Idealna ženska visina ?

.jeste odbojkashice su lepe chak i ove visoke al opet kad ih sretnesh uzivo nekako nije to to ,nezgrapne su iako se bave sportom .......................mada ovako kad ih slikaju stvarno ima dosta koje izgledaju wauuuuuuuu......:)

mda...bas su...nezgrapne...narocito kad ih gledas iz zablje...prespektive...
u maniru "grozdje, grozdje...alaj si visoko..."...:zcepanje:

recimo Kimberly Glass, 187 cm. odbojkasica...
"noge ko trupine"...kako kaze...kolega... :lol:

kimberly5.jpg


ps mada, mogutje je da je pomijeso odbojku i rukomet...
 
Vidim da postoji tema o muškoj visini, a ima li teme o ženskoj ?
Ako nema, evo je :

1.U životu sa retko video zgodnu žensku koje je viša od 175-180 cm

2.Štaviše, cenim da je 170/75 najlepša ženska visina, i najviše procentualno lepih je u okvirima te visine.

3.Mada lično, najzgodnjikavije ženski u životu sam sretao koje su imale visinu od 164/65/66 cm.

4.Ono šta sam video u životu, od 100 devojaka, njih 2-3 su lepe a da su više od 180 cm recimo.

5.Sličan je slučaj i kod muškaraca, najviše ružnih je visoko iznad 190 cm recimo.

6.Dakle, pitanje moje glasi. šta je to idealna ženska visina ?

1-5: Sreća pa ne živimo u istom univerzumu. Recimo, čitajući 3., ne znam na osnovu čega si procenio 2.?

6. Ne postoji idealno. Samo aktuelno.
 
mda...bas su...nezgrapne...narocito kad ih gledas iz zablje...prespektive...
u maniru "grozdje, grozdje...alaj si visoko..."...:zcepanje:

recimo Kimberly Glass, 187 cm. odbojkasica...
"noge ko trupine"...kako kaze...kolega... :lol:

kimberly5.jpg


ps mada, mogutje je da je pomijeso odbojku i rukomet...

..........pa jesi li ti videla nju uzivo ..............il tvoja zapazanja se zasnivaju iz guglanja...............?
 
1-5: Sreća pa ne živimo u istom univerzumu. Recimo, čitajući 3., ne znam na osnovu čega si procenio 2.?

6. Ne postoji idealno. Samo aktuelno.

Pričajte šta hoćete, najlepše žene sveta, a bogami i ove Srbije su visoke prosečno izmedju 165/169cm
Sve ostale su u manjini, pogotovu one najružnije koje su uglavnom visoke izmedju 180-185 cm. Gledao to na hiljade svojim očima .
 
nju nisam, al svoju rodjenu sestru jesam...
kao i dosta profesionalnih odbojkasica...
niceg tu nezgrapnog nema...osim podjekojeg posmatraca...kad se saplete... :lol:

.........ako ti tako kazesh nek bude ,ne bih da ulazim u raspravu o skladnosti gradje i skladnosti pokreta pojedinih sportiskinja .........................ima lepih svih visina ,meni draze niske zbog okretnosti u krevetu ,nazalost preferiraju me visoke koje su mozda atraktivnije pa sam tako stalno u raskoraku..........
 
Pričajte šta hoćete, najlepše žene sveta, a bogami i ove Srbije su visoke prosečno izmedju 165/169cm
Sve ostale su u manjini, pogotovu one najružnije koje su uglavnom visoke izmedju 180-185 cm. Gledao to na hiljade svojim očima .

Toliko kretenska tvrdnja da ne zaslužuje ni osvrt. :mrgreen:
S obzirom da je zasnovana na sopstvenim sposobnostima percepcije, predlažem da proveriš svoje kognitivne kapacitete.
Ili da barem pomeriš ciljnu grupu negde dalje od bušmana.

Mis'im, razumem ja da je lepota u oku posmatrača, ali... vrljavo ti oko.
 
Vidim da postoji tema o muškoj visini, a ima li teme o ženskoj ?
Ako nema, evo je :
U životu sa retko video zgodnu žensku koje je viša od 175-180 cm
Štaviše, cenim da je 170/75 najlepša ženska visina, i najviše procentualno lepih je u okvirima te visine.
Mada lično, najzgodnjikavije ženski u životu sam sretao koje su imale visinu od 164/65/66 cm.
Ono šta sam video u životu, od 100 devojaka, njih 2-3 su lepe a da su više od 180 cm recimo.
Sličan je slučaj i kod muškaraca, najviše ružnih je visoko iznad 190 cm recimo.
Dakle, pitanje moje glasi. šta je to idealna ženska visina ?

žene više 180 cm deluju nezgrapno ali nisu loše piččke
170-180 jeste kul jer što en bismo bili na istim nogama
ne volim mnogo žilet plus jagodice 150-165 cm ali jesu bombice
ma boli me kkk za visinu

i kakva zavluda
muškari više 190 su kul
osim ako nisu sarage i debili
 
Toliko kretenska tvrdnja da ne zaslužuje ni osvrt. :mrgreen:
S obzirom da je zasnovana na sopstvenim sposobnostima percepcije, predlažem da proveriš svoje kognitivne kapacitete.
Ili da barem pomeriš ciljnu grupu negde dalje od bušmana.

Mis'im, razumem ja da je lepota u oku posmatrača, ali... vrljavo ti oko.

Jok more, moja zasnovanost i tvrdnje su na kolektivnoj percepciji i bazi...
 

Back
Top