IGRACI

evo sad se pominju neke igrice u fazonu macka-mish, toplo-hladno, ocu-necu, daj-nedaj, itd. ima ih raznih, neke su gore neke manje lose, neke simpaticne a neke i zaebate.
ja sam za to smotana. ali ima igraca i igracica opasnih. "prevedu zednog preko vode", bla bla, otkud znam.
sta vi mislite o svemu tome? koliko ste vi vesti u svim tim igrarijama, povuci-potegni sistem, nadmudrivanjima, ko ce koga da "zaebe" al na finjaka, da ovaj ne primeti da je zaebat al da ti znas i da ti se smeska brk jer si kao uspeo u zivotu.
cemu sve to?
ok, ne volim jednostavne i jednoslozne odnose, to nikako, ali mislim da su ova igranja samo komplikovanje.

cesto sujem kad za nekoga kazu: zaeban igrac/igracica..ili ono: uuu, ma ona je igracica..

ne kapiram..

E to je pravo pitanje koje me uvek zbunjuje, "čemu sve to". U čemu je lepota, dobiti bilo šta, naročito ljubav na prevaru.

Kako je lepo živeti bez senki i iskreno, a kako je isto to opasno!
 
kada si dete i nemas sa kim da se igras, a jos pride, roditelji te nisu hteli/voleleli/ne bave se tobom, pocnes da razvijas svakojake sisteme/mehanizme odbrane, koji kasnije u zivotu, postanu opasno oruzije...i za druge, a onda i za tebe samog:neutral:
nesvesna manipulacija drugima se brzo osvesti, a onaj ko to radi svesno je obican slabic i gowno:otkacio:



Precizno, nema šta! :ok:
 

Back
Top