Idemo na Beogradske Izbore u Oktobru 2008

Ja zaista ne razumem ove plaćene analitičare koji manipulišu sa Evropom i plaše narod kao da će biti smak sveta ako ne pobedi DS.I tako pred svake izbore DS uvek obećava investicije,bolji život ali samo ako oni pobede a oni su na vlasti već 8 godina u Beogradu.Dosta više te demagogije i plašenja naroda.Sada kad su kupili SPS oni im više nisu problem iako su bili na vlasti u Beogradu u vreme najgore krize i snose najveću odgovornost.Sada je SPS dobar iako se nije odrekao loših poteza iz prošlosti,ali će zato radikali i narodnjaci da upropaste Beograd.Ja ne razumem narod u Srbiji kada naseda na ovako jeftinu demagogiju DS-a.Pa valjda svaka stranka želi bolji život i povećanje standarda,zašto bi to bila eksluziva DS-a.
 
Ma, ništa od novih izbora.

Tadić rekao Dačiću: "To što si ti raskinuo koaliciju u Bgd sa SRS i DSS možeš mačku o rep... To meni nije dosta. Ja zahtevam da uđeš u gradsku vlast u koaliciji sa mnom i sa Čedom. I, boli me k.urac što se tebi, šatro, čeda ne sviđa.
U suprotnom, ima da te šutnem iz republičke vlade, taman kad si omirisao kabinet, i da te zamenim sa Čedom, pošto su mi Krk O'Babić i Betoven rekli da ih boli patka za tebe, i da hoće da ostanu u vlasti bez obzira koliku qurčinu im ja davao da puše."
 

Back
Top