupi to pa da onda vidim kako izgleda CoD3
Nego imali Full Auto 2 za PC bruka je dobar na PS3
 

Back
Top