Ideje za privatni biznis!

Jevreji nisu mudri nego su namazani svim pokvarenim farbama ovog sveta i grupisu su se po navici da bi se lakse zastitili dok muvaju varaju i otimaju.Sto se tice biznisa cenim da mu auto delovi ne bi legli tako lako jer je covek potpuni autsajder a ta industrija je otisla oho ho treba biti bas u toku i poznavati materiju i znati sta treba da se ima na lageru, koji delovi idu a koji bas i ne.
Treba imati i majstore koji ce od tebe kupovati a da budes jeftiniji od alternativnih izvora delova gde se majstori uglavnom i snabdevaju( buvljaci, otpadi delovi ispod ruke)
Sve to kad zbrojis dodjes do proste racunice da u tom poslu moze opstati samo onaj koji ima pozamasan kapital i jaka poznanstva i dobro je upucen u materiju sto nas potencijalni biznismen nije ni u kom slucaju.
 
A vidite,sto se tice jevrejske zajednice....oni ce uvek imati nesto sto mi nikada necemo imati,a to je jedinstvo,pomaganje,"vetar u ledja". . . .sve je to zbog naseg mentaliteta i to se sa nsaim narodom tesko menja. Odgovorno tvrdim da smo samo malo organizovaniji,da imamo vece radne navike,da shvatamo da ne pada sve sa neba i da se na zapadu mnogo vise radi da bi iole nesto stekao,da imamo potencijale kao i da se lopovluku mora stati na put,da bi retko koja zemlja imala standard kao mi. No....moja tema.
Projekat koji sam naveo ima grubu razradu plana. Sve u svemu u toj prici nebi bio sam,ali sam svestan da bi bilo mnogo borbe,mnogo zavisti i da bi pravilnim razmisljanjem i kvalitetnim marketingom (kao sto napisa Blajbinger) mogao da napravim odredjene rezultate. Naravno ceo projekat izrade,pa i sam bazen i pratece stvari uz njega koje bi bile,nebi bile "maciji kasalj" u smislu investicija,ali bi samim tim dosta uradio na promociji tog "poznatog ali zapostavljenog kraja",podstakao i druge ljude a samim tim bi bilo nekako lakse. Da otkrijem malu tajnu,posto bi bazen bio otvorenog tipa,a poznato je koliko traje sezona kupanja, ostatak sezone bi bazene pretvorio u ribnjake. Naravno,to jos moram da proverim da li je moguce i a sve neverne tome,ZNAM koliko dozvola treba za tako nesto!
 
Dragi ljudi, ja sam imala firmu preko 10 godina, radila je dobro ali sam je zatvorila da bih postala finansijski slobodna, da ne moram da se natezem sa dobavljacima, ne moram da jurim kupce, ne moram da imam lokal, ne vodim racuna o zalihama itd.. Posvetila sam se novim tehnologijama i sada sam zvanicni internet marketing trener i internacionalni i jedne MLM kompanije u Srbiji, lansiramo nov proizvod, sa prvi put kod nas obezbedjenom edukacijom i podrskom svih saradnika..
Ako zelite da imate stvarno dobru zaradu bez ikakvih ulaganja, ukljucite se u MLM (to je sasvim legalan posao za one koji nisu znali) i radite kad i koliko zelite.. Naravno koliko rada toliko i zarade, ali zar nije tako u svakom poslu? Ja nikada vise u zivotu necu raditi 'obican' posao niti otvarati firmu, ne pada mi na pamet!

Ama i mi cemo prvo otvorit neku firmu jedno deset godina, da krenemo redom, da ne preskocimo neki korak u sticanju novih i neophodnih znanja pa cemo je zatvoriti jer ce dobro raditi i donositi nam dobit, ali posto ce nas ta dobit i te obaveze i zarobiti finansijski onda cemo je zatvoriti i preci na PLP, to je slicno kao i MLM i krenuce za deset godina otprilike, vjerujte ljudi, ne lazem vas, pa tu smo da pomogemo jedni drugima, ali dosta je PLP napredniji od MLM-a (kupis modul mozga u radnji za rezervne dijelove za covjeka, ubacis mu novi modul, chipujesh ga i on radi za tebe, trci po terenu, ubacis mu FVF-medij sa 1Tb podataka i on prica sta ga podesis), e sad, zavisi od baterije koju mu stavis koliko ce raditi i koliko ce ti para donijeti...
 
Flasirao je cesmovacu kao sto su radili Troteri :) tamosnja Pekamska izvorska voda je dobila ljutu konkurenciju u Trebinjskoj izvorskoj :)

Ha ha, ama pusti cesmovacu, nasa Trebisnjica je zdravija sto puta, a punionica nam je na samoj obali...na otvorenom, troskovi transporta =0, ljudi sami dodju po nju, dakle, troskovi dostave=0, jedino sto placamo dva Rumuna po 20 eur/mj. koji je zahvataju, jedan puni boce, drugi stavlja cepove.

