Idealna ženska visina ?

Vidim da postoji tema o muškoj visini, a ima li teme o ženskoj ?
Ako nema, evo je :
U životu sa retko video zgodnu žensku koje je viša od 175-180 cm
Štaviše, cenim da je 170/75 najlepša ženska visina, i najviše procentualno lepih je u okvirima te visine.
Mada lično, najzgodnjikavije ženski u životu sam sretao koje su imale visinu od 164/65/66 cm.
Ono šta sam video u životu, od 100 devojaka, njih 2-3 su lepe a da su više od 180 cm recimo.
Sličan je slučaj i kod muškaraca, najviše ružnih je visoko iznad 190 cm recimo.
Dakle, pitanje moje glasi. šta je to idealna ženska visina ?
ne tupi,to je najbolja visina za muskarca. nego cim si izveo taj zakljucak, garant si midzit :mrgreen:
 
ajde neznanko,ne tripuj se.majke ti......koga si ti video?,2,5 zenske.......daj ne lupetaj........to samo moze manekenski tip zena,profinjenih,damskih da bude fuj na balkanu.......mi smo seljacki narod,nema sta ,sa tobom na celu.......:roll::telefon:

ej forumašice gradjanskog naroda, kad si poslednji put napisala dopisnicu nekome ?
dobro, sms jesi sigurno, a ovde tvoj nijedan post nisam video, pročitao, a Blog-forma je za tebe periiferija Madagaskara.
tako da...
 
:lol:

samo mi i dalje nije jasno kako neko od 180 moze imati kratke noge :lol:

Moze, moze...jednostavno ima kratke noge spram svoje visine tj. dugacak trup i proporcionalno krace noge od ocekivane duzine u odnosu na svoju visinu...

..inace i ja obozavam dugacke noge, samo zbog toga volim visoke devojke, nekako mnogo elegantno mogu da izgledaju, naravno ne svaka ali dobar deo njih izgleda bas elegantno kada hoda...
 
Moze, moze...jednostavno ima kratke noge spram svoje visine tj. dugacak trup i proporcionalno krace noge od ocekivane duzine u odnosu na svoju visinu...

..inace i ja obozavam dugacke noge, samo zbog toga volim visoke devojke, nekako mnogo elegantno mogu da izgledaju, naravno ne svaka ali dobar deo njih izgleda bas elegantno kada hoda...

da, ali obicno su neproporcionalnije u tom smislu nize djevojke...
 
da, ali obicno su neproporcionalnije u tom smislu nize djevojke...

U sustini si u pravu iako sam citala da je proporcionalnu gradju lakse naci kod nizih osoba ali moje iskustvo
pokazuje da se na nizim ljudima samo manje nedostaci vide jer ti ljudi manje upadaju u oci na ulici...

...ako prodje momak od 2m svi ce ga primetiti a ako prodje momak od 1,70m moze imati najlepsu glavu ali ne
"upada" u oci kao ovaj visi...isto vazi i za devojke, nema to veze sa lepotom vec sa iskakanjem iz mase...

Tako je svima lep Tom Kruz a ja sam sigurna da bi se meni uzivo Liam Nison svideo mnogo vise...da se ne lazemo
visina je prednost i za muskarca i za zenu...zato manekeni i manekenke i jesu visoki, da je lepse na nizim bili bi nizi
ali to nista ne znaci vezano za lepotu, lepota je vec nesto drugo i mahom se odnosi na lepotu lica...
 

Back
Top