I onda mi Blajbinger kaze kako mi ovdje ne umijemo organizovati i razraditi posao...

Zar nismo dobra ekipa...?
 

Prilozi

  • equipe2.jpg
    equipe2.jpg
    88,7 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena:
Dragi ljudi, ja sam imala firmu preko 10 godina, radila je dobro ali sam je zatvorila da bih postala finansijski slobodna, da ne moram da se natezem sa dobavljacima, ne moram da jurim kupce, ne moram da imam lokal, ne vodim racuna o zalihama itd.. Posvetila sam se novim tehnologijama i sada sam zvanicni internet marketing trener i internacionalni i jedne MLM kompanije u Srbiji, lansiramo nov proizvod, sa prvi put kod nas obezbedjenom edukacijom i podrskom svih saradnika..
Ako zelite da imate stvarno dobru zaradu bez ikakvih ulaganja, ukljucite se u MLM (to je sasvim legalan posao za one koji nisu znali) i radite kad i koliko zelite.. Naravno koliko rada toliko i zarade, ali zar nije tako u svakom poslu? Ja nikada vise u zivotu necu raditi 'obican' posao niti otvarati firmu, ne pada mi na pamet!



mda...i jesu se uzeli na kraju? :mrgreen:
 
Ha ha, ama pusti cesmovacu, nasa Trebisnjica je zdravija sto puta, a punionica nam je na samoj obali...na otvorenom, troskovi transporta =0, ljudi sami dodju po nju, dakle, troskovi dostave=0, jedino sto placamo dva Rumuna po 20 eur/mj. koji je zahvataju, jedan puni boce, drugi stavlja cepove.

I onda mi Blajbinger kaze kako mi ovdje ne umijemo organizovati i razraditi posao...

Zar nismo dobra ekipa...?

E ovo nisam znao!

Svaka cast! :klap:

Samo....Odakle vam i crnac u ekipi (drugi s desna cuci?)

I sta vam rade automobili za transport (iza ekipe) kada kazes da ljudi sami dolaze po vodu???
 
Poslednja izmena:
E ovo nisam znao!

Svaka cast! :klap:

Samo....Odakle vam i crnac u ekipi (drugi s desna cuci?)

I sta vam rade automobili za transport (iza ekipe) kada kazes da ljudi sami dolaze po vodu???

Crnac se je tu slucajno zatekao, nije nas radnik, ali je dobar radi slike, a vozila nam sluze za slucaj da neko ne moze sam da dodje na rijeku, a i da se malo vozikamo, svakako smo ih dobili za "DZ" ili ti dzabe kao donaciju i podrsku uspjesnom poslovanju malih i srednjih preduzeca!

Pa sad reci da i mi ne znamo da "razradimo posao i bavimo se istim uspjesno", dobrim kvalitetom, dobrom reklamom, dobrim administriranjem, postenim odnosom sa musterijama - za samo godinu dana smo radili bolje nego svih pet vodovoda u regiji zajedno, ukljucijuci i mog komsiju koji je imao vise od 20 godina svoj bunar, ali......
 
Mogu samo zamisliti taj smrad koji bi kupace u letnjem periodu krasio posle brlozenja u bazenu gde su pre toga bili sarani tovljenici.
( na stranu sto za takav biznis ne bi dobio dozvolu od sanitarne inspekcije apsolutno nikada)
Pored sajber vocara sad imamo i sajber uzgajivaca sarana...sta je sledece pitam se pitam.
 
Dragi ljudi, ja sam imala firmu preko 10 godina, radila je dobro ali sam je zatvorila da bih postala finansijski slobodna, da ne moram da se natezem sa dobavljacima, ne moram da jurim kupce, ne moram da imam lokal, ne vodim racuna o zalihama itd.. Posvetila sam se novim tehnologijama i sada sam zvanicni internet marketing trener i internacionalni i jedne MLM kompanije u Srbiji, lansiramo nov proizvod, sa prvi put kod nas obezbedjenom edukacijom i podrskom svih saradnika..
Ako zelite da imate stvarno dobru zaradu bez ikakvih ulaganja, ukljucite se u MLM (to je sasvim legalan posao za one koji nisu znali) i radite kad i koliko zelite.. Naravno koliko rada toliko i zarade, ali zar nije tako u svakom poslu? Ja nikada vise u zivotu necu raditi 'obican' posao niti otvarati firmu, ne pada mi na pamet!

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
 

Back
Top